Off Topic

Μηνύματα
21.517
Reaction score
15.546
Αυτό το έφτιαξα τώρα, αλλά όχι local (το pc που έχω εδώ, είναι αδύναμο για τέτοια) αλλά στο Krea ( https://www.krea.ai/home ), δυστυχώς δεν έχει πολύ καλό μοντέλο του... Μητσοτάκη, απλά του ... φέρνει λίγο! Βέβαια με ένα face swap, διορθώνεται το θε΄μα... :geek:

mits.jpg
 

Μηνύματα
15.495
Reaction score
17.815
Αυτό το έφτιαξα τώρα, αλλά όχι local (το pc που έχω εδώ, είναι αδύναμο για τέτοια) αλλά στο Krea ( https://www.krea.ai/home ), δυστυχώς δεν έχει πολύ καλό μοντέλο του... Μητσοτάκη, απλά του ... φέρνει λίγο! Βέβαια με ένα face swap, διορθώνεται το θε΄μα... :geek:

View attachment 321659
Τα γάντια τί είναι ; Χειρουργείου ή σεφ ; :D

Με τον Καρανίκα μοιάζει λίγο. χα χα
 

Μηνύματα
21.517
Reaction score
15.546
Μοιάζει... και με τον φερόμενο άλλο πατέρα του, τον Τέρη Χρυσό! Τα γάντια υποτίθεται είναι ποδηλασίας, ούτε πρόσεξα κάτι, γιατί φορώ συνέχεια (αλλά όχι full, κοντά με τα δάχτυλα έξω). :geek: :gamer:
 

Μηνύματα
15.495
Reaction score
17.815
Μοιάζει... και με τον φερόμενο άλλο πατέρα του, τον Τέρη Χρυσό! Τα γάντια υποτίθεται είναι ποδηλασίας, ούτε πρόσεξα κάτι, γιατί φορώ συνέχεια (αλλά όχι full, κοντά με τα δάχτυλα έξω). :geek: :gamer:
Α, έτσι είναι των ποδηλατων ; Δεν το ήξερα.

Σου εύχομαι και Ιωάννου να φτάσεις κάποτε.

 

Μηνύματα
15.495
Reaction score
17.815
Αυτό το τελευταίο όμως τι το ήθελες! Λες και έχουν πρόβλημα οι έχοντες... να έχουν επιλογές, ή τους νοιάζει τι θέλουν οι μη έχοντες! ή θα τους λύσει το πρόβλημα των επιλογών το ελληνικό ιδιωτικό πανεπιστήμιο... :geek:


Ναι, βέβαια τα φουλ, όπως τα έφτιαξε το AI είναι συνήθως για το πολύ κρύο, αφού δεν είναι και πολύ βολικό να χειριζέσαι ταχύτητες και φρένα με τέτοια γάντια.
Και άμα φύγει το παιδί ; Άμα ξεμυαλιστεί με καμιά Γερμανίδα, Αμερικάνα και δεν γυρίσει ; :D
 

Μηνύματα
579
Reaction score
753
Αυτό το έφτιαξα τώρα, αλλά όχι local (το pc που έχω εδώ, είναι αδύναμο για τέτοια) αλλά στο Krea ( https://www.krea.ai/home ), δυστυχώς δεν έχει πολύ καλό μοντέλο του... Μητσοτάκη, απλά του ... φέρνει λίγο! Βέβαια με ένα face swap, διορθώνεται το θε΄μα... :geek:

View attachment 321659
Ούτε το Κούλη ούτε το Τέρυ μου θυμίζει. Τι μου θυμίζει τι μου θυμίζει;
 

Μηνύματα
21.517
Reaction score
15.546
Ποιον; κι εμένα μου θυμίζει και κάποιον άλλο, αλλά δεν μπορώ να το προσδιορίσω! :laugh:
Και άμα φύγει το παιδί ; Άμα ξεμυαλιστεί με καμιά Γερμανίδα, Αμερικάνα και δεν γυρίσει ; :D
Α επιλογή για τις μαμάδες είναι αυτή δηλαδή, να κρατάνε τον γιόκα κοντά στο σπίτι! :gamer::geek:
 



Μηνύματα
21.517
Reaction score
15.546
Σαν πολλά δάχτυλα έχει! :roflmao:
Κι άλλα έχει, το δεξί πόδι ας πούμε μπερδεμένο με τον σκελετό, λείπει η μανέτα φρένων αριστερά, η σέλα βρίσκεται σε περίεργη θέση σε σχέση με το παλουκόσελο (που φαίνεται σε αυτό κάθεται... ο Μητσοτάκης :party: ) κλπ... έτσι είναι η AI, κάνει τρελά πράγματα (μπορούν να διορθωθούν, αλλά αυτό είναι άλλο θέμα). :roflmao: :lolsign:
 









Μηνύματα
21.517
Reaction score
15.546
Να του βάζεις κόμμα, γιατί αλλιώς μπερδεύεται... :geek:

να έτσι:

Ο συφοριασμένος, (κόμμα) Άλεξ, (κόμμα) κανόνισε συνάντηση με τους αγρότες Τρίτη και 13.
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
15.426
Reaction score
47.540
Να του βάζεις κόμμα, γιατί αλλιώς μπερδεύεται... :geek:

να έτσι:

Ο συφοριασμένος, (κόμμα) Άλεξ, (κόμμα) κανόνισε συνάντηση με τους αγρότες Τρίτη και 13.
Έχς δίκιο, είναι και μεγάλος άνθρωπος :lolsign:
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
173.133
Μηνύματα
2.930.062
Members
38.140
Νεότερο μέλος
Microvios
Top