Audio Video Thessaloniki Show 2024

Μηνύματα
6.759
Reaction score
5.298
Όποιος πάει να μην αμελήσει να πάρει για το σπίτι γαλακτομπούρεκα και τρίγωνα Πανοράματος από την παράλληλη έκθεση που γίνεται στον 1ο όροφο.
Απίστευτα. Τέλειο φύλλο και γέμιση.

 


Μηνύματα
1.565
Reaction score
1.916
Μόλις γύρισα και άνοιξα το κινητό να περιγράψω, ο Γιάννης τα έγραψε καλύτερα. Ήταν όμως εμπειρία μιας και όταν μπήκα στον χώρο έπαιζαν τα stenheim alumine five , δεν ακούς κάθε μέρα ζευγάρι ηχείων αξίας ενός διαμερίσματος !
 


Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.967
Reaction score
34.866
Μόλις γύρισα και άνοιξα το κινητό να περιγράψω, ο Γιάννης τα έγραψε καλύτερα. Ήταν όμως εμπειρία μιας και όταν μπήκα στον χώρο έπαιζαν τα stenheim alumine five , δεν ακούς κάθε μέρα ζευγάρι ηχείων αξίας ενός διαμερίσματος !
και πες μου πως σου αρεσαν? εντυπωσεις?
ακουσες καθολου μπασο?
γενικα. χωρις να θελω κιολας να κρινω , ακουσες κατι που σου αρεσε?
ο χωρος τεραστιος και νομιζω ακαταλληλος...
 

Μηνύματα
1.565
Reaction score
1.916
Δεν είχα ξανακούσει την μελωδία, παρόλα αυτά είχαν εκπληκτικά γεμάτο ήχο, υπήρξε στιγμή που έψαχνα την βιόλα στο δωμάτιο, τόσο ζωντανά. Όσο για μπάσο κάποια στιγμή πήγα και κοίταξα πίσω από τις αφίσες για κανά κρυμμένο sub !
Τα Elac Concentro S 507 πιο άμεσα (δεν ξέρω και πως να εκφραστώ γμτ)μου φάνηκαν, αλλά ήταν και ο χώρος πολύ μικρότερος , σίγουρα όμως θα έβαζα sub εκεί.
Για τα Magnat Signature 507 δεν μπορώ να μιλήσω καθώς τα άκουσα τελευταία και μετά τα προηγούμενα είναι άδικη η σύγκριση, ζήτησα όμως να βάλει λίγο Loreena McKennitt's να ακούσω την χροιά της φωνής της και η αλήθεια είναι πως μου άρεσε αρκετά. Αν μπορέσω αύριο να ξαναπάω θα ακούσω λίγο Bang & Olufsen γιατί ήταν η πρώτη εταιρεία που μπήκα να δω, αλλά δεν έκατσα να ακούσω γιατί έψαχνα κάτι σε πιο γήινες τιμές !!!
Που να φανταστώ τι θα άκουγα !
 


Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.967
Reaction score
34.866
Για πες, τα Epos ακούγονταν καθόλου 'κει μέσα?
Έπαιξαν με κανένα κρυφό sub που δεν φαίνεται στην εικόνα ή ορφανά? :whistling:
τα Epos οσο τ ακουσαμε, ενα κομματι νομιζω, τα μεγαλα απ τη φωτο, αν κ τοκομματι δε βοηθησε, επαιξαν πολυ ικανοποιητικα για το μεγεθος του, ασχημα δεν ηταν, αλλα τοκομματι δε βοηθησε για περισσοτερα συμπερασματα , παντως εχω θετικη αισθηση
 

Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.611
Reaction score
20.200
τα Epos οσο τ ακουσαμε, ενα κομματι νομιζω, τα μεγαλα απ τη φωτο, αν κ τοκομματι δε βοηθησε, επαιξαν πολυ ικανοποιητικα για το μεγεθος του, ασχημα δεν ηταν, αλλα τοκομματι δε βοηθησε για περισσοτερα συμπερασματα , παντως εχω θετικη αισθηση
Οέος.. :thumbsup:
 

Μηνύματα
13.930
Reaction score
15.804
Για πες, τα Epos ακούγονταν καθόλου 'κει μέσα?
Έπαιξαν με κανένα κρυφό sub που δεν φαίνεται στην εικόνα ή ορφανά? :whistling:
Τα Epos είναι καλά ηχεία (για την τιμή τους κλπ και όχι μόνο).
 

Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.611
Reaction score
20.200
Τα Epos είναι καλά ηχεία (για την τιμή τους κλπ και όχι μόνο).
Είχα τα epic 2 με τον Creek και ήταν πολύ καλά (ειδικά για αυτή την κατηγορία τιμής).
Τώρα αυτά ''τσιμπάνε'' πολύ καλά για Epos, :whistling: αλλά νομίζω τα φτιάχνουν άλλοι τώρα οπότε.. :idk:
 

Μηνύματα
13.930
Reaction score
15.804
Είχα τα epic 2 με τον Creek και ήταν πολύ καλά (ειδικά για αυτή την κατηγορία τιμής).
Τώρα αυτά ''τσιμπάνε'' πολύ καλά για Epos, :whistling: αλλά νομίζω τα φτιάχνουν άλλοι τώρα οπότε.. :idk:
Ε, και εγώ για παλιά μιλάω χα χα. Τώρα έχω να ακούσω χρόνια.
 





Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.319
Μηνύματα
2.897.286
Members
38.027
Νεότερο μέλος
d tv
Top