Τα πρώτα τραγούδια των νέων ηχείων.




wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
14.464
Reaction score
21.225
(διόρθωση του post #41)
(συνέχεια)

Massive Attack - Safe from harm (perfecto mix)


Space Odyssey - Red circle


Whitesnake - Still of the night

 


wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
14.464
Reaction score
21.225
Πέτρο, σ' αγαπώ, σε λατρεύω, αλλά με το πιο πάνω post και με την άλλη την ιστορία με τους Human Touch, ε, ρε φίλε, με ωθείς να αλλάξω συναισθήματα προς το άτομό σου! :roflmao:
 

Μηνύματα
1.387
Reaction score
2.306
Όχι κύριε.

Μετρήσεις πρώτα, έλεγχος τοποθέτησης, απόσταση ακρόασης με λέιζερ, έλεγχος γωνίας cross firing, πρώτα ροζ θόρυβο να δούμε το χώρο τι θέλει, μετά ίου ίου για καλιμπραρισμα, μετά το συζητάμε τι θα βάλουμε.

Τι; Τα παίρνεις και τα βάζεις να παίξουν μουσική;
Αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχα

Ροζ θόρυβο θα παίξουν πρώτα, και μετά κάτι ίου ίου τόνους.

Χαμηλά ο ροζ θόρυβος, δυνατά οι τόνοι.

Έτσι χάνουν την παρθενιά τους. 🤪🤣😁🤭


ΥΓ. Μετά από τα παραπάνω, κάνα Μόμπι να βάλω πρώτα, για να ξεκινήσει το "fine tuning" στο μπάσο. 😁

Μακάρι να είχα την υπομονή σου και τον χρόνο σου.
Δυστυχώς εγώ πρέπει να περιμένω ένα μήνα μέχρι να επιστρέψω πίσω και μέχρι τότε θα έχω σκάσει για να τα ακούσω. 'Οχι, δε γνωρίζω πως παίζουν. Τυφλή αγορά είναι.

Αφού επιστρέψω, πρέπει να περιμένω τη μπεμπάρα να πάει σχολείο ώστε να έχω ηρεμία για το unboxing μου.
Σε πρώτη φάση θέλω μονάχα να τα χαρώ όπως είναι, ότι είναι και μετά θα ξεκινήσω να παίζω με το room perfect.
Σε ένα άλλο νήμα έγραψα πως αν έχω αρκετή υπομονή, θα κάνω μία και μοναδική μέτρηση με το που τα συνδέσω πρώτη φορά και μετά πάλι από 50-100 ώρες για να δω αν θα υπάρξει κάποια διαφορά χωρίς βέβαια να τα μετακινήσω. Αλλά χλωμό το βλέπω και αυτό το σενάριο γιατί η ανυπομονησία μου, έχει χτυπήσει κόκκινο.

Μετά από μία αρκετά δύσκολη και περίεργη χρονιά, κάνω ένα δώρο στον εαυτό μου το οποίο σκοπεύω να το χαρώ στο φουλ.
 

Μηνύματα
13.234
Reaction score
10.553
Πέτρο, σ' αγαπώ, σε λατρεύω, αλλά με το πιο πάνω post και με την άλλη την ιστορία με τους Human Touch, ε, ρε φίλε, με ωθείς να αλλάξω συναισθήματα προς το άτομό σου! :roflmao:
Κι εγώ σ' αγαπώ, κι ας μην έχουμε συναντηθεί. Θα σου στείλω φωτογραφίες.
 

symos

You're not worthy!
Μηνύματα
3.386
Reaction score
7.615
Κι εγώ σ' αγαπώ, κι ας μην έχουμε συναντηθεί. Θα σου στείλω φωτογραφίες.
Κάτσε γιατί θα παρεξηγηθούμε με τόση αγάπη.

Τι φωτογραφίες; Από τους human touch; Ή δικές σου; :roflmao:
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
14.464
Reaction score
21.225
Κάτσε γιατί θα παρεξηγηθούμε με τόση αγάπη.

Τι φωτογραφίες; Από τους human touch; Ή δικές σου; :roflmao:
Από το live της 5ης Οκτωβρίου, με τους Space Odyssey, βρε άσχιετε, άμουσε και ακούλτουρε! :roflmao: Πονηρούλη, ε, πονηρούλη!
 





wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
14.464
Reaction score
21.225
Κυπριακά Rock συγκροτήματα υπήρχαν , υπάρχουν ;
Κυπριακά rock συγκροτήματα με δισκογραφία, υπάρχουν ελάχιστα. Προσωπικά, ξέρω δύο: Τους Snakecharmer και τους Zivanished.


😈😈

Edit: Υπάρχουν κι οι Vomitile (μείνετε μακριά 😈).
 
Last edited:

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
53.759
Reaction score
133.173
Μακάρι να είχα την υπομονή σου και τον χρόνο σου.
Δυστυχώς εγώ πρέπει να περιμένω ένα μήνα μέχρι να επιστρέψω πίσω και μέχρι τότε θα έχω σκάσει για να τα ακούσω. 'Οχι, δε γνωρίζω πως παίζουν. Τυφλή αγορά είναι.

Αφού επιστρέψω, πρέπει να περιμένω τη μπεμπάρα να πάει σχολείο ώστε να έχω ηρεμία για το unboxing μου.
Σε πρώτη φάση θέλω μονάχα να τα χαρώ όπως είναι, ότι είναι και μετά θα ξεκινήσω να παίζω με το room perfect.
Σε ένα άλλο νήμα έγραψα πως αν έχω αρκετή υπομονή, θα κάνω μία και μοναδική μέτρηση με το που τα συνδέσω πρώτη φορά και μετά πάλι από 50-100 ώρες για να δω αν θα υπάρξει κάποια διαφορά χωρίς βέβαια να τα μετακινήσω. Αλλά χλωμό το βλέπω και αυτό το σενάριο γιατί η ανυπομονησία μου, έχει χτυπήσει κόκκινο.

Μετά από μία αρκετά δύσκολη και περίεργη χρονιά, κάνω ένα δώρο στον εαυτό μου το οποίο σκοπεύω να το χαρώ στο φουλ.
Τι πήρες;
 




Μηνύματα
1.387
Reaction score
2.306
Πες μου να έρθω να σε βοηθήσω. Κοντά μένουμε.
Σε ευχαριστώ πολύ αλλά όπως τα έχω σκεφτεί

07,45 Πάω τη μικρή σχολείο.
08,00 Την αφήνω
08,15 Έχω πάρει καφέ απ'έξω μαζί με καμιά αηδία παρέα
08,30 Χαϊδεύω τα κουτιά
08,35 Αφήνω τα κουτιά και τα κοιτάω σα χάνος μέχρι να τελειώσω τον καφέ σκεπτόμενος την αποθήκευση τους
08,50 Ξεκινάω
09,00 Καταριέμαι για το βάρος
09,30 Παίζουν και ξυπνάνε τη γυναίκα ή την ξυπνάω για να σηκώσω το κρεβάτι και να πάρω το μικρόφωνο
09,40 Χαμηλώνω και της φτιάχνω καφέ
10,00 Δίνω πόνο
12,00 Προσπαθώ να αποθηκεύσω τα κουτιά (πάλι καταριέμαι)
12,30 Συνεχίζω να δίνω πόνο :)
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.959
Μηνύματα
2.923.909
Members
38.115
Νεότερο μέλος
KostasZaf
Top