Εδώ τρέχουμε

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
14.503
Reaction score
21.282
Εδώ είμαι!

1728200673657.png


Καλά ήταν!

Ρε 'σεις, τι "σκότωμα" είναι αυτό το τρέξιμο, έλεος να πούμε!!! :o :roflmao: :roflmao: Χίλιες φορές το ποδήλατο!!!

Ευτυχώς, είχα καλή παρέα (τρεχαντήρια) κι "έριξαν" τους ρυθμούς τους για να συμβαδίζουμε. Ο ένας, στο τελευταίο χιλιόμετρο το έκανε σε sprint - έτσι, για την αλητεία!:biggrin:

Μέχρι τα 4.560μ ήμουν ΟΚ από πλευράς αντοχής, αναπνοών και ποδιών. Σε εκείνο το σημείο, με "τσίμπησε" η αριστερή γάμπα.:( Δεν ήταν κάτι τραγικό, ήταν όμως ενός βαθμού πόνος ο οποίος με απέτρεπε από το να συνεχίσω τρέχοντας. Τουλάχιστον στην αρχή, αυτό σκέφτηκα. Μετά, άλλαξα γνώμη, έτρεξα ακόμα λίγο, με πόνεσε ξανά, περπάτησα ακόμα λίγο και τα τελευταία 200-250 μέτρα τα έκανα τρέχοντας, αγνοώντας τον πόνο.

Ωραία ήταν, έκανα τα 5.09χλμ σε 34.37 (τα 5χλμ σε 33.51). Μετά έφαγα όλες τις μπανάνες του κόσμου ( :roflmao::roflmao::roflmao: ), έβγαλα 1-2 φωτογραφίες κι αποφάσισα ότι το επόμενο τρέξιμο θα είναι... του χρόνου!:roflmao: Κι αυτό εάν στο ενδιάμεσο δεν αλλάξω γνώμη!

Αυτά!

Υ.Γ.: Το "πανηγύρι" προβλέπεται αύριο που, όπως μου είπαν οι πιο έμπειροι, θα είμαι όλος πιασμένος!:gamer::gamer:
 



Μηνύματα
16.254
Reaction score
22.898

ο καιρός γαρ εγγύς, συγκεντρωμένη πληροφορία για τους ημεροδρόμους και άλλες σχετικές πληροφορίες.
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
14.503
Reaction score
21.282
@Tidal Φίλε, καλή επιτυχία αύριο, σου εύχομαι να περάσεις καλά και να το ευχαριστηθείς με την ψυχή σου!:party:
 

Μηνύματα
16.254
Reaction score
22.898
Το λοιπόν, κατεβαζομεν την εφαρμογήν, εψαχνομεν το c 5614, ξεκινάειν με το πρώτον wave στις 0730 τοπικήν , συν 8 ελλαδιτικες, 1530 δηλαδή περιμένομεν να περάσειν γραμμήν εκκίνησης πες κάνα 2 λεπτά ακόμα και 1830 χονδρικά αναμενομεν τερματισμόν
 






Μηνύματα
15.125
Reaction score
2.259
 





Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
14.045
Reaction score
35.290
Mπραβο! Θα μας τον κλεψουν οι Αμερικανοι εκει στην ομογενεια παει τον χασαμεεε
 


Μηνύματα
2.393
Reaction score
5.356
Μιχάλη συγχαρητήρια!
Εδώ στα δικά μας είχαμε ένα άσχημο περιστατικό στον αγώνα ρεματιάς Χαλανδρίου... Δυστυχώς
 

Μηνύματα
15.125
Reaction score
2.259
Μιχάλη συγχαρητήρια!
Εδώ στα δικά μας είχαμε ένα άσχημο περιστατικό στον αγώνα ρεματιάς Χαλανδρίου... Δυστυχώς
Φίλη μου ήταν εκεί και ήταν δίπλα του όταν ξεψύχησε…
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
173.082
Μηνύματα
2.927.581
Members
38.129
Νεότερο μέλος
Alexkon33
Top