Τα πρώτα τραγούδια των νέων ηχείων.




wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
14.463
Reaction score
21.224
(διόρθωση του post #41)
(συνέχεια)

Massive Attack - Safe from harm (perfecto mix)


Space Odyssey - Red circle


Whitesnake - Still of the night

 


wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
14.463
Reaction score
21.224
Πέτρο, σ' αγαπώ, σε λατρεύω, αλλά με το πιο πάνω post και με την άλλη την ιστορία με τους Human Touch, ε, ρε φίλε, με ωθείς να αλλάξω συναισθήματα προς το άτομό σου! :roflmao:
 

Μηνύματα
1.381
Reaction score
2.300
Όχι κύριε.

Μετρήσεις πρώτα, έλεγχος τοποθέτησης, απόσταση ακρόασης με λέιζερ, έλεγχος γωνίας cross firing, πρώτα ροζ θόρυβο να δούμε το χώρο τι θέλει, μετά ίου ίου για καλιμπραρισμα, μετά το συζητάμε τι θα βάλουμε.

Τι; Τα παίρνεις και τα βάζεις να παίξουν μουσική;
Αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχα

Ροζ θόρυβο θα παίξουν πρώτα, και μετά κάτι ίου ίου τόνους.

Χαμηλά ο ροζ θόρυβος, δυνατά οι τόνοι.

Έτσι χάνουν την παρθενιά τους. 🤪🤣😁🤭


ΥΓ. Μετά από τα παραπάνω, κάνα Μόμπι να βάλω πρώτα, για να ξεκινήσει το "fine tuning" στο μπάσο. 😁

Μακάρι να είχα την υπομονή σου και τον χρόνο σου.
Δυστυχώς εγώ πρέπει να περιμένω ένα μήνα μέχρι να επιστρέψω πίσω και μέχρι τότε θα έχω σκάσει για να τα ακούσω. 'Οχι, δε γνωρίζω πως παίζουν. Τυφλή αγορά είναι.

Αφού επιστρέψω, πρέπει να περιμένω τη μπεμπάρα να πάει σχολείο ώστε να έχω ηρεμία για το unboxing μου.
Σε πρώτη φάση θέλω μονάχα να τα χαρώ όπως είναι, ότι είναι και μετά θα ξεκινήσω να παίζω με το room perfect.
Σε ένα άλλο νήμα έγραψα πως αν έχω αρκετή υπομονή, θα κάνω μία και μοναδική μέτρηση με το που τα συνδέσω πρώτη φορά και μετά πάλι από 50-100 ώρες για να δω αν θα υπάρξει κάποια διαφορά χωρίς βέβαια να τα μετακινήσω. Αλλά χλωμό το βλέπω και αυτό το σενάριο γιατί η ανυπομονησία μου, έχει χτυπήσει κόκκινο.

Μετά από μία αρκετά δύσκολη και περίεργη χρονιά, κάνω ένα δώρο στον εαυτό μου το οποίο σκοπεύω να το χαρώ στο φουλ.
 

Μηνύματα
13.233
Reaction score
10.551
Πέτρο, σ' αγαπώ, σε λατρεύω, αλλά με το πιο πάνω post και με την άλλη την ιστορία με τους Human Touch, ε, ρε φίλε, με ωθείς να αλλάξω συναισθήματα προς το άτομό σου! :roflmao:
Κι εγώ σ' αγαπώ, κι ας μην έχουμε συναντηθεί. Θα σου στείλω φωτογραφίες.
 

symos

You're not worthy!
Μηνύματα
3.385
Reaction score
7.613
Κι εγώ σ' αγαπώ, κι ας μην έχουμε συναντηθεί. Θα σου στείλω φωτογραφίες.
Κάτσε γιατί θα παρεξηγηθούμε με τόση αγάπη.

Τι φωτογραφίες; Από τους human touch; Ή δικές σου; :roflmao:
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
14.463
Reaction score
21.224
Κάτσε γιατί θα παρεξηγηθούμε με τόση αγάπη.

Τι φωτογραφίες; Από τους human touch; Ή δικές σου; :roflmao:
Από το live της 5ης Οκτωβρίου, με τους Space Odyssey, βρε άσχιετε, άμουσε και ακούλτουρε! :roflmao: Πονηρούλη, ε, πονηρούλη!
 






Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.950
Μηνύματα
2.923.659
Members
38.114
Νεότερο μέλος
Geomir
Top