Το σύστημα μου




Μηνύματα
15.158
Reaction score
17.178
Δεν τα καταλαβαίνουν αυτά οι audiopeople @thva :biggrin:
Αυτοί είναι να τους δώσεις ένα spektro να το μελετήσουν να σε πουν σε ποια συχνότητα πάσχεις 😀
Ότι μελετάει, μαθαίνει, αισθάνεται καθένας καλό είναι και χρήσιμο.
 


Μηνύματα
792
Reaction score
877
Μπορεί ένας νέος καλλιτέχνης να προσπαθεί να κάνει γνωστους και στην νέα γενιά καλλιτέχνες του παρελθόντος ή απλά γιατί έτσι του αρέσει.
Εγω άκουσα λαιβ 2 μπάντες που διασκευαζαν queen και AC/DC. Απλές αντιγραφές του πρωτότυπου. Θα έπρεπε δηλαδή με το ζόρι να αποστασιοποιηθουν απ το πρωτότυπο?
Θα γράψω ένα βιβλίο @thva για τους audiopeople μόλις τελειώσω αυτό που ξεκίνησα για το πως να ακούμε πανκ.
Μετα ίσως να πιάσω και τους άλλους τους περίεργους της εικόνας που δεν βλέπουν ταινία αν δεν είναι 4Κ:biggrin:
Στο live μπορεί να κάνει ο καθένας ο,τι θέλει με τις διασκευες.Στο δίσκο όμως η δε θα τις βάλει καθόλου η θα τις βάλει όμως θα τους αλλάξει τα φώτα.Ειναι πιο εντιμο γιατί δεν παύει να δανείζεται την ιδέα αλλου.
 
Last edited:

Μηνύματα
4.723
Reaction score
8.231
Στο live μπορεί να κάνει ο καθένας ο,τι θέλει με τις διασκευες.Στο δίσκο όμως η δε θα τις βάλει καθόλου η θα τις βάλει όμως θα τους αλλάξει τα φώτα.Ειναι πιο εντιμο γιατί δεν παύει να δανείζεται την ιδέα αλλου.
Στην μουσική ο ένας κλέβει τις ιδέες του άλλου. :biggrin:
Τσακάλια μου εσείς :biggrin::biggrin:
 

Μηνύματα
467
Reaction score
622
δηλαδή με το ζόρι να αποστασιοποιηθουν απ το πρωτότυπο?
Οχι φυσικά, ας κάνουν οτι θελουν δεν υπαρχει πρέπει στην μουσική. Εγω πάντως πρωσοπικα αμα παω σε συναλία μια μπάντας και παίζουν μουσική άλλων και οχι την δικη τους ξενερωνω φουλ. Σορρι. Ειμαι απλα ετσι περιεργος. Το ιδιο με τις περισσότερες δοασκευές.
Μπορεί ένας νέος καλλιτέχνης να προσπαθεί να κάνει γνωστους και στην νέα γενιά καλλιτέχνες του παρελθόντος
Αυτό εν μέρη δεκτό, αλλά έχουν βγει ρε γαμώτο κάτι τραγούδια φάση καρμον κοπι με άλλους στοίχους από πιο παλιά, και δεν δίνουν καν κρεντιτ τους αρχικούς δημιουργούς. Μιλάμε τέρμα αντιγραφή όμως με άλλους στίχους και παριστάνουν ότι είναι δικό τους
 
Last edited:

Μηνύματα
467
Reaction score
622
Τώρα η Κλασική μουσική είναι ενδιαφέρουσα, επειδή δεν υπάρχουν εκτελέσεις των αρχικών δημιουργών, και ο καθένας ότι πιστεύει, συν, είναι ψιλό "σπάνια" και μυστηριώδης στο ότι τουλάχιστον στην γενιά μου δεν υπάρχει πολύς κόσμος που να ακούει κλασική μουσική (τουλάχιστον έτσι νομίζω) και δεν υπάρχουν και στοίχοι επίσης οπότε είναι αρκετά διαφορετική από κάθε άλλο είδος.

Υπάρχει ένας τυπάκος στο YouTube που παρακολουθώ, ωραίος είναι Pearl acoustics λέγεται, είναι νομίζω recording engineer και έχει φτιάξει κάτι ηχεία οικιακά, αλλά μου αρέσουν τα βιντεακια που έχει για μουσική
 




Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.904
Reaction score
21.017
Η γειτόνισσα πριν το πολύπριζο..
458290023_1034818364858458_7123961347226841075_n.jpg

Με την προσθήκη του νέου πολύπριζου..
458124558_1034818301525131_8805327159534617404_n.jpg


Η γειτόνισσα (και όλη η υπόλοιπη γειτονιά) αν ενσωματωθούν sub..
453863769_1156733616098211_1499050735977878860_n.jpg


Καλημέρες.. :lolsign:
 

Μηνύματα
792
Reaction score
877
Σκέψου όμως να έχει σαμπ η γειτόνισσα και να μην έχεις εσύ.. ό κσεπεζμός του όντιοφιλ. Ό.
Μάλλον ο ξεπεσμός της γειτόνισσας! Της το είπα όταν καθόμουν στο μπαλκόνι.Θα της δανείσω ένα καλώδιο ρεύματος μήπως ο βομβος μετατραπεί σε χαμηλό.
 

Μηνύματα
792
Reaction score
877
Η γειτόνισσα πριν το πολύπριζο..
Με την προσθήκη του νέου πολύπριζου..

Η γειτόνισσα (και όλη η υπόλοιπη γειτονιά) αν ενσωματωθούν sub..

Καλημέρες.. :lolsign:
Δε μ' αρέσει να διώχνω γείτονες προς άγνωστους τόπους όμως αν αναγκαστώ θα το κάνω!
 







Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.893
Μηνύματα
2.921.751
Members
38.108
Νεότερο μέλος
Evri
Top