Bullying (Kii Audio Three)


Μηνύματα
4.009
Reaction score
3.855
γυρισα σημερα γαμ@#^#@^%### >:(

ελεγα να σε παρω ναρθω μια βολτα .....αλλα θα ειχα προβλημα μετα και ετσι το αφησα για αλλη φορα :)

εχετε τον παραδεισο διπλα σας...
..με τον κηδεμόνα σου οπλαρχηγέ!!
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.980
Reaction score
55.232
...
Κάποιος σαν κι εμένα που ακούει ροκ την μποτιά θα την νιώσει στο στομάχι; Αν βάλω να ακούσω την Μυθωδία θα νιώσω το μεγαλείο της ορχήστρας;
Ρωτάω γιατί σκέφτομαι για αλλαγή των ηχείων μου.
Το μεγαλείο μιας πολυμελούς ορχήστρας σε λογικές στάθμες αναπαραγωγής,σίγουρα.Για το δε κρουστικό κύμα στην κοιλιακή χώρα,εκτός από τη συνάρτηση με τις στάθμες ακρόασης,η αίσθηση εκείνου δεν συνεπάγεται απαραιτήτως ορθή αναπαραγωγή των κατώτατων οκτάβων.
Η δική μου συμβουλή:εάν έχεις τον παραμικρό ενδοιασμό για την απόδοση μιας υποψήφιας προς αγορά συσκευής,τότε προχώρα στην επόμενη.;)
...
Τελος παρατηρω απο την αναδρομη και τις τελευταίες φωτο του Γκωνη αλλαγη του χωρου?
Δηλαδη μηπ ς η προηγουμενη συστηματαρα του δεν εκανε απλα στο χωρο κ ετσι ηρθαν τα kii
Δηλ μηπως το επεβαλαν οι συνθηκες?
Υπάρχει μια συνθήκη πανταχού παρούσα και τα πάντα πληρούσα που θα μπορούσε να το έχει επιβάλλει:
Απόκτηση εξαιρετικών μεν ηχείων και συνοδών λίαν λαχταριστών,αλλά σύνολο ασύμβατο προς τις πραγματικές ανάγκες του χρήστη όπως και προς την ακουστική συμπεριφορά δεδομένου χώρου,ιδίως άμα ο τελευταίος στερείται ιδιαίτερης ακουστικής φροντίδας.
Η καταναλωτική λύσσα τα επέβαλε....το μέγεθος τους τα επέβαλαν .........αλλά το κυριότερο ΟΙ ΚΑΚΕΣ ΠΑΡΕΕΣ
ιατροί πιντιεφάκηδες τους οποίους συναναστρέφεται λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων οι οποίοι αγοράζουν ηχεία σαν να παίρνουν εγχρωμο ντοπλερ και UBS medical grade .:rolleyes:
o tempora o mores ..........................που λέει και ο γερος στο πειρατικό στον Αστερίξ .
Πρόκειται περί προαιώνιου ζητήματος που εμποτίζει σε θεμελιώδες επίπεδο το ασυνείδητο κάθε ακροαματικόφιλου...
 

Costas Coyias

Ημίθεος
Administrator
Μηνύματα
25.199
Reaction score
20.891
γυρισα σημερα γαμ@#^#@^%### >:(

ελεγα να σε παρω ναρθω μια βολτα .....αλλα θα ειχα προβλημα μετα και ετσι το αφησα για αλλη φορα :)

εχετε τον παραδεισο διπλα σας...
Σιγά τον παράδεισο. Το Σάββατο το πρωί φυσούσε βοριάς, έβρεχε, είχε 20 βαθμούς και η θάλασσα ακουγόταν σα να έκαναν απόβαση οι τούρκοι. Όλο το σαββατοκύριακο την έβγαλα φορώντας μπουφάν από το πρωί ως το βράδι...
 


Akis_G

Τηγανιτοειδές (κόντρα πλακέ) μπάσο!
Μηνύματα
2.329
Reaction score
7.899
Καλα ολα αυτα, αλλα δεν εχει γινει ακομα η million-dollar question!
Καλα, την κανω εγω:

Kii ή Grimm ?????

Και υπο ποιες συνθηκες ειναι προτιμοτερη η δευτερη περιπτωση?
Για τι χωρους, ας πουμε, ή για ποιες απαιτησεις.
Εχουν και διπλασιο κοστος βεβαια, αλλα δε μας απασχολουν τωρα αυτες οι λεπτομερειες :laugh:.
Για πειτε...

