BLACKBOX Audio Video Show 2023

Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.941
Reaction score
81.864
Διαβάζω πολλά θετικά σχόλια για τα kii, δεν συνέβαινε αυτό στις προηγούμενες εκθέσεις.
Είναι το BXT; Ήθελαν όλοι τα δυο έξτρα σαμπ ή το μεγαλύτερο δυναμικό εύρος; Σε συνθήκες έκθεσης;

Είναι κάτι άλλο;
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
38.665
Reaction score
78.836
το δωμάτιο της audience στο οποίο έπαιζαν 2 τριδρομα τα οποία πραγματικά θα τα ήθελα στο σαλόνι μου δυστυχώς δεν συγκράτησα μοντέλο αν κάποιος το θυμάται ας μου το γράψει σε μια απάντηση
αυτά είναι τα Χαρμπεθ 40 που ανέφερε πιο πάνω ο gonis
 











christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.361
Reaction score
13.371
Σοβαρά ; Αλλού τρώει αλλού πίνει αλλού πάει και το δίνει ;
ΝΑΙ ειναι διχασμενη προσωπικοτητα....................... σε οτι αφορα τα σεταπια βεβαιως βεβαιως :sneaky:
Και με τον αστυφυλαξ και τον χωροφυλαξ δεν ειναι ΠΟΥΡΕ δικαναλος ναι ναι:drinks::party:
 


Μηνύματα
14.235
Reaction score
16.047
Μα καλά δεν γνωρίζεστε μεταξύ σας ;

Και καλά δεν γνωρίζεστε.

Δεν έχετε εσείς οι του audio όλοι μια μυρωδιά - απο ότι έχω ακούσει - σαν τα σκυλάκια και τα γατάκια να αναγνωρίζεστε μεταξύ σας ;

:D :D 😍

¨Εχω έαν φίλο μουσικό και του λέω ... να αγόρασα στερεοφωνικό έτσι και έτσι μπλά μπλά .... και μου λέει ... α έγινες σαν αυτούς τους τύπους που κάθονται και ακούνε κάτι ακριβά Χαι Φαι που είναι όλοι ίδιοι χα χα.... όχι ρε μ@λακα του λέω χα χα Καλά θα έρθω να ακούσουμε.
 
Last edited:


Μηνύματα
14.235
Reaction score
16.047
Αμα θα ναρθω στην Αθηνα πρεπει να συναντηθουμε με οτι αυτο συνεπαγεται :drinks: :rofl:
Θα εχω και θκομ τσιπουρο τι αλλο θετε!!!!!:drinks::party:
Να συναντηθούμε τα γερόντια ; με μεταξύ μας τον γηραιότερο όλων τον Κο Μάρκου νομίζω ε ; :D :D
 



Μηνύματα
15.810
Reaction score
22.172
Διαβάζω πολλά θετικά σχόλια για τα kii, δεν συνέβαινε αυτό στις προηγούμενες εκθέσεις.
Είναι το BXT; Ήθελαν όλοι τα δυο έξτρα σαμπ ή το μεγαλύτερο δυναμικό εύρος; Σε συνθήκες έκθεσης;

Είναι κάτι άλλο;
Είναι λίγο περίεργο το Kii
Αδιαφορεί για τον χώρο και φέρνει πληροφορία χαμηλού που σε άλλες συνθήκες θα προβλημάτιζε, στάθμες έχει αλλά δεν είναι μπάσο μηχανή, όχι όπως παρουσιάστηκε δηλαδή σήμερα, στα γούστα μου θα ήθελα περισσότερο μεσοχαμηλό , έτσι έχω συνηθίσει να ακούω τεσπά. Rammstein όταν ακούω το μεσοχαμηλό το έχω συναυλιακων προδιαγραφών, σε αυτό ήταν μαζεμένο. Μπορεί να είναι πιο σωστό (χέστηκα) αλλά μπορεί και όχι γιατί θεωρήσανε ότι περίσσευε μπάσο.
Το εντυπωσιακό παραμενει ότι αδιαφορεί για τον χώρο το ηχείο , έχει δυνατότητα να κάνει τα δικά του και το δείχνει εμφατικά
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.437
Μηνύματα
2.903.921
Members
38.044
Νεότερο μέλος
πλιακος Αργύρης
Top