Featured Antonylogan's man cave

Μηνύματα
116
Reaction score
472
Φίλοι μου η ζωή είναι πολύ μικρή για κακό φαγητό, κακό σεξ και κακή μουσική...άλλη δεν έχει... enjoy!
1707480491060.png

Εννοώ στo Θ3 αν δούμε την εικόνα σαν σκακιέρα.
Κάτσε να κάνω πρώτα ένα τηλέφωνο στον Kασπάροφ και επανέρχομαι...
 


Σταύρος Λαγκαδιανός

Το αγοράκι με τα σπίρτα
Μηνύματα
8.597
Reaction score
28.584
Κάτσε να κάνω πρώτα ένα τηλέφωνο στον Kασπάροφ και επανέρχομαι...
Η3 (με 4) στη συγκεκριμένη
(έκανα κάτι ανάλογο με στρογγυλές εικόνες που δείχνουμε ΜΕ την ώρα στο "ρολόι")
:D
1707483668479.png


Έλα τώρα αρχιτέκτονά μου που δεν τα ξέρεις αυτά...!


Τεσπα, είναι κάτι πολύγωνο που μοιάζει με πουφ κι απάνω του φαίνεται κάτι σαν εστία πυρός ή φωτός.
 

Μηνύματα
116
Reaction score
472
Η3 (με 4) στη συγκεκριμένη
(έκανα κάτι ανάλογο με στρογγυλές εικόνες που δείχνουμε ΜΕ την ώρα στο "ρολόι")
:D
View attachment 321628

Έλα τώρα αρχιτέκτονά μου που δεν τα ξέρεις αυτά...!


Τεσπα, είναι κάτι πολύγωνο που μοιάζει με πουφ κι απάνω του φαίνεται κάτι σαν εστία πυρός ή φωτός.
Στο τζάκι?
 

kostas999

Ανάποδη Πυξίδα
Μηνύματα
988
Reaction score
1.027
Τι θυμήθηκα τώρα. Πρέπει να έχουν περάσει 6-7 χρόνια. Έπρεπε να κάνω ένα εγκεφαλογράφημα χωρίς ύπνο για 24 ώρες. Κατά της 23:00 ξεκίνησε να έρχεται ο στραβός. Την πατήσαμε λέω. Τηλεόραση με ακουστικά. Είδα μια ταινία, άντε άλλη μια. Πολλές ώρες ακόμα. Τι κάνουμε τώρα; Σιδέρωσα 3 πλυντήρια, όρθιος 😅. Δεν υπήρχε περίπτωση να βγει η νύχτα.
Ρε , κόλπο ήταν να σιδερώσεις τα πάντα, δεν υπάρχει τέτοια εξέταση!!!!:fuckyou:
 



melina

Cargo 200
Μηνύματα
23.507
Reaction score
42.461
Γιατί? Τι έχουν τα τζακάκια?
Δεν πρέπει να υπάρχει διαμέρισμα στην Αθήνα μετά το 90 που να μην έχει τζάκι! 70 μέτρα διαμέρισμα, μια αγκαλιά καθιστικό και τσουπ! ένα τζάκι. Στο 95% των περιπτώσεων χαλάει ή περιορίζει τη διαρρύθμιση. Χειμώνα-καλοκαίρι όλα είναι γύρω από το τζάκι. Το χειμώνα αν βγεις έξω να περπατήσεις στα βόρεια προάστια σε πιάνει η αναπνοή σου από την κάπνα, "τζακίλα" παντού.
ΟΚ, (παρά)είμαι αρνητικός στη τζακοκατάσταση, το καταλάβατε :biggrin: . Το ψιλοδέχομαι μόνο σε καμιά εξοχική κατοικία και αν είναι σύγχρονου ενεργειακού τύπου που να έχει νόημα να καις ξύλα για να ζεσταθείς. Και αυτό για κάποια μέρα που από το πολύ χιόνι θα έχει κοπεί το ρεύμα. Να ασχολείται άλλος όμως (ξύλα, άναμμα, καθάρισμα, ...).
Η φάση της θαλπωρής μπροστά στη φλόγα σαν τα γατιά είναι πολύ βουκολική για μένα, δεν την μπορώ.
 

Timaras

*****
Μηνύματα
2.923
Reaction score
2.119
Χρησιμεύουν και για ψήσιμο όμως εκτός από θαλπωρή. 😍
Αλλιώς πού θα ψήσεις?
Στο μπαλκόνι να πετάγονται τα λάδια στα πλακάκια και να ντουμανιαζεις τον από πάνω σου?
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
14.347
Reaction score
21.045
Να σε ξεφορτωθεί από το βασίλειό της το σαλόνι ήθελε φίλε και το έθεσε πολύ κομψά :p
Ακόμα κι αυτός να ήταν ο λόγος (που δεν ήταν, είμαι 100% σίγουρος :) ), δεν έχω κανένα πρόβλημα.:biggrin:
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
17.003
Reaction score
55.347
Φίλοι μου η ζωή είναι πολύ μικρή για κακό φαγητό, κακό σεξ και κακή μουσική...άλλη δεν έχει... enjoy!
View attachment 321623

Κάτσε να κάνω πρώτα ένα τηλέφωνο στον Kασπάροφ και επανέρχομαι...
Μικρή και με καλύτερα ερεθίσματα από το να διεξάγουμε "War of the Roses" με την εκάστοτε συμβία που θα την έχει δει προσωπική μας ... influencer . Διότι όσο κυρίαρχος και να είναι οποιοσδήποτε στη δημόσια δραστηριότητα , όσα κατορθώματα και να έχει κάνει στη ζωή του , τον τελευταίο λόγο θα τον έχουν αναπόφευκτα οι... έλμινθες. Ας προσπαθούμε τουλάχιστον να τις αποφεύγουμε όσο είμαστε εν ζωή - εννοείται εφόσον δεν θ'ανήκαμε σε όσους τα σηκώνει ο οργανισμός τους.... :wink:
 








Μηνύματα
116
Reaction score
472
Φίλοι μου από ότι βλέπω... ''πολύ μέλι και τηγανίτα τίποτα''
Υποτίθεται πως σε αυτό το θέμα παρουσιάζονται στησίματα μηχανημάτων, χώρων κτλ. Μετά λύπης μου δεν βλέπω ανταπόκριση... Μπορούμε λοιπόν να προβάλουμε χώρους και λύσεις που μας αρέσουν και γιατί, όχι οι πιο καταρτισμένοι με το κατασκευαστικό κομμάτι και το κομμάτι της ακουστικής, να συμβουλεύουν αυτούς που θα ''τολμήσουν'' να φτιάξουν κάτι στον χώρο τους... Ελπίζω με το νήμα μου να έδωσα τροφή για σκέψη και θα χαρώ να βοηθήσω όπου μπορώ.
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
14.347
Reaction score
21.045
Υποτίθεται πως σε αυτό το θέμα παρουσιάζονται στησίματα μηχανημάτων, χώρων κτλ. Μετά λύπης μου δεν βλέπω ανταπόκριση...
Εμ, παρεξήγησες. Αυτό είναι το thread σου για την παρουσίαση του συστήματος σου. Αλλά μέλη έχουν κάνει αντίστοιχες παρουσιάσεις, στα δικά τους threads. Δεν έχει παρά να πλοηγηθείς σε αυτά, για να δεις τα συστήματα και τους χώρους που τα φιλοξενούν.:)

Όταν βρω χρόνο, θα σε "οδηγήσω" στο δικό μου.
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.616
Μηνύματα
2.911.168
Members
38.076
Νεότερο μέλος
Paraskevas_
Top