Εδώ τρέχουμε

Μηνύματα
2.396
Reaction score
5.365
Φίλη μου ήταν εκεί και ήταν δίπλα του όταν ξεψύχησε…
Ήμουν στην εκκίνηση με το μικρό γιο μου για να τρέξουμε στον παιδικό αγώνα... Ανακοίνωσαν πως λόγω σοβαρού ιατρικού συμβάντος αναβάλλονται και το πεντοχιλιαρο και ο παιδικός αγώνας. Δυστυχώς ήταν πολύ σοβαρός ο λόγος και ορθά ανέβαλαν τους υπόλοιπους αγώνες. Κρίμα πολύ κρίμα για τον άνθρωπο.
 

Μηνύματα
16.265
Reaction score
22.918


ρε συ μήτσο κρίμα τον άνθρωπο ρε συ, πολύ καλά κάνανε πάντως , δε γίνεται να συνεχίζεις μια γιορτή με ένα τόσο σοβαρό περιστατικό.
δεν έχω λόγια κρίμα...
 

Abessalom

Βαρώνος
Μηνύματα
20.890
Reaction score
35.150
2 Κύπριοι, Αντωνίου Ανδρέας και Παύλος, τερμάτισαν μαζί βλέπω πατέρας και γιος πιθανότατα, μπράβο τοτς
 

Μηνύματα
16.265
Reaction score
22.918
ωχ όντως ! 99% όπως τα λες, με συνεχόμενους αριθμούς συμμετοχής ίδιο επίθετο και περίπου 30 χρόνια διαφορά !
και στα δικά μας !
 

Abessalom

Βαρώνος
Μηνύματα
20.890
Reaction score
35.150
Εγώ τις τελευταίες φορές - αραιά - που βγήκα να τρέξω 5 χιλιόμετρα με τον μεγάλο μου (έχουμε 27 χρόνια διαφορά), ο αφιλοτιμος έτρεχε με όπισθεν ή γύρω γύρω μου, μου έριχνε το ηθικό!
 

Μηνύματα
16.265
Reaction score
22.918
εγώ ακόμα τους έχω και τους δύο, τον μικρό φοβάμαι αλλά έχει ακόμα 2 χρόνια τουλάχιστον μπροστά του (νεούυυυυδι)
 


Μηνύματα
16.265
Reaction score
22.918
Θα ματώσει πολύ για να με περάσει ο μικρός, δεν χαρίζονται αυτά
Το Σάββατο έχει νυχτερινό 10αρι και 5αρι στην Καλλιθέα, θα τρέξω το 10αρι σα να με κυνηγάει ο μπρετσος και μετά θα τον πατήσω στο 5αρι και θα περιμένω τερματισμό ναντον τραβήξω βιδεο
Άμ πως
 

Μηνύματα
2.396
Reaction score
5.365
Θα ματώσει πολύ για να με περάσει ο μικρός, δεν χαρίζονται αυτά
Το Σάββατο έχει νυχτερινό 10αρι και 5αρι στην Καλλιθέα, θα τρέξω το 10αρι σα να με κυνηγάει ο μπρετσος και μετά θα τον πατήσω στο 5αρι και θα περιμένω τερματισμό ναντον τραβήξω βιδεο
Άμ πως
Μήπως είσαι και ολυμπιακός κατά τύχη?
 



Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • Zizik
    Safety Last * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
173.091
Μηνύματα
2.927.973
Members
38.129
Νεότερο μέλος
Alexkon33
Top