Featured Περί μεγέθους γουφερ ο λόγος….

Μηνύματα
15.158
Reaction score
17.176
Χάιντε πάλι τα Coral.. :lol:
Α ρε John τι τραβάς.. :cry:
Καλα θα μπεί ο John τώρα και θα τον κάνει με τα κρεμμυδάκια. Μας βρήκε εμάς μικρούς και μας κάνει μπόοοοουλινγκ. Κατάλαβες ; Το πουρό.
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
17.645
Reaction score
40.788
α ξεχασα να θαπσω και τα ηχεια - και να επανελθω στο θεμα -
μεγαλο μεγαφωνο παρε...μεγαλο λογο μη πεις...
Επισης, οπως εχω πει και στο παρελθον, κρυπτικα : αν δεν μπορεις να το θαπσεις μην το παρεις καν (υπονοωντας οτι η αξια των μηχανηματων οφειλει να αντιμετωπιζεται με την δεουσα μικροτητα που τους αρμοζει... αναμεσα σε αλλα).

Η ουσια ειναι τι κανεις με τα οποιαδηποτε μηχανηματα εχεις παρα τα ιδια τα μηχανηματα.
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
53.649
Reaction score
132.922
πουρό
Είπες πουρό μένα το νιάτο που κάθομαι και μιλάω με σας τους πορνόγερους που μόνο τη γειτόνισσα του πάη σκέφτεστε όλη νύχτα, να της δείξετε το πολύμπριζό σας το μαραμένο;

Πάει αυτή, ξεχάστε τη, την τύλιξε με το φρεσκοπληρωμένο πολύμπιζό του ο πάης.
 



Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
17.645
Reaction score
40.788
... με τα ιδια λεφτα μπορεις να παρεις αυτα που θελω να παρω και εγω (ονειρο....θερινης νυκτας...αν δε σταματησω /τωρα που σταματησα να αγοραζω δισκους/ να αγοραζω παπουτσια , χαβανεζικα πουκαμισα και γενικα ρουχισμο...που δεν χρειαζομαι...και δε φοραω..), και μαλιστα ηταν πιθανη επιλογη του EAR στα 90ς, αλλα προτιμησε τη νοσο Μαγκνεπανιτης . 8-) 😇
 

Μηνύματα
15.158
Reaction score
17.176
Καλά, σταματάω.

Proac Proac Proac
Η αληθεια είναι ότι άκουσα μια φορά Proac σε μια έκθεση , σε ένα τεράστιο δωμάτιο με κάτι Ελληνικά (?) ενισχυτικά, cd Ayazi (Αγιάζι) κάπως έτσι. ¨Επαιζαν ... τζαζ. :D

Ήρεμα με τα αστεία που θα κάνεις και θα βγάλεις απο αυτό ...., μην παω απο χαρά είμαστε και μιας ηλικίας. :D
... με τα ιδια λεφτα μπορεις να παρεις αυτα που θελω να παρω και εγω (ονειρο....θερινης νυκτας...αν δε σταματησω /τωρα που σταματησα να αγοραζω δισκους/ να αγοραζω παπουτσια , χαβανεζικα πουκαμισα και γενικα ρουχισμο...που δεν χρειαζομαι...και δε φοραω..), και μαλιστα ηταν πιθανη επιλογη του EAR στα 90ς, αλλα προτιμησε τη νοσο Μαγκνεπανιτης . 8-) 😇
Proac ? :D
 
Last edited:



Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.904
Reaction score
21.017
Επισης, οπως εχω πει και στο παρελθον, κρυπτικα : αν δεν μπορεις να το θαπσεις μην το παρεις καν (υπονοωντας οτι η αξια των μηχανηματων οφειλει να αντιμετωπιζεται με την δεουσα μικροτητα που τους αρμοζει... αναμεσα σε αλλα).
Απαραίτητη προυπόθεση (μάλλον) ειδικά για να κάμεις διάλογο.. :whistling:

