Featured Περί μεγέθους γουφερ ο λόγος….



Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.977
Reaction score
21.229
Αυτή είναι με τις κότες;
Πουτ δι κοτς ντάουν
Αυτή είναι που θα σου στρώσει το waveforming.. :tongue:
Αν έρθει ο Μπρέτσος αυτοπροσώπως να στη γνωρίσει θα μάθεις και να τρως.. :cry::lolsign:

2 σε 1 :hi:
 


costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
54.109
Reaction score
134.343
Όλη η γλύκα είναι στα μεσαία, και στην γριά την κότα.
Με το ζουμί.

Αυτή είναι που θα σου στρώσει το waveforming..
Ένα στρώσιμο το θέλει, πες της να έρθει.
Με ή χωρίς κότες.
 




toulou

Δικαναλίδης
Μηνύματα
1.520
Reaction score
2.080


Μηνύματα
4.806
Reaction score
8.446
Έτσι μπράβο, πιασαμε πάλι την μουσική:biggrin:
Να και ένα κομμάτι για τον μπούτχια που δίνει ιδιαίτερη προσοχή στους στίχους :p

Εσύ @Δημητρης 777 βάλτο δυνατά για να πέσει και η γειτόνισσα. Με 65-70db ούτε ματιά θα σε ρίξει :biggrin:
 

Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.977
Reaction score
21.229
Εσύ @Δημητρης 777 βάλτο δυνατά για να πέσει και η γειτόνισσα. Με 65-70db ούτε ματιά θα σε ρίξει :biggrin:


Μ' εκνευρίζουν λίγο αυτοί, δεν τους συμπαθάω πολύ.. :idk:
Και η γειτόνισα μάλλον δεν θα μου 'ριχνε καλή ματιά μ' αυτό.. :whistling:

Μετά την Τασούλα το χάος ρέυ. 😎

Αν δεν σε πειράζ' θα της βάλω 'φτο καλύτερα..







Μπορεί να το τσιτώσω και λίγο παραπάν'.. :smoke:


Έχεις ψωνίσει πολλά και μεγάλα ηχεία βρε καπιτάλα και με κάμεις πλακίτσα αλλά θά 'ρθει η στιγμή που θα τσιμπήσω το σωστό πολύπριζο και τότενες θα δεις.. :biggrin::neo::showingbiceps:
 
Last edited:

Μηνύματα
1.072
Reaction score
1.191
Εγω που δεν ήξερα ότι το πολυπριζο μου clear cables (πως την λέν ,την ξέχασα κιόλας no joke) ήταν θυγατρική (or something δεν κατάλαβα) με την furutech και το διάβασα στο αφιέρωμα που πόσταρα στον ΠΑΗ για να του δείξω ποιό έχω , τι να πώ ; :D
Crystal Cable.Αδελφη εταιρία της Siltech
 

Μηνύματα
15.462
Reaction score
17.751
Crystal Cable.Αδελφη εταιρία της Siltech
Α, της Σιλιτεκ ; Νόμιζα της Φούρουτεκ. Το είδα στο αφιέρωμα του 6moons για να στο ποστάρω. Μάλλον θα είδα ή θυμάμαι λάθος.

Ρε συ τον έχεις τρελάνει τον Ear και ξεσπάει πάνω μου που κάνω πλάκα και στους δύο σας. Απο ότι είδα σε μια φάση και εσύ μου την είπες κάποια στιγμή (στα σοβαρά για κάτι δε θυμάμαι). :D :D Τι θέλω και ανακατεύομαι για να βγεί και λίγο γέλιο ; :D

Μόνο με Ν.Κ. και Δημήτρη απο εδώ και πέρα που έχουν χιούμορ (τυχεροί που σας επέλεξα). :D Λοιπόν, υψηλές εντάσεις ή χαμηλές ; Ιδού η απορία. :D
 
Last edited:


Μηνύματα
1.072
Reaction score
1.191
Βέβαια. Ολόκληρη NASA στα εξαιρετικά κρίσιμης σημασίας διαστημοτέτχια, βάζει μπελντενάκι, εσείς νομίζετε ότι έχει γεμίσει με τα προηγμένης τεχνολογίας φούμαρα της φούμαροτεκχ (και θυγατρικών) στα εργαστήριά της, με αρτζέντο καβλώδια γιατί είπε ένας χοντρός κουφός παππούς κάπου σ'ενα φόρουμ βλαμμένων ότι παίζ' καλύτερα.

Κούνια που σας κούναγε, και λολός πάτερ που σας βάφτισε.
Μήπως θέλεις να πιάσουμε και κάτι άλλα υλικά που χρησιμοποιεί η NASA ενώ εσύ τα σνομπαρεις;Εννοείται ότι εγώ τα 'χω φάει με το κουτάλι και τα χρησιμοποιώ ακόμα.
 

Μηνύματα
15.462
Reaction score
17.751
Δεν βάζω γελάκι Ear, να πας να κουρευτείς. :D Θα σε συγχωρήσω εγω που μου έκοψες το γέλιο και μάλιστα απότομα ; Καρκίνος άνθρωπος ; Καρκίνος είσαι ... ξέρεις σε τι αμαρτήμα υπέπεσες. :D
 
Last edited:

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
54.109
Reaction score
134.343
Crystal Cable
Αυτοί φτιάχνουν και κρισταλ μπολζ, για τη γειτόνισσα τη μάγισσα τη χαρτορίχτρα:

1000012904.png


Ένα τέτοιο είχε κι εκείνος ο συνάδελφος του γκάνταλφ, να βλέπει στον άρχοντα των δαχτυλιδιών το μονόφθαλμο τέρας, τον αρχηγό των ορκ.

Όλα γω πχια.


εγώ τα 'χω φάει με το κουτάλι
Εγώ με μαχαιροπίρουνο.
Λόγω μπριζόλας.
 

Μηνύματα
4.806
Reaction score
8.446
Αν δεν σε πειράζ' θα της βάλω 'φτο καλύτερα..







Μπορεί να το τσιτώσω και λίγο παραπάν'.. :smoke:
Βάλε και αυτό, θα της αρέσει σίγουρα αν κρίνω απ τις δικές μου γειτόνισσες :biggrin:


Μόνο με Ν.Κ. και Δημήτρη απο εδώ και πέρα που έχουν χιούμορ (τυχεροί που σας επέλεξα). :D
Εχεις όμως μια κίτρινη, διότι δεν έγραψες σωστά τους δε κιουρ😀
 

Μηνύματα
1.072
Reaction score
1.191
Σίλι-τεκχ. Από το σίλι:

View attachment 343129

+ Τεκχ.

Όλο μαζί, σίλιτεκχ:

Tech, without common sense. 😁😜🤣🤭
Belden.Απο το bell και το den.Το δεύτερο συνθετικό έχει Ελληνική ρίζα γιατί προέρχεται από Ελληνική διαφήμιση(ντεν έκω αυτοκινητο καρντια μου).Bell(το δεύτερο l αποκόπτεται κατά την ενωση)=κουδούνι.Σε ελεύθερη μετάφραση σημαίνει ότι το κουδούνι δεν πρόκειται να χτυπήσει.Αν θέλεις να χτυπήσει,αγόρασε Neotech!
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
173.118
Μηνύματα
2.929.734
Members
38.137
Νεότερο μέλος
SoulaΜ
Top