Eρωτευτηκα ενα fyne


Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
17.163
Reaction score
56.119
E ναι..
Σκοτεινοί cool τύποι, εκδικητές της νύχτας κλπ..
Εσείς φάτε κάνα brunch.. :tongue:



Υ.Γ.
Δεν τα δίνω πες του.. :smoke:
Ίσως να μην κατάλαβες ολότελα... Στο έβαλε για τον μουντό τόνο ομιλίας που είχε ο Christian Bale υποδυόμενος τον Batman...
 

Μηνύματα
15.348
Reaction score
17.521
Ίσως να μην κατάλαβες ολότελα... Στο έβαλε για τον βραχνό τόνο ομιλίας που είχε ο Christian Bale υποδυόμενος τον Batman...
Εγώ κατάλαβα ότι το έβαλε γιατί είπε ότι τα Σπέντορ για πολυκάναλο, τι άλλο θα ακούσει ... ανέφερε κάτι και για εσένα εάν θα το εγκρίνεις (δε θυμάμαι , βαριέμαι να σκρόλ μια σελίδα για να δώ :D ).
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
17.163
Reaction score
56.119
Εγώ κατάλαβα ότι το έβαλε γιατί είπε ότι τα Σπέντορ για πολυκάναλο, τι άλλο θα ακούσει ... ανέφερε κάτι και για εσένα εάν θα το εγκρίνεις (δε θυμάμαι , βαριέμαι να σκρόλ μια σελίδα για να δώ :D ).
Είμαι βολικότερος και από την ΄΄Επερεσία΄΄, μπορώ να εγκρίνω οτιδήποτε έστω και χωρίς να το είχα εξετάσει (στα σοβαρά). :wink:
 

Μηνύματα
15.348
Reaction score
17.521
Είμαι βολικότερος και από την ΄΄Επερεσία΄΄, μπορώ να εγκρίνω οτιδήποτε έστω και χωρίς να το είχα εξετάσει.
Είσαι άπειρος ακόμη για αυτό ... εμείς στην Επερεσία έχουμε αναπτύξει δυνατότητες (Set of skills) που δεν μπορείς να τις φανταστείς σαν τον Λίαμ Νήσον. :D
 

Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.962
Reaction score
21.159
Ίσως να μην κατάλαβες ολότελα... Στο έβαλε για τον μουντό τόνο ομιλίας που είχε ο Christian Bale υποδυόμενος τον Batman...
Ναι και θέλει τα ηχείαμ' γιατί παίζνε στο ίδιο mood με τον ίδιο...

COOL :smoke:


Τι πιο παυλερό απ' το να ακούγεται και η Βέμπο σαν τον Κρίστιαν? :roflmao::party:

(δεν είναι τόσο σκοτεινά, οι φωνές είναι super)


BATMAN RULES 🦇
Γιατί βλέπουμε ποιότητα πάντα.. :showingbiceps:







Δεν τα δίνω πες του.. :cry:
 
Last edited:

Μηνύματα
15.348
Reaction score
17.521
Ναι και θέλει τα ηχείαμ' γιατί παίζνε στο ίδιο mood με τον ίδιο...

COOL :smoke:


Τι πιο παυλερό απ' το να ακούγεται και η Βέμπο σαν τον Κρίστιαν? :roflmao::party:

(δεν είναι τόσο σκοτεινά, οι φωνές είναι super)


BATMAN RULES 🦇
Πες μου τη διάμετρο του midrange σου να σου πώ εαν παίζει καλύτερα τις ανδρικές ή τις γυναικείες φωνές. :D
 


Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
17.163
Reaction score
56.119
Είσαι άπειρος ακόμη για αυτό ... εμείς στην Επερεσία έχουμε αναπτύξει δυνατότητες (Set of skills) που δεν μπορείς να τις φανταστείς σαν τον Λίαμ Νήσον. :D
But you can't ever find and get me like only Liam might have found and got me... :sneaky:
 

Μηνύματα
15.348
Reaction score
17.521
Ναπαναδειστασπεκσ απαξιώ.. :tongue:
Εντάξει, το είδα..... τις ανδρικές παίζει καλά ... του Ν.Κ. δεν ξέρω αλλά για να τις βρίσκει μουντές τις δικές σου αυτός θα έχει κανα πενταράκι. :D :D
 
Last edited:


Μηνύματα
1.957
Reaction score
2.933
Πες μου τη διάμετρο του midrange σου να σου πώ εαν παίζει καλύτερα τις ανδρικές ή τις γυναικείες φωνές. :D
Του Τέως :rolleyes: είναι 12άρι πάντως.
:cry:
 




Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.962
Reaction score
21.159
Τώρα παίζω αυτό σε μεσαίες προς καλές εντάσεις


με τις γλάστρες τα Swissonic NT 10A που έκατσα και ρύθμισα πρόσφατα (τα είχα παροπλισμένα) και παίζνε αξιοπρεπέστατα (250 ευρώ ζεύγος + ενισχυτικά.. :tongue:).
Αυτά κι αν έχουνε φύσημα, αλλά με 60% volume στην πλάτη στο 1 μέτρο δεν ακούς τίποτα (εκτός αν είναι τάφος το περιβάλλον).
Modern times, με το τίποτα συστηματάκι.. :party:
Και 7'' ;)


Δεν τα θέλει ψυχή ζώσα.
Αυτά να τα πεις στον Κρίστιαν που ψάχνεται.. :cry::rolleyes:
 

Σταύρος Λαγκαδιανός

Το αγοράκι με τα σπίρτα
Μηνύματα
8.780
Reaction score
29.320
Φόλες επιπέδου σπέντορ. 🤭😜😁🤣
'Ο,τι και να λες, σε συμφωνική μουσική ήταν μαγικά. Καλύτερα από τα JBL L65 που είχε πάρει ο πατέρας μου και πιο φτηνά μάλιστα.
Νταξ, δεν άκουσα ροκ, φαντάζομαι θα έτρωγαν ξύλο εκεί από τα JBL, αλλά η απόλαυση της συγκεκριμένης ακρόασης ήταν η καορυφαία που έχω ζήσει κι ας ήμουν τότε ροκάς κάργα..
 



Μηνύματα
563
Reaction score
771
Είδα ένα βίντεο για τα νεα αυτοενισχυόμενα τις φοκάλ και λεει ο παρουσιατής οτι δεν τσ πήγαινε καλα στα 30-40 hz 😁
1000003568.jpg

Θα έρθει o @Π.Α.Η. να πει μα πώς, είναι αυτό καλώδιο ρεύματος; Γι αυτό δεν είχαν μπάσο.

:lolsign:

Νομίζω τα καλώδια είναι το αντίστοιχο στους άνδρες με ότι είναι τα ζώδια στις γυναίκες :rolleyes: :tongue::lol:
 
Last edited:


Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • Zizik
    Safety Last * tl;dr *
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • spylab
    Shalom

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
173.072
Μηνύματα
2.927.222
Members
38.128
Νεότερο μέλος
f4rclio
Top