Εδώ γελάμε














Μηνύματα
20.633
Reaction score
15.743
Στύβω το κέρατό μου! >:(
Petros,δεν ήθελεν να το γράψει με σωστή ορθογραφία « στίβο « —-> το στίβω θα φαινόταν σε μερικούς μερικούς σωστό ορθογραφικά . :biggrin:
Επρεπε να « βγάζει μάτι « η ανορθογραφία,για να «βγάλει γέλιο« ο διάλογος μεταξύ πλυντηριων.🌞
Το κάνω εικόνα!😍
 

Μηνύματα
13.217
Reaction score
10.521
Petros,δεν ήθελεν να το γράψει με σωστή ορθογραφία « στίβο « —-> το στίβω θα φαινόταν σε μερικούς μερικούς σωστό ορθογραφικά . :biggrin:
Επρεπε να « βγάζει μάτι « η ανορθογραφία,για να «βγάλει γέλιο« ο διάλογος μεταξύ πλυντηριων.🌞
Φυσικά και δεν έπρεπε να το γράψει με τη σωστή ορθογραφία του αγωνίσματος (με γιώτα), αλλά έπρεπε να το γράψει με τη σωστή ορθογραφία του ρήματος (στύβω).
Έτσι κάνουν όλοι σε αυτού του τύπου τα memes. Με "ει" είναι τελείως λάθος, δεν υπάρχει.
 




Abessalom

Βαρώνος
Μηνύματα
20.757
Reaction score
34.841
Ή που είχα πάρει 5 ψάρια, είχα ανάψει καρβουνιά στο εξοχικό, και ξαφνικά σκάει μια φίλη της με τον άντρα της, την κόρη τους και μια φίλη της κόρης τους και η μάνα μου τους λέει "καθίστε"!

Παραλίγο να μνημομευσω τον Ιησούλη εκείνη τη μέρα
 

spylab

Shalom
Moderator
Μηνύματα
13.203
Reaction score
32.906
Ή που είχα πάρει 5 ψάρια, είχα ανάψει καρβουνιά στο εξοχικό, και ξαφνικά σκάει μια φίλη της με τον άντρα της, την κόρη τους και μια φίλη της κόρης τους και η μάνα μου τους λέει "καθίστε"!

Παραλίγο να μνημομευσω τον Ιησούλη εκείνη τη μέρα
💔
 


Staff online

  • Zizik
    Safety Last * tl;dr *
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.891
Μηνύματα
2.921.686
Members
38.108
Νεότερο μέλος
Evri
Top