Εδώ τρέχουμε

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
14.483
Reaction score
21.257
Εδώ είμαι!

1728200673657.png


Καλά ήταν!

Ρε 'σεις, τι "σκότωμα" είναι αυτό το τρέξιμο, έλεος να πούμε!!! :o :roflmao: :roflmao: Χίλιες φορές το ποδήλατο!!!

Ευτυχώς, είχα καλή παρέα (τρεχαντήρια) κι "έριξαν" τους ρυθμούς τους για να συμβαδίζουμε. Ο ένας, στο τελευταίο χιλιόμετρο το έκανε σε sprint - έτσι, για την αλητεία!:biggrin:

Μέχρι τα 4.560μ ήμουν ΟΚ από πλευράς αντοχής, αναπνοών και ποδιών. Σε εκείνο το σημείο, με "τσίμπησε" η αριστερή γάμπα.:( Δεν ήταν κάτι τραγικό, ήταν όμως ενός βαθμού πόνος ο οποίος με απέτρεπε από το να συνεχίσω τρέχοντας. Τουλάχιστον στην αρχή, αυτό σκέφτηκα. Μετά, άλλαξα γνώμη, έτρεξα ακόμα λίγο, με πόνεσε ξανά, περπάτησα ακόμα λίγο και τα τελευταία 200-250 μέτρα τα έκανα τρέχοντας, αγνοώντας τον πόνο.

Ωραία ήταν, έκανα τα 5.09χλμ σε 34.37 (τα 5χλμ σε 33.51). Μετά έφαγα όλες τις μπανάνες του κόσμου ( :roflmao::roflmao::roflmao: ), έβγαλα 1-2 φωτογραφίες κι αποφάσισα ότι το επόμενο τρέξιμο θα είναι... του χρόνου!:roflmao: Κι αυτό εάν στο ενδιάμεσο δεν αλλάξω γνώμη!

Αυτά!

Υ.Γ.: Το "πανηγύρι" προβλέπεται αύριο που, όπως μου είπαν οι πιο έμπειροι, θα είμαι όλος πιασμένος!:gamer::gamer:
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
15.319
Reaction score
47.285
Πίσω πίσω στα γεράματα σε ήρθε και σένα?

Βάλε φώτο καλέ!!
 


Μηνύματα
16.199
Reaction score
22.808

ο καιρός γαρ εγγύς, συγκεντρωμένη πληροφορία για τους ημεροδρόμους και άλλες σχετικές πληροφορίες.
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • PeterMeni
    DIY - "Επαγγελματίας"
  • xfader
    Segregation supporter

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
173.006
Μηνύματα
2.925.299
Members
38.119
Νεότερο μέλος
MakChem
Top