Crown xls 1502

Status
Not open for further replies.

melina

Cargo 200
Μηνύματα
23.593
Reaction score
42.634
Είναι δεδομένο ότι η βλακεία είναι ανίκητη. Όπως κυκλοφορούν ανάμεσά μας άνθρωποι που δεν εμβολιάζουν τα παιδιά τους, έτσι κυκλοφορούν κι άνθρωποι που αγοράζουν καβλώδια με επικάλυψη σκατού. Μπιλιβ ιτ ορ νοτ, ισχύει. :D
Εγώ αυτό δεν το πιστεύω, όπως δεν πιστεύω και στις συνωμοσίες, είμαι σίγουρος ότι κάτι κρύβεται πίσω από αυτές.
 

Μηνύματα
5.326
Reaction score
6.471
Και μην ανησυχειτε,αν δεν συμβει αυτο,απλως θα ειστε, τυχαιως-μονιμως, ο 1 στους 100.:p
Και δοκιμες σε "αφροντιστους" χωρους;Προοδος!:D
Δεν αναφερεται σε δοκιμες με την μορφη πειραματοζωου οπως το εννοεις, ΑES μαλλον δεν..νταξ...
Οποτε αφου νταξ,καλωδια ,ασφαλειες στηριγματα να μας ερθει ο αφροντιστος ,αφου αυτο το ΑΕS τι να λεει...
Αφθονη ισχυς και επεξεργασια αλληλενδετα με δυο σαμπ στο καθε αφροντιστο χωρο χωρις καμια απολυτως επεμβαση ειναι τα πρωτα ουσιαστικα βηματα για να ελεγχθουν οι χαμηλες που ειναι το ουσιαστικοτερο και δυσκολοτερο ολων...σε σπιτια ζουμε δεν περνουμε μονοι τις αποφασεις,αλλωστε μπορει και εμεις να μην γουσταρουμε να επεμβουμε αισθητικα..
μην κοιτας τι εχει κανει ο Κωστας στο σπιτι του ή τι προτεινει ,κυνηγα απολυτα πραματα και θεωρει αυτονητο για ολους...
Επσης κατανοω ως ενα βαθμο την αεναη αλλαγη μηχανηματων καλωδιων κλπ αλλα ειναι λαθος αγωγη γιαυτο ποτε ιασιμη δε θα καταστει η ασθενεια.Σε αχαρτογραφητα νερα μπορεις να ταξιδευεις,ειναι ρομαντικο δε λεω γουστα ειναι ,τα χαρτογραφημενα ειναι δεδομενα ομως οποτε μπορεις να κοροιδευεις οσο θελεις αυτους που ξερουν που και περιπου ποτε θα φτασουν...
Ασκοπα γραφονται ολα αυτα γιατι τα στασιμα προφανως θεωρεις οτι δαμαζονται απο ενισχυτες, καλωδια,και εγω δεν ξερω τι ...
Οποτε ποιος κανει δοκιμες και πειραματα νομιζω οτι ειναι προφανες...αλλα να κατηγορεις αλλον για κατι που δεν ισχυει αλλα πραττεις συστηματικα ο ιδιος ειναι δεν εχω λογια! :lolsign:
 

wnet

Nearfieldένιος
Μηνύματα
4.586
Reaction score
15.715
Κάτι άλλο που έχω παρατηρήσει (σε κοντινούς σε μένα hi-endo κυνηγούς) είναι ότι όλοι επικεντρώνονται σε εντελώς άμπασα κομμάτια κυρίως με φωνές (γυναικείες) μόνο κ.λ.π. Παίζει να είναι τυχαίο αυτό;
Πάει η Νταϊάνα η Κρολ σύννεφο :p

Kill the King (Crown) :p λοιπόν χαχαχα

 

I

iason

Guest
Χαχαχ όχι ρε συ η προέκταση του ανδρισμού μου είναι το ktm μου :laugh: . Καλά μην φανταστείς το επίπεδό μου είναι ενός average τσοπάνου απλά προσπαθώ να την ψάχνω λίγο παραπάνω, τόσο ώστε να έχω αυτό που θέλω πάνω στο αντικείμενο χωρίς να με πιάνουν "κώτσο". Τώρα για τα καλώδια που λες αυτό που μπορώ να δεχτώ είναι (με την προϋπόθεση ότι τα πάντα όλα είναι "στην πένα") εκείνα που όντας στις σωστές για το αντικείμενο προδιαγραφές έχουν την μεγαλύτερη καθαρότητα στο μέταλλο που χρησιμοποιούν (χαλκό κυρίως). Το να πάρω καλώδια που κοστίζουν παραπάνω από έναν ενισχυτή π.χ. θα μου ήταν εντελώς τρελό για να έχω ένα τυχαίο εκουαλάιζινγ που με λίγο ψάξιμο θα το κατάφερνα με ένα φτηνό dsp σε υποπολαπλάσια τιμή.....
Επειδή η έννοια καλώδια είναι αόριστη και καθένας μας φαντάζεται ότι θέλει στην περιγραφή που έκανες με βρίσκεις απόλυτα σύμφωνο .Ένα καλό καλώδιο δε χρειάζεται να είναι πανάκριβο και σίγουρα να μη κοστίζει πάνω από τα μηχανήματα.Ενας φίλος συμφουριτησ αλλά δε θυμάμαι ποιός είχε αναφέρει (Εγώ με το ταπεινό κιμπερ των 50 ευρώ)Μα το κιμπερ των 50 ευρώ δεν είναι ταπεινό .Είναι ένα πολύ καλό καλώδιο με λογική τιμή. ΚΤΜ λοιπόν ωραία μηχανήματα σε ένα εργοστάσιο που δουλεύει ένας γνωστός μου κάνουνε τις μπουκάλες για τα αμορτισέρ .Να τη χαίρεσαι και πάντα κράνος .
 

Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.465
Σκέφτομαι να αλλάξουμε ελαφρά τη δομή των δικάναλων κατηγοριών. Να χωριστούν σε Αισθαντικές® και Μετρημένες©.
Θα μπλεχτούμε λίγο με τις ψηφιακές πηγές που απευθύνονται και στις δυο κατηγορίες αλλά θα βρεθεί η λύση, ίσως να μείνει εκτός των δυο.

Στις μεν Αισθαντικές® θα απαγορεύεται να γράψει ο EAR, ο Μπουτία και μερικοί ακόμη, ενώ στις Μετρημένες© θα απαγορεύεται και θα διαγράφεται οτιδήποτε υποκειμενικό.

Τι λέτε; Ν' ανοίξουμε poll που θα περιλαμβάνει και προτάσεις για ονομασίες αν αυτές δε σας αρέσουν;
ΟΪ !
να πομεινουνε ανακατερες οι κατηγοριες αφου με τη 'ν' οζμωση γινεται πιο καλη δουλεια
πως να το πω ?
θελωμε και το αποτελεσμα αλλα θελωμε και την ομορφια ...
α, να το βρηκα πως να το πω
48390104_2659163857457830_2652158402817425408_n.jpg



σκουτελοβαριχνωσας !
 


Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
17.102
Reaction score
55.789
Σκέφτομαι να αλλάξουμε ελαφρά τη δομή των δικάναλων κατηγοριών. Να χωριστούν σε Αισθαντικές® και Μετρημένες©.
Θα μπλεχτούμε λίγο με τις ψηφιακές πηγές που απευθύνονται και στις δυο κατηγορίες αλλά θα βρεθεί η λύση, ίσως να μείνει εκτός των δυο.
Στις μεν Αισθαντικές® θα απαγορεύεται να γράψει ο EAR, ο Μπουτία και μερικοί ακόμη, ενώ στις Μετρημένες© θα απαγορεύεται και θα διαγράφεται οτιδήποτε υποκειμενικό.
Τι λέτε; Ν' ανοίξουμε poll που θα περιλαμβάνει και προτάσεις για ονομασίες αν αυτές δε σας αρέσουν;
Προτείνεται να ισχύσει ανάλογος διαχωρισμός μονάχα στην κατηγορία ΄΄Συγκριτικά,Ακροάσεις,Δοκιμές΄΄.
Οι υποκατηγορίες θα είναι ΄΄Ακατοίκητα΄΄ και ΄΄Αφρόντιστα΄΄,που θα φανερώνει αντιστοίχως την εμπλοκή ή μη ...
Ακουστικής φροντίδας και sub εντός δεδομένης Ενιαίας Οντότητας.:lolsign:

Στον δε υποφαινόμενο θα επιτρέπεται να σχολιάζει και στις δύο,αφού ανά δεδομένη χρονική στιγμή έχει τόπους διαμονής που μπορεί να είναι είτε ακατοίκητοι,είτε αφρόντιστοι.:)
Εγώ αυτό δεν το πιστεύω, όπως δεν πιστεύω και στις συνωμοσίες, είμαι σίγουρος ότι κάτι κρύβεται πίσω από αυτές.
Πρόσεχε μόνο γιατί με ανάλογα σχόλια κινδυνεύουν να ΄΄καούν΄΄ όχι μόνο τα ΄΄ακατοίκητα΄΄,αλλά και τα...΄΄αφρόντιστα΄΄.;)
 
Last edited:

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
38.837
Reaction score
79.221
Πότε θα λείπει ρε το Γωγουλίνι να ρθω να κάνουμε un-boxing? Θα φέρω και κράνη καλού κακού μπας και σκάση μύτη απροειδοποίητα..... :oops:o_O
ααα δεν χρειάζονται κράνη και λοιπές προστασίες για τέτοια... όταν είμαι με παρέα....

