eversolo feat damian10

Status
Not open for further replies.
Μηνύματα
170
Reaction score
108
Το τροφοδοτικο επιδρα ΣΕ ΟΛΗ τη λειτουργια του ντακ. Σου ξαναειπα: η εγγυηση ΔΕΝ χανεται, υπαρχει τροπος.
 

Μηνύματα
117
Reaction score
56
Το τροφοδοτικο επιδρα ΣΕ ΟΛΗ τη λειτουργια του ντακ. Σου ξαναειπα: η εγγυηση ΔΕΝ χανεται, υπαρχει τροπος.
Άπαξ και μπει χέρι σε μηχάνημα η εγγύηση παύει να ισχύει.
Τώρα, αν πεις ψέματα στον αντιπρόσωπο και η οποία μετατροπή δεν έχει αφήσει ίχνη, τότε πιθανόν να την γλυτώσεις.
Αλλά για ποιον λόγο να έχεις τέτοιο άγχος ?

Εσύ επιμένεις ότι μπορείς να ανοίγεις μηχανήματα, να αλλάζεις τροφοδοσίες, και μετά να τα ξανα αλλάζεις και να ζητάς εγγύηση (αν πάθει κάτι)
Ωραίος !

Ο αντιπρόσωπος τι λέει για αυτό ?
 


Μηνύματα
117
Reaction score
56
Μαλλον εμπλεξα...😃😃😃
Σίγουρα έχεις μπλέξει τα μπούτια σου

Άλλες τιμές βαζεις στην εδώ αγγελία με έκπτωση,
άλλες βάζεις σε αγγελία σε αντίστοιχο φόρουμ
και άλλες ζητάς από μένα σε πμ (πιο ακριβές)

Ενώ επιμένεις ότι ένα ξεντεριασμένο μηχάνημα είναι ακόμα στην εγγύησ.η επειδή το λες εσύ .


Γύρνα πλευρό τώρα ...
 


bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
14.215
Reaction score
44.472
Που λέτε εψές δεν είχα τι να κάνω και άνοιξα το καπάκι του πσόλο, αφού το θαύμασα για ώρα και το χόρτασα είπα να το ξανά κλείσω, στο κλείσιμο όμως άφησα μέσα στη πλακέτα ένα μικρό λούτρινο μαϊμουδάκι, έτσι να υπάρχει εκεί στα ζεστά.
Άμα γίνει κάτι και χρειαστώ εγγύηση λέτε να έχω πρόβλημα?
Άμα με ρωτήσουν θα πω ότι δεν ξέρω τίποτα, κινέζικο είναι, μαϊμού αφού!! :lolsign:
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.914
Reaction score
38.714
...οταν εκανα Unboxing για λογαριασμο φιλου (χωρις προσβαση) ειδα οτι ειχε κατσαβιδι.. 🐒
-τωρα με ειπε λουτρινο?! κινεζο?! ο Μπρετς.. με εβρισε?! ή κοπλιμεντο?! ας κανω τη παπχια-
 

Μηνύματα
170
Reaction score
108
Λοιπον, για να τελειωνει η πλακα και νσ καταλαβουν οι παρακολουθουντες τι εγινε:
Α) η αγγελια λεει 1200€ αρχικη τιμη που μετα με -10% εγινε 1080€ για ΟΛΗ τη συνθεση, οχι για μεμονωμενα "τεμαχια". Σωστα Ζαχαρια; σωστα πες!
Β) Μου ζηταει ο Ζαχαριας να του δωσω ΜΟΝΟ το Α6 για 630€, του αρνουμαι ζητωντας του 700€. Αυτος βεβαια βασισθηκε σε αγγελια αλλου site οπου αναφερεται μεν η τιμη των 700€ αλλα ΑΝΕΥ εκπτωσης - δηλ συνδυαζει δυο διαφορετικες αγγελιες προς οφελος του! Φυσικα το αρνουμαι: (1) γιατι υπαρχουν και ορια στη χασουρα και, κυριως, (2) γιατι ΔΕΝ θελω να απαξιωσω ενα ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ μηχανημα, στην κατηγορια του και για το κοστος του.
Γ) για τα περι εγγυησης: το οτι συνεχιζει να το αναφερει δημοσιως προσβαλλοντας κυριως τον αντιπροσωπο (υπονοωντας πως ειναι "χαζος" - συγγνωμην Γιωργο- που του ξεφευγει αυτο), αλλα και θετοντας σε κινδυνο - μαλλον ΕΠΙΤΗΔΕΣ- μη εγγυησης το συγκεκριμενο μηχανημα (που ηθελε να το παρει!), το αφηνω στη δικη σας κριση περι του ατομου - και για τη φρασεολογια του.
Αυτα και τελος!