(...μπας και ξεγελαστει κανενας και σκοτωσει τα γκριμ του! :eek:)
 

Μηνύματα
4.887
Reaction score
4.010
Καλα ολα αυτα, αλλα δεν εχει γινει ακομα η million-dollar question!
Καλα, την κανω εγω:

Kii ή Grimm ?????

Και υπο ποιες συνθηκες ειναι προτιμοτερη η δευτερη περιπτωση?
Για τι χωρους, ας πουμε, ή για ποιες απαιτησεις.
Εχουν και διπλασιο κοστος βεβαια, αλλα δε μας απασχολουν τωρα αυτες οι λεπτομερειες :laugh:.
Για πειτε...

(...μπας και ξεγελαστει κανενας και σκοτωσει τα γκριμ του! :eek:)
Στον μεσο κοινο oikiako χωρο το ΚΙΙ, σε φροντισμενο χωρο GRIMM.
 

Μηνύματα
27.766
Reaction score
26.098
:dance2:
Σιγά τον παράδεισο. Το Σάββατο το πρωί φυσούσε βοριάς, έβρεχε, είχε 20 βαθμούς και η θάλασσα ακουγόταν σα να έκαναν απόβαση οι τούρκοι. Όλο το σαββατοκύριακο την έβγαλα φορώντας μπουφάν από το πρωί ως το βράδι...
Καλά δεν σου φταίει ο παράδεισος που εσύ είσαι κρυουλιάρης. 20 βαθμοί και μπουφάν δεν πάνε μαζί.
Τώρα το πως ακούγεται η απόβαση των τούρκων και πως την πλησιάζει ακουστικά η θάλασσα , θα σε γελάσω. Είμαι και μικρό παιδί εγώ μεγάλος άνθρωπας εσύ.!!
 
Last edited:



costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.958
Reaction score
127.561
Καλα ολα αυτα, αλλα δεν εχει γινει ακομα η million-dollar question!
Καλα, την κανω εγω:

Kii ή Grimm ?????
Το γκριμ είναι στα 3πλασια χρήματα από το κιι, οπότε εν μέσω κρίσης τέτοια ερωτήματα είναι άκυρα, καθώς δύσκολα να βρεθεί κάποιος να δώσει το αντίτιμο του ενός ζευγαριού γκριμ, όταν με τα ίδια λεφτά παίρνει 5 κιι και σαμπ και φτιάχνει ένα 5.1 δολοφονικό πακέτο.

Στα χαρτιά και τα δύο είναι επάξια εργαλεία μικροχειρουργικής του ήχου με εξειδίκευση στο ξεβρακωμα της ηχογράφησης, απλώς το ένα βγάζει την παράμετρο "χώρο" πιο έξω από το άλλο, πράμα λίαν βολικό.

Στο αυτί το γκριμ έχει μία σταγόνα μαγικής ευχαρίστησης, μία σταγόνα ανεξιχνίαστης προέλευσης, σε έναν ωκεανό αναμφισβήτητα "σωστού".
Στο αυτί το κιι είναι ο ωκεανός αυτοπροσώπως, η σταγόνα αγνοείται.

Για τη μαγική σταγόνα να δώσει κανείς 3-πλασια λεφτά; Χμ, χλωμό, ακόμα κι αν τα έχει για πέταμα.

ΙΜΗΟ ο μπρουνος βγάζοντας σε αυτό το κόστος το κιι, αυτοκτόνησε το γκριμ. Ε, ίσως αυτός να ήταν ο σκοπός του, που ξες.. ;)
 








Μηνύματα
852
Reaction score
748
Στο αυτί το γκριμ έχει μία σταγόνα μαγικής ευχαρίστησης, μία σταγόνα ανεξιχνίαστης προέλευσης, σε έναν ωκεανό αναμφισβήτητα "σωστού".
Στο αυτί το κιι είναι ο ωκεανός αυτοπροσώπως, η σταγόνα αγνοείται.
Τα διάβασες στο .pdf όλα αυτά ? :lol::headbang:
 

Μηνύματα
22.271
Reaction score
15.543


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.093
Μηνύματα
2.888.170
Members
37.984
Νεότερο μέλος
fchristos
Top