Featured Λόγοι να μη χρειαζόμασταν sub και κατά πόσον θα ίσχυαν...

Μηνύματα
15.497
Reaction score
17.828
Επίσης:

Α, ναι ξέχασα το "and" (στο noτ for any other purpose) και δεν έγινε απόλυτα κατανοήτο. :D

Ε, δεν είμαι και ο Κασσελάκης. Μην περιμενεις πολλά. :D
Απ'όσο έχω υπ'όψιν από νήματα σχετικά με διάφορα δυστυχήματα και καταστροφές πρέπει να είναι ένθερμος οπαδός κάποιας πολιτικής παράταξης που δεν κυβερνά... Έχω πάντως σε ανύποπτη στιγμή εκφράσει απορία πώς γίνεται κάποιος ν'αφιερώνει πολύτιμο χρόνο σε πολιτικές αντιπαραθέσεις μέσω διαδικτύου.
Ε, λίγο μπερδεμενος είναι για την πολιτική του ταυτότητα και τον βοηθάω και αυτόν. Τι να κάνω ; Αλλά αχαριστος και αυτός. :D:D
 

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.544
Reaction score
13.873
Αρχικα το επιχειρημα οτι τα σαμπ ειναι σινεματζιδικο δημιουργημα και δεν εχει να κανει με την μουσικη.
Οχι ειναι αστειο οτι το υποβαθυφωνο δεν κανει για Μουσικη;)
Το τεραστιο προβλημα ειναι να το ενσωματωσεις σωστα με τους δορυφορους;)
Για αυτο το λογο ο Χερ Ντοκτορ εχει τρινοβ;)Που μαλλον ειναι μονοδρομος;)
Με 17000 ευρωπουλα εισαι εισαι'' εξτρα πριμα γκουτ'' για τον τρινοβ και μονο;)
 

Μηνύματα
15.497
Reaction score
17.828
Απ'όσο έχω υπ'όψιν από νήματα σχετικά με διάφορα δυστυχήματα και καταστροφές πρέπει να είναι ένθερμος οπαδός κάποιας πολιτικής παράταξης που δεν κυβερνά... Έχω πάντως σε ανύποπτη στιγμή εκφράσει απορία πώς γίνεται κάποιος ν'αφιερώνει πολύτιμο χρόνο σε πολιτικές αντιπαραθέσεις μέσω διαδικτύου.
¨Αντε να το κάνω πιο σωστό και κατανοήτο. Καθώς μετά τον Zizik έχω και τον Ολύμπιο. :D

++ Επίσημα βέβαια και δηλωμένα μόνο του Σώτου. Αυτόκλητος βέβαια και μη αναγακίος σε αυτόν ....but makes me feel good. It keeps me human. Without this role i wouldn't and also even couldn't participate in any of this. That's the only reason i choose to take upon this role, not for any other purposes.++
 
Last edited:


Μηνύματα
15.497
Reaction score
17.828
Οχι ειναι αστειο οτι το υποβαθυφωνο δεν κανει για Μουσικη;)
Το τεραστιο προβλημα ειναι να το ενσωματωσεις σωστα με τους δορυφορους;)
Για αυτο το λογο ο Χερ Ντοκτορ εχει τρινοβ;)Που μαλλον ειναι μονοδρομος;)
Με 17000 ευρωπουλα εισαι εισαι'' εξτρα πριμα γκουτ'' για τον τρινοβ και μονο;)
Μα αφού καταλήξαμε ότι ο Τρινόβ παίζει τα μεσαία όλα μπρσοτά. Καβουρντιστήρι είναι. :D :D Ποιό βάθος τώρα και ποιό soundtsage και χωρητικότητα (ή χωρικότητα πως το λέν ) ; :D
..ξεπουπουλιασμένος κανονικότατα κι έτοιμος για μαγείρεμα.. :lolsign:
Δεν έχουν πρόβλημα οι γιατροί. Για αυτό τους σκίζουν οι ηλεκτρολόγοι όταν αλλάζουν μια μπρίζα. :D :D Χαλάνε την πιάτσα για εμάς τους υπόλοιπους όμως. :D :D
 
Last edited:

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.544
Reaction score
13.873
Οπως εχει αναφερθει ιδιαιτερα στην κλασσικη μουσικη μπορει κανεις ανοιγοκλεινοντας τα σαμπ να παιξει με τις διαστασεις του χωρου μιας ηχογραφησης.
Για αυτο θελω να παω στον Χερ Ντοκτορ ειμαι πολυ περιεργος να'' δω'' πως ακουγωνται τα τσελλα τα κοντρα μπασσα η γκραν κασσα τα τυμπανια
Ελπιζω να μη τα ακουω αυτα τα οργανα εκ των'' οπισθιων'' δεν πρεπει να ξεχναμε οτι ειναι πολυκαναλος;)
 

