Εδώ γελάμε














Μηνύματα
20.680
Reaction score
15.884
Στύβω το κέρατό μου! >:(
Petros,δεν ήθελεν να το γράψει με σωστή ορθογραφία « στίβο « —-> το στίβω θα φαινόταν σε μερικούς μερικούς σωστό ορθογραφικά . :biggrin:
Επρεπε να « βγάζει μάτι « η ανορθογραφία,για να «βγάλει γέλιο« ο διάλογος μεταξύ πλυντηριων.🌞
Το κάνω εικόνα!😍
 

Μηνύματα
13.323
Reaction score
10.690
Petros,δεν ήθελεν να το γράψει με σωστή ορθογραφία « στίβο « —-> το στίβω θα φαινόταν σε μερικούς μερικούς σωστό ορθογραφικά . :biggrin:
Επρεπε να « βγάζει μάτι « η ανορθογραφία,για να «βγάλει γέλιο« ο διάλογος μεταξύ πλυντηριων.🌞
Φυσικά και δεν έπρεπε να το γράψει με τη σωστή ορθογραφία του αγωνίσματος (με γιώτα), αλλά έπρεπε να το γράψει με τη σωστή ορθογραφία του ρήματος (στύβω).
Έτσι κάνουν όλοι σε αυτού του τύπου τα memes. Με "ει" είναι τελείως λάθος, δεν υπάρχει.
 




Abessalom

Βαρώνος
Μηνύματα
20.927
Reaction score
35.187
Ή που είχα πάρει 5 ψάρια, είχα ανάψει καρβουνιά στο εξοχικό, και ξαφνικά σκάει μια φίλη της με τον άντρα της, την κόρη τους και μια φίλη της κόρης τους και η μάνα μου τους λέει "καθίστε"!

Παραλίγο να μνημομευσω τον Ιησούλη εκείνη τη μέρα
 

spylab

Shalom
Moderator
Μηνύματα
13.416
Reaction score
33.669
Ή που είχα πάρει 5 ψάρια, είχα ανάψει καρβουνιά στο εξοχικό, και ξαφνικά σκάει μια φίλη της με τον άντρα της, την κόρη τους και μια φίλη της κόρης τους και η μάνα μου τους λέει "καθίστε"!

Παραλίγο να μνημομευσω τον Ιησούλη εκείνη τη μέρα
💔
 


Staff online

  • loggeo
    Projectors
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
173.116
Μηνύματα
2.929.610
Members
38.137
Νεότερο μέλος
SoulaΜ
Top