Ηλεκτρονικό τσιγάρο

Zizik

Safety Last * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.656
Reaction score
75.762
Ναι, αλλά αντίθετα απο 'μας που τα χώνουμε, θα πουλήσει ένα καλώδιο απ' το μουσείο και θα πάρει το ατμιστήρι. ;)
 



abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
79.089
Reaction score
98.510
Ναι, αλλά αντίθετα απο 'μας που τα χώνουμε, θα πουλήσει ένα καλώδιο απ' το μουσείο και θα πάρει το ατμιστήρι. ;)

Κι εσύ ρε αgλήτη πρέπει να του θυμίζεις τις μ@λ@κ1ες που έκανε παλιότερα; :D
 




Μηνύματα
4.017
Reaction score
3.888
ο ωτοβελονισμός βοηθάει σημαντικά όταν θέλεις πράγματι να σταματήσεις το κάπνισμα, το άτμισμα και όλα τα συναφή.
 

Zizik

Safety Last * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.656
Reaction score
75.762
ο πρωκτοβελονισμός βοηθάει σημαντικά όταν θέλεις πράγματι να σταματήσεις το κάπνισμα, το άτμισμα και όλα τα συναφή.

Ποιός; :roflmao:
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
79.089
Reaction score
98.510

Δεν έχω δοκιμάσει αυτόν τον ατμοποιητή, αλλά θα σου πω τι αρνητικά βλέπω:

Αρκετά ακριβός και δεν ξέρω αν το αξίζει, και κάνει μόνο για 1-2 είδη mod-μπαταρίας.

Για μπαταρία θα έλεγα να πάρεις τις κοινές που δουλεύουν το 99% των ατμοποιητών.

Ποικιλία υπάρχει άφθονη, από 10€ μέχρι 200€

Ατμοποιητή θα πάρεις τους κοινούς που στοιχίζουν από 8€ μέχρι 25€.

Αργότερα μπορείς να δοκιμάσεις τους ακριβούς επισκευάσιμους.
 

Μηνύματα
14.212
Reaction score
1.842
Χαϊεντάς μια ζωή..........:sneaky:
αλλάζει ο άνθρωπος ........:thumbsdown:
δεν αλλάζει.....:punish:
Χάει-εντάς μάυ ας! Είδες σε αυτά που επέλεξε - πρώτη δόση - να υπάρχει κάνα pdf?
Έτσι είναι οι χαει-εντάδες; :gamer:
:roflmao:
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
79.089
Reaction score
98.510
Κωστή έχω ακούσει καλά λόγια για τον ελληνικό επισκευάσιμο ατμοποιητή ''Sofia'' ο όποίος στοιχίζει γύρω στα 80€.

Κάνει για όλες τις μπαταρίες αυτός σε αντίθεση με τον 3D.

Όπως εξήγησα και του Zizik προχθές, παίζει μεγάλο ρόλο το γούστο του καθενός.

Ο φίλος του βίντεο, που έχω δει όλα του τα βιντεάκια, το τονίζει αυτό στο 23' 07''.
 

Manos58

εγχειρισμένη
Μηνύματα
17.160
Reaction score
12.839
ο ωτοβελονισμός βοηθάει σημαντικά όταν θέλεις πράγματι να σταματήσεις το κάπνισμα, το άτμισμα και όλα τα συναφή.
Ναι ,ναι ,συμφωνώ.:thumbsup:
Το έκανε ο Βλάσης...............................
αλλά του έκατσε παρενέργεια και το έριξε στα φωτογραφικά:confused:
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
53.004
Reaction score
130.794
Κωστή έχω ακούσει καλά λόγια για τον ελληνικό επισκευάσιμο ατμοποιητή ''Sofia'' ο όποίος στοιχίζει γύρω στα 80€.
Θενκς! Οντως φαινεται πολυ καλη επιλογη. Γενικα πολλα ελληνικα προιοντα δειχνουν εξαιρετικα.
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
53.004
Reaction score
130.794
Θεωρω παντως τον επισκευασιμο σαφως καλυτερη επιλογη, κι οχι για λογους κοστους. Η ελευθερια του να επιλεγεις εσυ τον τροπο που φτιαχνεις το πηνιο, αναλογα με τα γουστα σου, ειναι σημαντικη παραμετρος. Πειραματιζεσαι 4-5 φορες, κατανοεις τον τροπο που επεμβαινει η καθε αλλαγη, και καταληγεις σε κατι κομμενο και ραμμενο στα μετρα σου, πραγμα ανεκτιμητης αξιας.
Υποθετω πως το ιδιο συμβαινει και με τα λαδια, αν και η υπαρχουσα ποικιλια ειναι αρκετα πλουσια πλεον.
Να σημειωσω πως ηλεκτρονικο τσιγαρο δοκιμασα απο τοτε που πρωτοεμφανιστηκε, αλλα και αρκετα αργοτερα, με θετικες εντυπωσεις ως προς την καλυψη της αναγκης για τσιγαρο, αλλα οι μπαταριες ηταν για κλαματα τοτε...
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
53.004
Reaction score
130.794
Σε πολλα βιντεο που ειδα να φτιαχνουν πηνια κ φυτιλια, οι τυποι ειναι για γελια, παραπληγικοι με παρκινσον και βγαλε..
Η διαδικασια ειναι πολυ απλη για οποιονδηποτε και σιγουρα λιγοτερο χρονοβορα απο το να μπεις στη διαδικασια παραγγελιας ή απο το να πας σε καποιο μαγαζι να αγορασεις..
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
79.089
Reaction score
98.510
Κωστή, επισκευή κάνεις και στους μη επισκευάσιμους ατμοποιητές.

Αυτό κάνω εγώ απ' την αρχή που ξεκίνησα, όπως και τα υγρά.

Μόνο τους νεότερους BDC δεν μπορείς να φτιάξεις ακόμα.
 


rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
47.018
Reaction score
96.591
αλλα οι μπαταριες ηταν για κλαματα τοτε...
...και η ποσότητα του υγρού στα ανταλλακτικά πιπάκια, και η αντίσταση που διαλυόταν εις τα εξ ων συνετέθη αν τύχαινε να σου πέσει, και οι φορτιστές που ο ένας δούλευε κι ο άλλος όχι...
 



Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • xfader
    Segregation supporter
  • spylab
    Shalom

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.589
Μηνύματα
2.910.243
Members
38.069
Νεότερο μέλος
giorgosper
Top