Μηνύματα
15.497
Reaction score
17.828
Για αυτο θελω να παω στον Χερ Ντοκτορ ειμαι πολυ περιεργος να'' δω'' πως ακουγωνται τα τσελλα τα κοντρα μπασσα η γκραν κασσα τα τυμπανια
Ελπιζω να μη τα ακουω αυτα τα οργανα εκ των'' οπισθιων'' δεν πρεπει να ξεχναμε οτι ειναι πολυκαναλος;)
Θα τα φέρνει τόσο μπροστά στην σκηνή που θα ξεπερνάνε και την θέση ακρόασης και άρα θα καταλήγουν οπισθίως αλλά μέσω εμπροσθίων. :D :D Είναι υπέρ και του nerafield κιόλας. Πίσω θα παίζουν όλα. :D :D
 
Last edited:

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.544
Reaction score
13.873
ξεπουπουλιασμένος κανονικότατα κι έτοιμος για μαγείρεμ
Κλαιω:drinks::party:
Θα τα φέρνει τόσο μπροστά στην σκηνή που θα ξεπερνάνε και την θέση ακρόασης και άρα θα καταλήγουν οπισθίως αλλά μέσω εμπροσθίω
:lol:
 
Last edited:


Μηνύματα
7.423
Reaction score
1.503
Για αυτο θελω να παω στον Χερ Ντοκτορ ειμαι πολυ περιεργος να'' δω'' πως ακουγωνται τα τσελλα τα κοντρα μπασσα η γκραν κασσα τα τυμπανια
Ελπιζω να μη τα ακουω αυτα τα οργανα εκ των'' οπισθιων'' δεν πρεπει να ξεχναμε οτι ειναι πολυκαναλος;)
Έχει απαντηθεί αυτό νομίζω, τα πίσω και πάνω παίζουν αποκλειστικά ανακλάσεις του χώρου ηχογράφησης. Τα όργανα ακούγονται αποκλειστικά από μπροστά (από τα τρία κανάλια αντί των δύο).
 

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.544
Reaction score
13.873
Έχει απαντηθεί αυτό νομίζω, τα πίσω και πάνω παίζουν αποκλειστικά ανακλάσεις του χώρου ηχογράφησης. Τα όργανα ακούγονται αποκλειστικά από μπροστά (από τα τρία κανάλια αντί των δύο).
Θα σε πω οταν παω Σαλοννικα;)
 

Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.978
Reaction score
21.232
Θα σε πω οταν παω Σαλοννικα;)
Θα σε χώσει στο κουτούκι και θα σε φλομώσει στα malt και στον Moby μαέστρο..
Θα επιστρέψεις και θα μιλάς περισσότερο για την κινητικότητα του εντέρου και τέτοια.. :biggrin:
Πρόσεχε.. :tongue:
 

Μηνύματα
4.815
Reaction score
8.462
Για αυτο θελω να παω στον Χερ Ντοκτορ ειμαι πολυ περιεργος να'' δω'' πως ακουγωνται τα τσελλα τα κοντρα μπασσα η γκραν κασσα τα τυμπανια
Ελπιζω να μη τα ακουω αυτα τα οργανα εκ των'' οπισθιων'' δεν πρεπει να ξεχναμε οτι ειναι πολυκαναλος;)
Στην κλασσική κύριε Χρήστο η πολυκαναλη μίξη, μιλάμε για σωστή μιξη, ακολουθεί κάποιους κανόνες, πιο πολύ έχει να κάνει με την αποτύπωση του χώρου και το μεγάλωμα της σκηνής μπροστα και την καλύτερη τοποθέτηση των οργάνων. Να πάτε σύντομα να μας πείτε εντυπώσεις για να δούμε αν θα του δώσουμε τελικά πιστοποίηση. :D
Θα σε χώσει στο κουτούκι και θα σε φλομώσει στα malt και στον Moby μαέστρο..
Θα επιστρέψεις και θα μιλάς περισσότερο για την κινητικότητα του εντέρου και τέτοια.. :biggrin:
Πρόσεχε.. :tongue:
Το βασικό είναι να μην πάει φαγωμένος:biggrin:
 

