Ποδήλατο


bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
14.918
Reaction score
46.189
Κρόκ ποτέ λες να πάμε κάνα Υμηττούλη?
Θα μπλεχτούν οι ασύρματες αλλαγές, θα βάζω δίσκο στο ανήφορο σε μένα και θα αλλάζει και στο θκός ποδήλατο, θα γίνεις άνδρας, θές δεν θές :lolsign:
 



Μηνύματα
1.325
Reaction score
2.652
Πείτε ρε ‘σείς κάνα φτηνό vfm ποδήλατο γιατί δεν έχω ιδέα.
Βαριέμαι του θανατά την αεροβική στο γυμναστήριο και λέω να δοκιμάσω στον δρόμο.
 


wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
14.348
Reaction score
21.046
Να είναι 40cm και άνω
Θα το έχω υπόψη μου, σε ευχαριστώ.
Τρία αλουμινένια πτερύγια, 46cm, 90W μοτέρ, 3 διαφορετικές ταχύτητες. Αγοράστηκε σήμερα, θα δοκιμαστεί αύριο. Θα με πάρει και θα με σηκώσει (ο αέρας)! :biggrin:
 

Μηνύματα
15.914
Reaction score
22.295
Πείτε ρε ‘σείς κάνα φτηνό vfm ποδήλατο γιατί δεν έχω ιδέα.
Βαριέμαι του θανατά την αεροβική στο γυμναστήριο και λέω να δοκιμάσω στον δρόμο.
Stevens , cube, canyon είχαν συμπαθητικό εξοπλισμό σε σχετικά αποδεκτή τιμή. Αυτό βέβαια στην περιοχή 1500+
Από την άλλη πάντα κυκλοφορεί κάτι στις αγγελίες του fb όπου θα έχει ενδιαφέρον με κάποιες επισκευές αλλαγές προσθήκες
 



Μηνύματα
21.133
Reaction score
15.140
Αυτά στην Ελλάδα θα είχαν κανιβαλιστεί σε χρόνο dt από διάφορες "ευπαθείς" ομάδες, ή "ανεξάρτητους ανεγκέφαλους"!
συμφωνώ 100% σε όλα με αυτόν το φλώρο


Μόλις είδα... reginald scot.... σταμάτησα το βίντεο! :lolsign:
 





bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
14.918
Reaction score
46.189
Ναι.
Οι μανέτες ακολουθούν τη φορά του τιμονιού, είναι στενό πάνω και ανοίγει κάτω, οπότε οι μανέτες έχουν μια κλίση σαμέσα. Είναι πολύ βολικό στη οδήγηση και έχεις καλύτερη αίσθηση στο έλεγχο
IMG_20240902_120742.jpg
 

Μηνύματα
15.914
Reaction score
22.295
νόμιμος είναι όλα καλά

μια κλίση 5-10 μοίρες προς το κέντρο είναι εργονομικότατη, απορώ γιατί επέμεναν τόσο καιρό στο διαμήκες.
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
14.918
Reaction score
46.189
Το παραπάν που βλέπς κρόκ το προκαλεί το ίδιο το τιμόνι, είναι από τη μάνατ εργονομικό, σε ένα ίσιο τιμόνι οι περισσότεροι το κάνουν για αεροδυναμικούς λίγους.
Το τιμόνι όπως έχω ξανά γράψει είναι απίστευτο, είναι ο ορισμός της εργονομίας.
Αυτό που βλέπς είναι 4°, όσο το flare του τιμονιού, από κει και πέρα είναι πολύ θεωρώ
 
Last edited:




Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.627
Μηνύματα
2.911.344
Members
38.077
Νεότερο μέλος
nikolaosA
Top