Έκθεση Εικονα και Ηχος 2023


Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.911
Reaction score
21.030
Υπήρχαν προσιτά συστήματα..
Στα δωμάτια..
Epos Assos κινοτεχνικη nn group kosmas κλπ
Μια και μιλάτε γι' αυτό..
Ποιό θεωρείτε ''ταβάνι'' για χαμηλού κόστους ή προσιτά συστήματα ?
Είναι ίδιο για όλους? :whistling:
Δεν ξέρω τι παρουσίασαν γενκά αυτά τα δωμάτια αλλά αν μιλάτε π.χ. για τα Epos ES 14n αυτά θεωρούνται προσιτά?
 



Μηνύματα
1.915
Reaction score
2.844
Μια και μιλάτε γι' αυτό..
Ποιό θεωρείτε ''ταβάνι'' για χαμηλού κόστους ή προσιτά συστήματα ?
Είναι ίδιο για όλους? :whistling:
Δεν ξέρω τι παρουσίασαν γενκά αυτά τα δωμάτια αλλά αν μιλάτε π.χ. γιa τα Epos ES 14n αυτά θεωρούνται προσιτά?
Είναι σχετικό αυτό αλλά πιστεύω ότι σίγουρα μιλάμε για συνολικό κόστος κάτω από 10000 για σύστημα σαλονιού και κάτω από 5000 για γραφείου.
 


Μηνύματα
15.167
Reaction score
17.193
Είναι σχετικό αυτό αλλά πιστεύω ότι σίγουρα μιλάμε για συνολικό κόστος κάτω από 10000 για σύστημα σαλονιού και κάτω από 5000 για γραφείου.
Τι ; Εμένα τόσα κάνει η κεφαλή μου μόνο. :D

Πάλι κορόιδο με πιάσανε θα πεί ο Bhutia. :D
 

alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
16.075
Reaction score
29.784
Βάλτε δύο μεγάλα Sonos ή δύο μεγάλα JBL Charge πίσω από μια κουρτίνα και αν καταλάβετε ότι δεν παίζουν separates χαμηλού κόστους γράψτε μου.
 

Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.911
Reaction score
21.030
Είναι σχετικό αυτό αλλά πιστεύω ότι σίγουρα μιλάμε για συνολικό κόστος κάτω από 10000 για σύστημα σαλονιού και κάτω από 5000 για γραφείου.
:roflmao::roflmao::cry:

Εγώ το ποσό των 10000 για αυτό που συμβαίνει τα τελευταία πολλά χρόνια εκεί έξω το θεωρώ τραγικά υψηλό..
Καλά τα 5000 για το γραφείο άσε.. :cry:
Μπορεί να υπάρχει χρήμα ίσως και θέληση εκεί έξω για τέτοια, αλλά δεν θεωρώ ''προσιτά'' αυτά τα μπάτζετ, αντιθέτως τα βρίσκω εξωγήινα.. :whistling:
Μην πείτε για αυγά και κλ@νιές παρακαλώ γιατί θα στεναχωρεθώ πολύ.. :smoke:
 

Μηνύματα
674
Reaction score
1.474
Είναι σχετικό αυτό αλλά πιστεύω ότι σίγουρα μιλάμε για συνολικό κόστος κάτω από 10000 για σύστημα σαλονιού και κάτω από 5000 για γραφείου.
10κ....μιλάμε για το μισθό ενός έτους για ένα μέσο εργαζόμενο.....είναι προσιτή τιμή αυτή;
 


Μηνύματα
15.167
Reaction score
17.193
:roflmao::roflmao::cry:

Εγώ το ποσό των 10000 για αυτό που συμβαίνει τα τελευταία πολλά χρόνια εκεί έξω το θεωρώ τραγικά υψηλό..
Καλά τα 5000 για το γραφείο άσε.. :cry:
Μπορεί να υπάρχει χρήμα ίσως και θέληση εκεί έξω για τέτοια, αλλά δεν θεωρώ ''προσιτά'' αυτά τα μπάτζετ, αντιθέτως τα βρίσκω εξωγήινα.. :whistling:
Μην πείτε για αυγά και κλ@νιές παρακαλώ γιατί θα στεναχωρεθώ πολύ.. :smoke:
Τι είναι τα αυγά και οι κλ@νιές ; :D :D Δεν ξέρω αλλά για να λές εσυ θα σχύει. Τι σου λέγανε τίποτε κουφά κανένας ; Θα τον φάω , θα τον δαγκώσω. :D:D😍
 

Μηνύματα
1.915
Reaction score
2.844
:roflmao::roflmao::cry:

Εγώ το ποσό των 10000 για αυτό που συμβαίνει τα τελευταία πολλά χρόνια εκεί έξω το θεωρώ τραγικά υψηλό..
Καλά τα 5000 για το γραφείο άσε.. :cry:
Μπορεί να υπάρχει χρήμα ίσως και θέληση εκεί έξω για τέτοια, αλλά δεν θεωρώ ''προσιτά'' αυτά τα μπάτζετ..
Μην πείτε για αυγά και κλ@νιές παρακαλώ γιατί θα στεναχωρεθώ πολύ.. :smoke:
Καλά, σε παλιά μύρια κάντα 3 και 1 αντίστοιχα. Έκανα μικρά σκόντα. Ok τώρα;
 

Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
28.207
Reaction score
82.983
Αυτά τα genelec the ones παίζουνε καλά; Τα έχει ακούσει κάποιος; που;
Τα ακούσαμε στο Μόναχο προ κοβιντ, όχι όμως τα πολύ μεγάλα. Άριστα παίζουν.
Τα Geithain όμως παίζουν καλύτερα.

Τώρα πως γίνεται τα μεν να είναι άριστα, και τα δε να παίζουν καλύτερα….μεγάλη συζήτηση.

Οπως και το πως γίνεται κάποια να μετράν παρόμοια αλλά να παίζουν διαφορετικά @alexis . Αν και αυτό είναι εύκολο ως απάντηση: το παρόμοιο δεν είναι όμοιο.
Αν δεις προσεκτικά όλες τις μετρήσεις θα βρεις αρκετές διαφορές μέσα στην ομοιομορφία, και αυτές ακούς. Και τον χώρο φυσικά.
 



alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
16.075
Reaction score
29.784
Και το ότι στο ηχείο δεν μπορείς να τα μετρήσεις όλα. Πρέπει και να ακούσεις. Ναι οκ μετράς ένα αρκετά μεγάλο ποσοστό, αλλά όχι το σύνολο. Ο Amirm πως τον λεν κάνει αναφορά για μια μη μετρήσιμη συμπεριφορά στο 20% της απόδοσης.
 



Μηνύματα
15.167
Reaction score
17.193
Και το ότι στο ηχείο δεν μπορείς να τα μετρήσεις όλα. Πρέπει και να ακούσεις. Ναι οκ μετράς ένα αρκετά μεγάλο ποσοστό, αλλά όχι το σύνολο.
¨Ασε που δεν έχουμε όλοι τα ίδια Kalodia ή την ίδια παθητική φροντίδα στο Tavani. :D
 


Staff online

  • Zizik
    Safety Last * tl;dr *
  • PeterMeni
    DIY - "Επαγγελματίας"
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • rose.athens
    Not in the mood Mod

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.900
Μηνύματα
2.922.138
Members
38.110
Νεότερο μέλος
ddb
Top