Τι είδαμε, τι θα δούμε

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
37.508
Reaction score
89.491
Shooter

O Wahlberg είναι πραγματικά καλός ηθοποιός - αλλιώς δεν επιζείς στο Hollywood, μη γελιόμαστε - η ιδέα είναι ενδιαφέρουσα, αλλά θα ήθελα να είχαν γυρίσει αυτήν την ταινία οι γάλλοι...
Το like ήταν για τις δύο πρώτες απόψεις. Για την τρίτη, άσε καλύτερα! :D
 
Last edited:





Μηνύματα
76
Reaction score
87
Και εγώ το είδα εχθές αλλά μου φάνηκε μία από τα ίδια...
Ταινία για μία φορά...4/10
Συμφωνώ, θα έβαζα και λιγότερο, ο Denzel με κοιλίτσες να καθαρίζει Ρώσους με το κιλό. Μέρες που είναι μη τα βλέπουμε αυτά....
 


Μηνύματα
76
Reaction score
87
Ενω ο whitaker με τις κοιλιτσες σού άρεσε....:p
Καμία σχέση...από όπου και αν το πιάσεις....ο Ghost Dog κατ´αρχήν ήταν παραβατικός δεν δόυλευε στο praktiker το πρωί και καθάριζε το βράδυ τη μαφία....
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
47.341
Reaction score
97.746

Gone Girl

Παρα πολυ καλό!!!

Μάλλον, εξαιρετικό θα έλεγα...
Το είδα κι εγώ. Καλό ήταν, όχι όμως για τον ντόρο που έχει γίνει.

6/10
Από τις καλύτερες ταινίες που είδα τελευταία, με εξαιρετική ερμηνεία από την Rosamund Pike.
9-/10
 

Μηνύματα
5.338
Reaction score
6.476
ωραια, 6 ο x , 9 o rose, στη μεση ειμαι:D θα την δω, τον μπεν τον γαμπρο φοβαμαι μην τον εχει παρει ο υπνος...
 


indikos001

Games
Editor
Μηνύματα
4.116
Reaction score
4.124
Καμία σχέση...από όπου και αν το πιάσεις....ο Ghost Dog κατ´αρχήν ήταν παραβατικός δεν δόυλευε στο praktiker το πρωί και καθάριζε το βράδυ τη μαφία....
για να συνεχισω
....και όλα αυτά για τα ματια μιας πορνης που μεχρι χτες μιλουσαν για ψαρακια και πουλακια :D
 


Μηνύματα
76
Reaction score
87
για να συνεχισω
....και όλα αυτά για τα ματια μιας πορνης που μεχρι χτες μιλουσαν για ψαρακια και πουλακια :D
Σωστός! Πάντως 10/10 σε ποικιλία φόνων...αν και με μπουζόκλειδο δε σκότωσε. Κρίμα για τον Denzel του Mo' better blues του Spike Lee....έγινε και αυτός βιντεοταινιάς να κονομάει...
 

indikos001

Games
Editor
Μηνύματα
4.116
Reaction score
4.124
Πόσο πεζοί είστε πχια; :p
σε γενικες γραμμες η ταινια ηταν καλη με ωραια φωτογραφια και ωραιες σκηνες 6/10

αλλα το παντρεμα του σκληρου που καθαριζει 6 σε σε 19 δευτερα
και μετα στο παιζει φουλ συναισθημα είναι λιγο αστειο:D


ο Ρωσος παντος ο δυσκοίλιος ειχε πολύ πλακα!!
 







ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
173.124
Μηνύματα
2.929.892
Members
38.137
Νεότερο μέλος
SoulaΜ
Top