όταν θα φύγεις θα μου gaμήσει το ταμτιριρί :p:roflmao::lolsign:
 




A

AKARL

Guest
Δεν είναι τα ηχεία το Α;
Εννοείται .
Σας έχω αποκλειστικά νέα του απεσταλμένου μου στη ζώνη της πίεσης:

"Τα νέα του ηχεία Malaquie Perpetuelle, με μεγάφωνα από αποξηραμένα φύλλα τσουκνίδας και προαιρετικό καρπουζί φινίρισμα παρουσίασε σε εκδήλωση στο Grand Hotel au Bord de l' Eau ο γνωστός Λουξεμβουργιανός guru Jean-Oiseau de Coleaumbarrache"

Οι έχοντες εκλεκτικά γούστα και βαργιά πορτοφόλια σπεύσατε.... :D
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
53.663
Reaction score
132.966
Όχι ρε. Mogami μαύρα χοντρά και γ@μάνε..... :roflmao:
Κι όμως ρε αδερφέ, είναι τόσος κόσμος που πιστεύει ότι μπορεί να βρει καλύτερα καλώδια από τα μογκάμι! :D

Είναι να βαράς το κεφάλι τους στον τοίχο!:p
 


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
38.837
Reaction score
79.221
Quiz:
Πώς θα χαρακτηρίζοντον οι συνδεδεμένες με Mogami συσκευές σ'ένα ηχοσύνολο;
Mogamiμένες.:roflmao:

στο War thunder μέσα στις γιορτές έτυχε σε ένα game να δω έναν παίκτη στην ομάδα μου με το nick mogami203
πάνω μάχη γράφω στο chat: are you an audiophille?
μου απαντά: FU F GREEK !
τα χουν σε μεγάλη εκτίμηση τα mogami στο εξωτερικό...:p:roflmao::lol:
 

Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.465
Σας έχω αποκλειστικά νέα του απεσταλμένου μου στη ζώνη της πίεσης:

"Τα νέα του ηχεία Malaquie Perpetuelle, με μεγάφωνα από αποξηραμένα φύλλα τσουκνίδας και προαιρετικό καρπουζί φινίρισμα παρουσίασε σε εκδήλωση στο Grand Hotel au Bord de l' Eau ο γνωστός Λουξεμβουργιανός guru Jean-Oiseau de Coleaumbarrache"

Οι έχοντες εκλεκτικά γούστα και βαργιά πορτοφόλια σπεύσατε.... :D
ειπες
φύλλα
και θμηθηκα ετεινε ντη αντιηλεχτρομαγνητικη φωτο
ERS_system.JPG


(δε σου πατω λαϊκ για θωρω κι εχεις πολλα και δα κερδιζεις αμα γενει κιαμμια αναμετρηση ...)
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
17.102
Reaction score
55.789
στο War thunder μέσα στις γιορτές έτυχε σε ένα game να δω έναν παίκτη στην ομάδα μου με το nick mogami203
πάνω μάχη γράφω στο chat: are you an audiophille?
μου απαντά: FU F GREEK !
τα χουν σε μεγάλη εκτίμηση τα mogami στο εξωτερικό...:p:roflmao::lol:
mogamophiles in other words...:welcome:
 

Μηνύματα
1.636
Reaction score
2.286
Πολλη προβοκατσια ρε Κωστα και δεν χρειαζεται.Οποιος πει κατι αμεσως η μπουρδα για υποστηρικτες καλωδιων κλπ.Και τσουπ like οι κλακαδοροι απο κατω.Οποτε αυτοματα τσουβαλιαζονται οσοι τολμησουν να πουν κατι διαφορετικο.Μπορεις αν θελεις να μου δειξεις το τελευταιο ποσταρισμα (οχι δικο μου γιατι δεν υπαρχει) που να αναφερεται σε τετοιες γραφικοτητες και ο ποσταρων να μετεχει σ αυτην την συζητηση ?
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
38.837
Reaction score
79.221
Πολλη προβοκατσια ρε Κωστα και δεν χρειαζεται.Οποιος πει κατι αμεσως η μπουρδα για υποστηρικτες καλωδιων κλπ.Και τσουπ like οι κλακαδοροι απο κατω.Οποτε αυτοματα τσουβαλιαζονται οσοι τολμησουν να πουν κατι διαφορετικο.Μπορεις αν θελεις να μου δειξεις το τελευταιο ποσταρισμα (οχι δικο μου γιατι δεν υπαρχει) που να αναφερεται σε τετοιες γραφικοτητες και ο ποσταρων να μετεχει σ αυτην την συζητηση ?
άσε τους κλακαδόρους κατά μέρος
η μεθοδολογία υπάρχει και είναι γνωστή

έχεις μια μέτρηση από διαφορές καλωδίων?
 


Status
Not open for further replies.

Staff online

  • spylab
    Shalom
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • Zizik
    Safety Last * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.898
Μηνύματα
2.922.011
Members
38.109
Νεότερο μέλος
vichygeo1
Top