Featured Περί μεγέθους γουφερ ο λόγος….



Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.855
Reaction score
20.893
Έχς δει πολλά αλάνια ρε συ σαν εμένα, ετσά είναι τα αλάνια? :roflmao:
'φου λειτουργείς ''εργοστασιακές ρυθμίσεις'' ούλο το σπίτ' ρε 'συ με τίποτα χρέωση στη ΔΕΗ, έχεις σακιά με προιόν για δγυό ζωές (μπάμιες μεν αλλά τι να κάνουμ' :tongue:), στρουμφάρεις ανήφορους με τη ρόδα (fitness), δεν ξέρω μόνο με ιδέες για water πως τα πας αν προκύψει πρόβλημα.. :whistling:
Έχεις και ηχεία μόρτικα αντιστασιακά στο καθεστώς.. :cry:
Τι άλλο δηλαδής.. :smoke:

Έχεις δει τριγύρω τι παίζ' ? (χωρίς google ούτε αυγό δεν βράζουμε.. :biggrin:)
 

Μηνύματα
14.953
Reaction score
16.818
'φου λειτουργείς ''εργοστασιακές ρυθμίσεις'' ούλο το σπίτ' ρε 'συ με τίποτα χρέωση στη ΔΕΗ, έχεις σακιά με προιόν για δγυό ζωές (μπάμιες μεν αλλά τι να κάνουμ' :tongue:), στρουμφάρεις ανήφορους με τη ρόδα (fitness), δεν ξέρω μόνο με ιδέες για water πως τα πας αν προκύψει πρόβλημα.. :whistling:
Έχεις και ηχεία μόρτικα αντιστασιακά στο καθεστώς.. :cry:
Τι άλλο δηλαδής.. :smoke:
Ρε συ, εάν πρόσεξες το ποσό στον λογαριασμό της ΔΕΗ του έχει πάντα ένα αστεράκι. Ξέρεις τι σημαίνει αυτό ; Αυτό δεν είναι ποσό πληρωμής ... αλλά πιστωτικό. Μα κανένας σας να μην το έχει παρατηρήσει τόσο καιρό που σας ποστάρει λογαριασμούς ή να το ξέρει ; :D
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
15.118
Reaction score
46.709
'φου λειτουργείς ''εργοστασιακές ρυθμίσεις'' ούλο το σπίτ' ρε 'συ με τίποτα χρέωση στη ΔΕΗ, έχεις σακιά με προιόν για δγυό ζωές (μπάμιες μεν αλλά τι να κάνουμ' :tongue:), στρουμφάρεις ανήφορους με τη ρόδα (fitness), δεν ξέρω μόνο με ιδέες για water πως τα πας αν προκύψει πρόβλημα.. :whistling:
Έχεις και ηχεία μόρτικα αντιστασιακά στο καθεστώς.. :cry:
Τι άλλο δηλαδής.. :smoke:

Έχεις δει τριγύρω τι παίζ' ? (χωρίς google ούτε αυγό δεν βράζουμε.. :biggrin:)

Έτσι όπως το θέτεις, ένα δίκιο το έχς, για να ολοκληρωθω όμως και να φέρω επάξια τον τίτλο "αλάνι" θα ήθελα κάποια στιγμή να πουλήσω τα b&w και να πάρω coral :biggrin:
 
Last edited:

Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.855
Reaction score
20.893
Ρε συ, εάν πρόσεξες το ποσό στον λογαριασμό της ΔΕΗ του έχει πάντα ένα αστεράκι. Ξέρεις τι σημαίνει αυτό ; Αυτό δεν είναι ποσό πληρωμής ... αλλά πιστωτικό. Μα κανένας σας να μην το έχει παρατηρήσει τόσο καιρό που σας ποστάρει λογαριασμούς ή να το ξέρει ; :D
Ναι μεν οι αστερίσκοι είναι πάντα ύποπτοι αλλά δεν μου προκαλούσαν ποτές υποψίες.. :whistling::roflmao::roflmao::cry:
 

JOHN MARKOU

Münchhausen
Μηνύματα
28.396
Reaction score
27.056
Έτσι όπως το θέτεις, ένα δίκιο το έχς, για να ολοκληρωθω όμως και να φέρω επάξια τον τίτλο "αλάνι" θα ήθελα κάποια στιγμή να πουλήσω τα b&w και να πάρω coral :biggrin:
Δεν σου πουλάμε coral εσένα , είσαι παλιοχαρακτήρας. :dance2:
 

Σταύρος Λαγκαδιανός

Το αγοράκι με τα σπίρτα
Μηνύματα
8.659
Reaction score
28.814
Ξύλο έπεφτε συνεχώς,τουλάχιστον στην Αθήνα.Οι ροκάδες έστηναν ενέδρες έξω από τις ντισκοτέκ.Την επόμενη μέρα,πρωτοσέλιδο.
Τα πρωτοσέλιδα έχουν ανέκαθεν τη δική τους σκοπιμότητα. Αυτά ήταν περιθωριακά περιστατικά, όχι ο κανόνας. Ήμουν ήδη έφηβος το 1975 και τα έζησα από (πολύ) κοντά όλα αυτά επί σειρά ετών. Τα γνωρίζω καλά από προσωπικές εμπειρίες και αφηγήσεις συνομηλίκων, όχι από πρωτοσέλιδα.
 


Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.803
Μηνύματα
2.918.085
Members
38.099
Νεότερο μέλος
Nikos75!
Top