BLACKBOX Audio Video Show 2023



Μηνύματα
14.235
Reaction score
16.047
Από την στιγμή που όλοι πληρωνουν το ίδιο αντίτιμο έχουν τα ίδια δικαιώματα.
Μετράει και η συνεχιζόμενη μελλοντική προοπτική πώλησης και άλλων προιόντων.

Μην κοιτάς εμείς πoυ έχουμε μάθει στο one night stand. :D
 

Μηνύματα
28.167
Reaction score
26.624
Από την στιγμή που όλοι πληρωνουν το ίδιο αντίτιμο έχουν τα ίδια δικαιώματα.
Ναι βρε αγόρι μου , δίκιο έχεις , αλλά όταν του κουνάνε στην μούρη του άλλου τα 500ευρα είναι αλλοιώς . Τι να κάνουμε τώρα?
Ζεστό μετρητό ξέρς τι σημαίνει?
 

Μηνύματα
4.534
Reaction score
7.866
Ναι βρε αγόρι μου , δίκιο έχεις , αλλά όταν του κουνάνε στην μούρη του άλλου τα 500ευρα είναι αλλοιώς . Τι να κάνουμε τώρα?
Ζεστό μετρητό ξέρς τι σημαίνει?
Άρα ο καθένας κάνει εκεί ότι γουστάρει.
Έψαξα πρόσφατα τι παίζει με διάφορες εκθέσεις. Στην Δρέσδη γίνεται το Σουκου έκθεση χαιφαι δωρεάν αλλά άμα θέλεις πληρώνεις 30 ευρώ νομίζω και κάνεις βόλτα με κάποιον που γνωριζει και σου έχουν εξασφαλισμενη θέση στα δωμάτια. Πλερωνεις όμως, όχι έτσι, έχω λεφτά και θέλω πριβε, έλεος δλδ :biggrin:
 









vasilisnt

Golden Boy!
Μηνύματα
2.106
Reaction score
2.740
Πήγα το απόγευμα , η έκθεση αξίζει , καμια σχέση με αυτή προ μερικών ημερών
Έχω πάει και σε καλύτερες ελληνικές εκθέσεις αλλά οκ καλά πέρασα
 


Μηνύματα
1.477
Reaction score
1.407
Χαλαρή, χωρίς πολύ κόσμο που σου επετρεπε να ακούσεις άνετα σε όλα τα δωμάτια. Οι εκθέτες επίσης με χαλαρή διάθεση, άκουσα πολυ καλά συστήματα, ξεχώρισα του σαρλαμη , τα quarnieri με τα Macintosh και τα heart audio καθώς και τα μικρά paradigm vfm. Απόλαυσα συζητήσεις κάι μουσικές , ψώνισα τα δισκάκια μου και καταφχαρηστηθηκα τους cadjo dilo, με την κοπέλα που τραγουδάγε να σου αγαλιαζει και να σου αγκαλιάζει την ψυχή.!! Υπέροχη!!! Χρόνια είχα να περάσω τόσο ωραία!!
 


Μηνύματα
1.295
Reaction score
2.147
Εν τω μεταξυ, ενα καταστημα αυτο το τριημερο εχει και δικη του εκθεση. Ασχετο αλλα ηθελα να το αναφερω. Και τις 3 μερες.

Στη γρηγορη βολτα που καναμε με τη συζυγο μας αρεσαν τρομερα τα kii. Ισως οχι μονο για τον τροπο που παιζανε αλλα και για την ατμοσφαιρα που υπηρχε στον χωρο. Ακουσαμε οτι θελαμε και ο Ολλανδος της kii εβγαζε γουστα μεχρι που αρχισε να ουρλιαζει με τα κομματια. Τα παιδια της synthesizer με προσκαλεσαν στο καταστημα να κανουμε δοκιμες με septic flesh χωρις ορια. Δυνατο.
Εντυπωσιαστηκε η συζυγος μεχρι που ακουσε την τιμη... Οταν σου βγαινει στα 34χιλ περιπου το σετ, δεν το λες και vfm.
Με ρωταγε αν γινεται ν; χρησιμοποιησουμε τα δικα μας sub αντι των bxt και δεν ειχα απαντηση.

Το αλλο που μας αρεσε στα γρηγορα ηταν το μεγαλο jbl.

Αυτο με το οποιο πιστευα πως θα μεινω ηταν με τα μεγαλα focal. Δεν ξερω τι εφταιγε αλλα δεν κι ας εχουν μια περιουσια. Απορια της συζυγου ειναι πως ειναι δυνατον ενας ενισχυτης 100χιλ να εχει μηδαμινο design και να μοιαζει με ψυγειο.

Επειδη δεν εχω εμπειρια απο εκθεσεις και πολλα καταστηματα, ειδα ηχεια κολωνες που εμοιαζαν με τα κολωνακια που βαζουν στους δρομους. Με αυτα πως διαολο ακους, ξαπλωμενος;

Οτιδηποτε επαιζε βινυλιο απλα ηταν παγερα αδιαφορο για μας.

Στο live δεν κατσαμε αν και ηταν ωραια φαση.

Αυτο που συνηδητοποιησα ειναι πως δεν πρεπει να υποτιμω τα ηχειακια μου και οτι ισως μια αναβαθμιση να μη με οδηγησει απαραιτητα σε τρομερη αναβαθμιση. Για τα αυτακια μου τουλαχιστον.

Μακαρι να γινοντουσαν κι αλλες τετοιες εκθεσεις και με περισσοτερους εκθετες.
Από εικόνα, τι έχει η έκθεση;
Ειχε panasonic, sony σιγουρα. Δε θυμαμαι κατι αλλο. Καπου ειχε και xgimi αν δεν κανω λαθος αλλα δεν τα βρηκα.
 


alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
15.673
Reaction score
29.369
Από την στιγμή που όλοι πληρωνουν το ίδιο αντίτιμο έχουν τα ίδια δικαιώματα.
Καλά. Παγκόσμια ειρήνη και έτσι.

Έχε εσύ αντιπροσωπεία στην Ελλάδα και δωμάτιο στην έκθεση, έναν επισκέπτη που παίζει σοβαρά να σου τα σκάσει και γράψε μετά για ίδια δικαιώματα.

Δεν λέω πως έχεις άδικο. Αλλά αυτά που θες είναι το ιδανικό σενάριο, που μάλλον δεν υπάρχει. 🙂
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.437
Μηνύματα
2.903.921
Members
38.044
Νεότερο μέλος
πλιακος Αργύρης
Top