Πυρκαγιές, πλημμύρες, φυσικές καταστροφές






Μηνύματα
3.893
Reaction score
3.095
Αυτό που κάποιοι γκαρίζουν στο κινητό , ουρλιάζουν στα παιδιά τους, οδηγούν μηχανές που κάνουν θόρυβο και σφίγγουν το χέρι στην χειραψία μέχρι να στο σπάσουν ... αλλά τους ξεκουφαίνουν τα κεφαλαία !!!
 

Μηνύματα
2.804
Reaction score
423
Δλδ δεν μπορούν να σε ενοχλούν ταυτόχρονα όλα αυτά που είπες και τα κεφάλαια γράμματα;!
Εμένα πάλι πιο πολύ με ενοχλεί αυτό το άσπρο μαύρο, ή μαζί μας ή εναντίον μας!
Δεν συμφωνείς μαζί μας; είσαι ζαιος...
Αγαπάς τα ζώα; δεν αγαπάς τους ανθρώπους!
Δλδ να αγαπάς και ζώα και ανθρώπους δεν παίζει σαν σκηνικό στο μυαλό κάποιων!
Εγώ πάλι λέω ότι οι σκατοψυχοι που βασανίζουν ή μισούν ζώα ή δεν δέχονται άλλη άποψη και ρίχνουν τους άλλους στην πυρά είναι ικανοί να κάνουν μεγάλο κακό και σε ανθρώπους...
Μετά μας πειράζει το μπουλινγκ στα σχολεία και απορούμε πως έγιναν έτσι τα παιδιά μας...
 
Last edited:



TGD

Μηνύματα
7.885
Reaction score
7.853
Καλημέρα από τον ηλιόλουστο Βόλο. Ηλιόλουστο, να έχω βάλει κλιματισμό, έ. Με κλειστές δημόσιες υπηρεσίες και σχολεία λόγω κακοκαιρίας.
Όποιος καίγεται στον χυλό, φυσάει και το γιαούρτι.

 

Shepherd

Μόνιμος
Μηνύματα
4.761
Reaction score
10.590

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
78.712
Reaction score
97.469
Καλημέρα από τον ηλιόλουστο Βόλο. Ηλιόλουστο, να έχω βάλει κλιματισμό, έ. Με κλειστές δημόσιες υπηρεσίες και σχολεία λόγω κακοκαιρίας.
Όποιος καίγεται στον χυλό, φυσάει και το γιαούρτι.

Κι αν σε 2-3 ώρες ρίξει καρέκλες;

Θα ελέγξω τις κάμερες, να ξέρεις! :)
 




Μηνύματα
20.769
Reaction score
14.775
Σύμφωνα με το μέτεο, μέχρι πριν 20 λεπτά (τελευταία ενημέρωση σταθμών) δεν είχε βροχή καπου στη Θεσσαλία... βέβαια 20 λεπτά είναι αιωνιότητα για τον καιρό...

 

Μηνύματα
2.804
Reaction score
423
Ο κρατικός μηχανισμός και το επιτελικό κράτος είναι στην θέση του με αναμμένες τις μηχανές.
Αν τολμά η νέα κακοκαιρία αυτή που είναι κάτι μεταξύ Ιανού και Ντάνιελ που έρχεται κάθε 1000 ως 16000 χρόνια ας ζυγωσει!
Αν τολμά ας έρθει....
Θα βγούμε νικητές αρκεί να είμαστε όλοι ενωμένοι!
 

TGD

Μηνύματα
7.885
Reaction score
7.853
Κι αν σε 2-3 ώρες ρίξει καρέκλες;
Θα ελέγξω τις κάμερες, να ξέρεις! :)
Πήγα στο γραφείο μετά από τόσες μέρες. Να πάρω έναν υπολογιστή για την τηλεκπαίδευση των παιδιών. Ήθελα να βάλω κλιματισμό από τη ζέστη (αλλά δεν έχει ρεύμα από την Παρασκευή).
 

TGD

Μηνύματα
7.885
Reaction score
7.853
Καλημέρα από τον ηλιόλουστο Βόλο. Ηλιόλουστο, να έχω βάλει κλιματισμό, έ. Με κλειστές δημόσιες υπηρεσίες και σχολεία λόγω κακοκαιρίας.
Το meteo έλεγε ψιχάλες 6 με 9, και έχουν ξεκινήσει. Μυρίζει βροχή, πραγματικά. Και τα σύννεφα είναι βαριά στα δυτικά.
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.319
Μηνύματα
2.897.166
Members
38.027
Νεότερο μέλος
d tv
Top