Να παρουσιάσω και γω ρε παιδιά τον χώρο μου και τα μηχανήματά μου



christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.542
Reaction score
13.861
Θα ναρθω ρε μου εχει λειψει παρα πολυ η ζωντανη Μουσικη τι να τα κανς τα σεταπια αν δεν ακους ζωντανη Μουσικη ;) υποκαταστατα της κακιας ωρας ειναι τα οποιαδηποτε σεταπια εστω και αν κανουν 742.000 ευρα και 38 λεπτα;) εξεαιρεση αποτελει ο Κ. των βορειοδυτικων προαστιων:gamer::wink:
 



Μηνύματα
1.066
Reaction score
1.181
View attachment 346194 View attachment 346195

Χαιρετισμούς απο την Αθήνα!

Χαχ
Θα ναρθω ρε μου εχει λειψει παρα πολυ η ζωντανη Μουσικη τι να τα κανς τα σεταπια αν δεν ακους ζωντανη Μουσικη ;) υποκαταστατα της κακιας ωρας ειναι τα οποιαδηποτε σεταπια εστω και αν κανουν 742.000 ευρα και 38 λεπτα;) εξεαιρεση αποτελει ο Κ. των βορειοδυτικων προαστιων:gamer::wink:
Μέλλοντα τέως Πρόεδρε,εσύ που ξέρεις,Ουκρανη πρόσφυγας είναι αυτή;
 



Μηνύματα
1.066
Reaction score
1.181
Μελλοντα τεως Προεδρε;;;;; κανεις με τον Μαλμπορο παρεα;;;; :gamer: :stinker:
Δεν ξερω ο Πριγκιπας τα ξερ αυτα!!!!
Όχι απλώς κάνω παρέα,συνωμοτούμε κιόλας.Ως καλοί συνωμότες δεν αποκαλύπτουμε ποτέ εναντίον ποιου συνωμοτούμε
 

Μηνύματα
15.446
Reaction score
17.732
Όχι απλώς κάνω παρέα,συνωμοτούμε κιόλας.Ως καλοί συνωμότες δεν αποκαλύπτουμε ποτέ εναντίον ποιου συνωμοτούμε
O Marlboro είναι καλο παιδί και γνώστης.

Όχι όσο εγώ βέβαια αλλά the next best thing. :D

Ένα κακό έχει που συνωμοτεί εναντίον του Προέδρου. :D

Ξαναγράφεις ; Καλώς ήρθες. Κάνε ένα ειδικό νήμα βρε συ να βάζεις τα ωραία τραγούδια που βάζεις. Μην πάνε χαμένα απο εδω και απο εκεί σε πολλα νήματα. Εδώ κάνουν άλλοι και άλλοι για το πως να περάσουν τον δρόμο απέναντι. Δεν μπορώ να τα βρώ εύκολα και να ξέρεις ότι βάζεις το σώζω εγώ. Ιδίως τα "garage"
 

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.542
Reaction score
13.861
Ξαναγράφεις ; Καλώς ήρθες. Κάνε ένα ειδικό νήμα βρε συ να βάζεις τα ωραία τραγούδια που βάζεις.
Μρε thva o κ. ΠΑΗ ειναι παλιοπανκιο :wink: τι ωραια τραγουδια λες:headbang:
Ένα κακό έχει που συνωμοτεί εναντίον του Προέδρου.
ΒΡΟΥΤΟΣ:rofl::hunter::vinsent::smg:
 

Μηνύματα
710
Reaction score
1.127
Τρείς και ο κούκος και όλοι γερόντια. Δεν πας σε κανένα φαγάδικο καλύτερα. 😍
Μπαααα...

Με προεξάρχουσα με τέτοια εμφάνιση

1729341901324.png
1729341901324.png

και βιογραφικό,


μέχρι κι ο Πρίγκηπας θα άλλαζε γνώμη για τη βαθύτερη σημασία της Κλασικής μουσικής
 

Μηνύματα
1.066
Reaction score
1.181
Μρε thva o κ. ΠΑΗ ειναι παλιοπανκιο :wink: τι ωραια τραγουδια λες:headbang:

ΒΡΟΥΤΟΣ:rofl::hunter::vinsent::smg:
Όταν έλθεις στην Αθήνα προτίμησε ΑΥΤΟ το αεροπλάνο:
The Premiers: Get on this plane
Εννοειται ότι αυτούς δε θα τους ακούσεις στο Μέγαρο Μουσικής.Εκει θ' ακούσεις κάτι ζητιανους που τους μάζεψαν απο τα Μετρο όλου του κόσμου.
 



Μηνύματα
1.066
Reaction score
1.181
Μρε παλιοπανκιο με αυτη την ηχορυπανση παιδευεσαι με καλωδια πιο πεζ καλα και πιο οχι :headbang:
Δεν παιδευομαι καθολου.Βγαινουν τα παντα,ευκολα.Βεβαι,ηχορύπανση γίνεται μόνο όταν παίζει σε ηχεία PA.Ως και οι γύφτοι απαξιουν να τα κλέψουν.
 





Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
173.117
Μηνύματα
2.929.642
Members
38.137
Νεότερο μέλος
SoulaΜ
Top