Μηνύματα
15.497
Reaction score
17.828
Στην κλασσική κύριε Χρήστο η πολυκαναλη μίξη, μιλάμε για σωστή μιξη, ακολουθεί κάποιους κανόνες, πιο πολύ έχει να κάνει με την αποτύπωση του χώρου και το μεγάλωμα της σκηνής μπροστα και την καλύτερη τοποθέτηση των οργάνων. Να πάτε σύντομα να μας πείτε εντυπώσεις για να δούμε αν θα του δώσουμε τελικά πιστοποίηση. :D

Το βασικό είναι να μην πάει φαγωμένος:biggrin:
Κάτσε να σε αναλάβω τώρα και εσένα λίγο ακόμη εάν και αναλαμβάνω μόνο εύκολες περιπτώσεις τώρα που γέρασα αλλά κυρίως εύκολες και με ένα δυναμικό και ελπίδα για σωτηρία όπως ο Bhutia και ο Σώτος. Τον Κο Χρήστο δεν τον αναλαμβάνω γιατί είναι πλήρως ολοκληρωμένη προσωπικότητα, αντίθετα πρέπει και με έχει αναλάβει αυτός. :D :D

Κοίτα Ν.Κ. για να είμαι σύντομος και να μην γράφω σεντόνια. Η επιστήμη υπήρχε ήδη και άντε στην περίπτωση σου να κάνω σκόντο και να πω ότι έστω άρχισε το 1913. Δεν ξεκίνησε απο τον Τούλ και μετά. ¨¨Η στην προκειμένη απο τους Steely Dan και μετά. :D:D
 


n_olympios

Μαντιναδόρος!
Moderator
Μηνύματα
5.977
Reaction score
12.737
Η οπισθ ελκουσα;)ειναι ελκυστικη ;):dance2:αν ειναι στην καταλληλη δοση:dance: αν ειναι πολυ χαλαει ο ηχος;)
Μαέστρο μας πολλά ;) βάζεις και πάει ο νους μας αλλού για οπισθέλκουσες κλπ...

Edit: continuez comme-ca s'il vous plait!
 

Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.978
Reaction score
21.232
Το βασικό είναι να μην πάει φαγωμένος:biggrin:
Καλό θα ήταν επίσης να επιστρέψει νηστικός.. :whistling:
Μία εβδομάδα στο ''κουτί'' τον βλέπω να περνάει αν δεν έχει συνηθίσει το στομάχιτ' τα ''ζωντανά'' εδέσματα.. :tongue:
 


costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
54.141
Reaction score
134.470
Η οπισθ ελκουσα;)ειναι ελκυστικη ;):dance2:
Α να γεια σου μαέστρο, κι ας τους αυτούς να λένε, ξέρω γω, ξέρω

1000008843.gif


Στο καλό το σετάπ το σένιο το 3D, δε την φαντάζεσαι, την πιάνεις την αλήθεια:

1000008842.jpg


Ανάποδο κουταλάκι. Έτσι προβλέπεται σε 3D ιμερσιβ σεταπ, τα υπόλοιπα είναι μπαχατέλες.
 

Μηνύματα
15.497
Reaction score
17.828
Ιδανικη παρεα για επισκεψη στον Χερ Ντοκτορ ειναι: ο κ. Δημητρης εφτακοσια εβδομηντα εφταρης :drinks: ο κ. THVA:drinks: και ο κ. Μαρκου κανει φασαρια:drinks: αλλα θα τον επαναφερουμε εις την ταξιν:party:
Μπα εγώ είμαι παράταιρος, ξενιστής σαν τον Κασσελάκη.

Να σου πω ήδη απο ένα βιντεάκι της κακιάς ώρας απο το youtube που έχει ποστάρει και είδα χα χα ..... τα πνευστά του που σε ενδιάφερουν περισσότερα απο όλα δεν έχουν τον κατάλληλο όγκο, είναι λεπτόηχα για να μπορέσει να παίζει ικανοποιητικά πολλά όργανα και να χωράνε στην σκηνή. Καλή αυτή η ιστορία της αποτύπωσης της σκηνής σωστά αλλά όσα την κάνουνε ένα προβλήμα μικρό αμεσότητας το έχουν όπως και να έχει. Τα ηχεία του φταινε, όχι ο τρινόβ γιατί ακριβώς το αντίθετο ακουσα με τα Perlisten (έστω σε δικάναλο). :D :D
Γιατι το λετε αυτο ειστε πολυ μικροτερος απο μενα:drinks:
Ναι αλλά εσείς είστε σοφότερος. Γιατί μιλάμε στον πληθυντικό ; :D:D
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
173.135
Μηνύματα
2.930.180
Members
38.140
Νεότερο μέλος
Microvios
Top