Η ουσια ειναι τι κανεις με τα οποιαδηποτε μηχανηματα εχεις παρα τα ιδια τα μηχανηματα.
Τα τσουτσουρίζω χαμηλοφώνως για να τη σπάω στον Ν.Κ. :tongue::cry: :lolsign:
 


bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
15.238
Reaction score
47.100
ουτε μπορουσα να το φανταστω οταν εκανα το αρχικο ποστ, πως η συμμετοχη σας σε αυτο το τρεντ, θα εχει τετοια επιτυχια ........
Σε προτρέπω να ανοίξεις νέο θέμα με τίτλο "τα ακριβά καλώδια παίζουν καλύτερα"
Εκεί να δεις επιτυχία που θα έχεις :lolsign:
 

Μηνύματα
4.723
Reaction score
8.231
Τα τσουτσουρίζω χαμηλοφώνως για να τη σπάω στον Ν.Κ. :tongue::cry: :lolsign:
Τα βάζετε να γουργουριζουν και μετά με ρωτάτε γιατί δεν σας δίνει σημασία η γειτόνισσα. Καλά μου βάζετε και τζαζ, το μαμ και ψόφησε. Για ρωτήστε τον ΠΑΗ σε τι εντάσεις παίζει και τι μουσικη:biggrin:

Καλά ο @thva εχει τόσο αδιάφορο ηχοσυστημά που μπορεί και εργάζεται ακούγοντας παράλληλα μουσική απ αυτό.
:lolsign:
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
17.645
Reaction score
40.788
Απαραίτητη προυπόθεση (μάλλον) ειδικά για να κάμεις διάλογο.. :whistling:
Τα τσουτσουρίζω χαμηλοφώνως για να τη σπάω στον Ν.Κ. :tongue::cry: :lolsign:
...αυτη ειναι αν-μη-τι-αλλο ορθη χρηση και θεμιτη απο τη πλευρα μου, ειδικα αν φανταστει κανεις περισπουδαστο υφος (μη ξεχνιωμαστε....θαμενων) χαλιενταδων .... να κανουν νεκροψια συστηματων...και χροιων... 🐒
 



Μηνύματα
15.158
Reaction score
17.176
τα ακριβά καλώδια
Δεν λές πήγε ο Ear μάλλον να χλαπακιάσει καμιά δεκαριά μπριζόλες για δεκατιανό ... και γλύτωσα το καρδιακό απο το γέλιο στο τσάκ εάν συνέχιζε. :D

Σήμερα έχω λαβράκι (ψάρι) Μπρέτς.
μπάμιες
Αϋριο ... φασόλια γίγαντες.
 

Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.904
Reaction score
21.017
Τα βάζετε να γουργουριζουν και μετά με ρωτάτε γιατί δεν σας δίνει σημασία η γειτόνισσα.
Αν σκοπός είναι να 'ρθει η γειτόνισα σπίτι αυτός είναι ο τρόπος..
Τι απ' τ' απέναντι μπαλκόνι θα μιλάμε.. :biggrin:

Εγώ σου λέω ότι θα καταλήξουμε να μιλάμε για τις μπάμιες του Μπρέτσου, στοίχημα ότι θες :biggrin:
Παντού χωράνε οι (κοινές) μπάμιες stop..
Του Μπρέτσου οι μπάμιες είναι κάβα για το the day after είπαμε..
 

Μηνύματα
15.158
Reaction score
17.176
Αν σκοπός είναι να 'ρθει η γειτόνισα σπίτι αυτός είναι ο τρόπος..
Τι απ' τ' απέναντι μπαλκόνι θα μιλάμε.. :biggrin:



Παντού χωράνε οι (κοινές) μπάμιες stop..
Του Μπρέτσου οι μπάμιες είναι κάβα για το the day after είπαμε..
Πήγα λαική πριν λίγο. Ξέρεις πόσο είχαν οι μπάμιες ; Πήρα λαβράκι Ελληνικό θαλάσσης για πιο φθηνά. :D
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
15.238
Reaction score
47.100
Πήγα λαική πριν λίγο. Ξέρεις πόσο είχαν οι μπάμιες ; Πήρα λαβράκι Ελληνικό για πιο φθηνά. :D
Εμένα με τα λες, πες τα σε όλους αυτούς που με κάνουν μπουλινκ, εγώ ξέρω ότι είναι premium φαΐ ;)
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.893
Μηνύματα
2.921.706
Members
38.108
Νεότερο μέλος
Evri
Top