Να παρουσιάσω και γω ρε παιδιά τον χώρο μου και τα μηχανήματά μου

Μηνύματα
15.332
Reaction score
17.497
Συνεχίζοντας απο εδώ


και μιας και η Carla συνεργάστηκε με τον Άκη θυμήθηκα τα νιάτα μου και τους LIbido Blume. Συνειρμοί, συνειρμοί ακολουθούν συνέχεια ο ένας τον άλλον. Στενοχωρέθηκα και συγκινήθηκα. :( Μνήμες, πρόσωπα , καταστάσεις ξεχασμένα σε μια άκρη του μυαλού μου αναδύονται με την μουσική και είναι συνδεδεμένα με αυτήν.


 
Last edited:

Μηνύματα
1.948
Reaction score
2.927
Σε αποκλειστικότητα σας παρουσιάζω τους πορσελάνινους αποστάτες που.χρήσιμοποιει ο.Μανέστρος στα καλώδια ηχείων..
1728684384750.png
 

Μηνύματα
1.008
Reaction score
1.114
Αν και με βρίζεις, ΣΛΟΠ(Σε Λίγο Όχι Πρόεδρος)διότι εγώ δεν είμαι τίποτα από τα τρια που μου προσαπτεις και θέλοντας να τιμήσω τους επόμενους συνΠροεδρους της Επερεσιας, thva που θέλει σύντομα τραγούδια και N.K. που θέλει πανκ,ορίστε!
Γκαραζοπανκ αργότερα με όλα τα καλωδια και τα πολυπριζα μέσα!
Ιδού το οφειλόμενο γκαραζοπανκ τεμάχιο,με μεγαλύτερη διάρκεια όμως για να ξεσκουριασουν οι αρθρώσεις.Ουτε κλαρίνο ούτε μπουζούκι ούτε βιολί.Φυσιολογικο τραγούδι.
The Caravelles:Lovin' just my style
 


Μηνύματα
15.332
Reaction score
17.497
και δε χρειάζεται και sub :p
το ανοίγω, το κλείνω το sub.... σχεδόν ίδιο είναι.
Θα χάλασε ή έκλεισε γιατί δεν δέχθηκε σήμα μετά απο 1 λεπτό. Να το ρυθμίσεις στα τρία λεπτά. :D ¨Οχι για EDM στάνταρτς απενεργοποίηση. :D
 

wnet

Nearfieldένιος
Μηνύματα
4.599
Reaction score
15.768
Θα χάλασε ή έκλεισε γιατί δεν δέχθηκε σήμα μετά απο 1 λεπτό. Να το ρυθμίσεις στα τρία λεπτά. :D ¨Οχι για EDM στάνταρτς απενεργοποίηση. :D
Δεν έχω τέτοιους "αυτοματισμούς" :p
Ποδοδιακόπτης που κάνει bypass.

1728728208862.png
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
173.070
Μηνύματα
2.927.093
Members
38.127
Νεότερο μέλος
greekdori
Top