Κουνουπια





bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
14.602
Reaction score
45.412
Βάζε φιδάκι όξω περιμετρικά.
Σιγά μη στήσω και ξόβεργες. Δεν σώνεται η κατάσταση αγαπητέ μου κύρ Γιάννη.
Ασε που νομίζω ότι έχουν νοημοσύνη, παραφυλάνε πίσω από πόρτες, παράθυρα και μόλις κάνεις κίνηση να ανοίξεις μπαίνουν του σκοτωμού, κοπανάνε πάνω σου, αρκεί να μπούνε σπίτι
 

Μηνύματα
15.670
Reaction score
21.937
χωρίς πλάκα, ψεκασμός δουλεύει ακόμα και σε ανοιχτούς χώρους.
να σε στείλει ταδερφι κάνα λίτρο επαγγελματικό πράμμα (για να μην δίνεις 40άρια) και ρίχτου 2-3 φορές στο δίμηνο
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
17.234
Reaction score
39.507
ενστικτο εχουν οχι νοημοσυνη...αντιθετα με το ανθρωπο που δν εχει ουτε το ενα ουτε το αλλο... 🐒
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
14.602
Reaction score
45.412
χωρίς πλάκα, ψεκασμός δουλεύει ακόμα και σε ανοιχτούς χώρους.
να σε στείλει ταδερφι κάνα λίτρο επαγγελματικό πράμμα (για να μην δίνεις 40άρια) και ρίχτου 2-3 φορές στο δίμηνο
Έχω κάνει τα πάντα, έχει γενικότερο πρόβλημα ή περιοχή, δεν υπάρχει σωτηρία καμία.
Εγώ εκεί που μεγάλωσα το χειμώνα δεν υπήρχε κουνούπι ούτε για δείγμα, και μιλάμε για εξοχή, με πράσινο, νεαρά κλπ.
Εδώ βγαίνω χειμώνα στη αυλή και γίνομαι μπλέ μαρέ στο πεντάλεπτο. Ζουρλοί οι Αθηναίοι, πχιό ζουρλά τα κουνούπια... :roflmao:
 


Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
17.234
Reaction score
39.507
Ζουρλοί οι Αθηναίοι, πχιό ζουρλά τα κουνούπια...
.... Βαλε οποιοδηποτε ον σε μεγαλη πολη και θα τρελαθει.
Εκτος απο μαιμουδες βεβαια, αυτες και μεσα σε κελυφος συσκευης-τυπου-χαιεντ να τις βαλεις... δε χαμπαργιαζουν.
 




bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
14.602
Reaction score
45.412
Νιε , αλλά να τρώς και κανά κρεατικό , μην σε πιάς κανάς τύφος , στριφοκωλιαστείς περδικλωθείς και μετά πουστέψς . :rofl:
Γυαλιστερός και Λούλης γενιέσαι, δεν γίνεσαι :biggrin:
Θα σε δώσω στίγμα, όταν περνάς με το πετούμενο να με πετάς κάνα κομμάτι κρέας, εκτός από χοιρινό παρακαλώ.
Χοιρινό εκεί σαπάν έχει μπόλικο και είναι ελευθέρας βοσκής ;)
 

Μηνύματα
28.071
Reaction score
26.445
Πως να στο πετάξω βρε συ ?
Τα αεροπλάνα είναι σφραγισμένα , όχι αεροστεγώς αλλά τρόπον τινά .
Δεν ανοίγει παραθύρι , αλλά έτς κι ανοίξει την κάτσαμε ούλοι εκεί μέσα.
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.377
Μηνύματα
2.900.289
Members
38.033
Νεότερο μέλος
Π.Α.Η.
Top