Οσο για τα επομενα σχολια, απλα θα πω του Μπρετσου πως θα στενοχωριομουν περισσοτερο αν του επεφτε το μαιμουδακι μεσα στις ΜΠΑΜΙΕΣ (που μου αρεσουν παρα πολυ) παρα που το ξεχασε ο,που το ξεχασε!😃😃😃
 

Μηνύματα
117
Reaction score
56
Ένας ατελείωτος αχταρμάς.

Σταμάτησα να ενδιαφέρομαι για το μηχάνημα σου όταν μου ζήτησες 950€ μαζί με τον σκληρό. Ενώ για τον ίδιο συνδυασμό στο avcl,ub ζητούσες 900.

Κατάλαβα ότι κάτι δεν πάει καλά μαζί σου και απομακρύνθηκα. Σωστά; Σωστά πες.

Τώρα για το ποιος προσβάλει τον αντιπρόσωπο νομίζω ότι όσοι διαβάζουν καταλαβαίνουν.

Ακόμα να γυρίσεις πλευρό ;
 


bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
14.215
Reaction score
44.472
Άσε με μαϊμού, είμαι να σκάσω, τι μου ήρθε βρε μαϊμού να αφήσω μια μαϊμού μέσα στο πσόλο?
Πάει η εγγύηση... :(
Μήπως να βρω κάναν εξυπνάκια σαν τον φίλο μας το Δαμιανό να το πουλήσω, συ τι λες?
 

Μηνύματα
170
Reaction score
108
Εγω λεω να φας μπαμιες
Κι εσυ Ζαχαρια....

Γιωργο Κοψ ειναι γνωστοι τοις πασι, μα καποιοι το παιζουν εξυπνακηδες
Ένας ατελείωτος αχταρμάς.

Σταμάτησα να ενδιαφέρομαι για το μηχάνημα σου όταν μου ζήτησες 950€ μαζί με τον σκληρό. Ενώ για τον ίδιο συνδυασμό στο avcl,ub ζητούσες 900.

Κατάλαβα ότι κάτι δεν πάει καλά μαζί σου και απομακρύνθηκα. Σωστά; Σωστά πες.

Τώρα για το ποιος προσβάλει τον αντιπρόσωπο νομίζω ότι όσοι διαβάζουν καταλαβαίνουν.

Ακόμα να γυρίσεις πλευρό ;
Απαριθμησα τα γεγονοτα στα οποια δεν εχεις αντιρρηση
Αν δεν καταλαβαινεις τα απλα, ειναι φανερο γιατι σου φαινονται αχταρμας.
Finito
 


bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
14.215
Reaction score
44.472
Τα έχεις τελείως χαμένα παλικάρι, συντονίσου λίγο με το πλανήτη γη.
Φινίτο και από μένα και καλή τύχη με τα μυαλά που κουβαλάς...
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
38.411
Reaction score
78.410
Άσε με μαϊμού, είμαι να σκάσω, τι μου ήρθε βρε μαϊμού να αφήσω μια μαϊμού μέσα στο πσόλο?
Πάει η εγγύηση... :(
Μήπως να βρω κάναν εξυπνάκια σαν τον φίλο μας το Δαμιανό να το πουλήσω, συ τι λες?
δωσε το σε ζαίο...δεν θα το καταλάβει :biggrin:
 



daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
38.411
Reaction score
78.410
πάντως αν θέλετε να τα πειτε...μπορείτε να ανοίξετε ένα νήμα να ενημερωθούν και τα υπόλοιπα μέλη...
μη σβήνουμε τσάμπα από εδώ μέσα τέτοια διαμαντάκια...
 


Μηνύματα
170
Reaction score
108
Τα έχεις τελείως χαμένα παλικάρι, συντονίσου λίγο με το πλανήτη γη.
Φινίτο και από μένα και καλή τύχη με τα μυαλά που κουβαλάς...
Εσυ γιατι ανακατευεσαι;
 

Status
Not open for further replies.

Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.033
Μηνύματα
2.885.937
Members
37.978
Νεότερο μέλος
hlias1988
Top