Επαναφορτιζόμενο σουφράκι και άλλες οικιακές συσκευές

Μηνύματα
6.750
Reaction score
5.282


TGD

Μηνύματα
7.713
Reaction score
7.705
Μήπως ξεπερνά το μέγεθος του φορητού για σκουπάκι; Είναι σαν να κουβαλάς ένα βαρελάκι μπύρα.
 

Μηνύματα
1.426
Reaction score
1.192
Για να είναι αποδοτικό πρέπει να έχει μεγάλο δοχείο ώστε να δημιουργεί δίνη συν μοτεράκι κτλ....Οπότε χαλάει τη πρακτικότητα. Δε μπορείς να τα έχεις όλα και μαζεμένο και δυνατό. Πρέπει να διαλέξεις. Για ψίχουλα μόνο το θεωρώ μεγάλο
 

Μηνύματα
6.750
Reaction score
5.282
Πολύ βολικό είναι το Bosch και πανάλαφρο.
Δεν καταλαβαίνω πού θα βοηθούσε στη χρήση να ήταν λίγα εκατοστά πιο μικρό.

Ότι μετατρέπεται σε κανονική ηλεκτρική σκούπα και ότι παίρνει την ίδια μπαταρία που έχουν όλα τα ηλεκτρικά εργαλεία χειρός της Bosch είναι ατράνταχτα πλεονεκτήματα.

Αδιανόητη μου φαίνεται η αγορά ξεχωριστής συσκευής για σκουπάκι, και μάλιστα με δική της μπαταρία που μετά πετάς τη συσκευή επειδή δεν συμφέρει η αντικατάσταση της μπαταρίας. Και με έξτρα προσοχή μη μένει στη φόρτιση και χαζά. Ο Bosch εξωτερικός φορτιστής δεν έχει τέτοια θέματα.
 


Μηνύματα
2.467
Reaction score
3.741
Ευχαριστώ όλους.
Αγοράστηκε το STIHL.
Σχόλια και γνώμες όταν παραλάβω.
Καλοδούλευτο.
Περιμένουμε γνώμη - εντυπώσεις.

Σκουπάκι κουζίνας πάντως δεν το λες.
Να μας πεις πόσο βολικό είναι σε καθημερινή χρήση.
 


TGD

Μηνύματα
7.713
Reaction score
7.705
239 ευρώ το Μπος. Για σκουπακι...
Παίρνεις ένα μεγάλο σκουπακι και μια μικρή σκούπα. Εγώ θα προτιμούσα ένα μικρό σκουπακι και μια μεγάλη σκούπα.
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
52.049
Reaction score
127.758
Αγοράστηκε το STIHL.
Θα τα σκοτώσεις τα ψίχουλα στο τραπέζι.

Δολοφονε.

Σταματηστε πια αυτον τον κατηφορο!
Σε λιγο θα ψαχνετε για σφουγγαριστρες !!:p
Σιγά μη ψάχνουμε ακόμα!
Κάτσε τώρα που το'πες να βάλω τη σφουγγαρίστρα να σενιαρει το σαλόνι, όσο είμαι εκτός σπιτιού, να μη την ακούω. Σκούπισμα σφουγγάρισμα από το κινητό. Σημεία των καιρών, καλά τα'λεγε ο παστίτσιος, του σατανά..
 

Μηνύματα
6.750
Reaction score
5.282
239 ευρώ το Μπος. Για σκουπακι...
Παίρνεις ένα μεγάλο σκουπακι και μια μικρή σκούπα. Εγώ θα προτιμούσα ένα μικρό σκουπακι και μια μεγάλη σκούπα.
Είναι δυνατό το Bosch. Σε βαθμό που δεν χρειάζομαι την τυπική μεγάλη σκούπα, να τη σέρνω από δω κι από κει.
Τις κατήργησα τις μεγάλες σκούπες μετά την αγορά του Bosch.
 


abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
78.476
Reaction score
96.873


Μηνύματα
27.820
Reaction score
26.149
Παρέλαβα χτές , από ΕΛΤΑ κούριερ .
Με πρόλαβε μόλις έβαινα έξω .
Η μπαταρία ήταν στο ένα νταμάκι και πάλι σκότωνε.
Το άφησα να ξεφορτίσει τελείως.
Το φόρτισα , ρουφάει τα πάντα με απίστευτη δύναμη. Είναι σχετικά θορυβώδες αλλά εχέσθημεν.
Είναι πολυεργαλείο . Πολλάν καλόν που λένε και στην κύπρον.
Οχι μόνο ρουφάει τα πάντα , όχι μόνο έχει πολλά ανταλλακτικά , για διάφορες χρήσεις , μπορεί να αντικαταστήσει μέχρι και ηλεκτρική σκούπα . Είναι αστέρι , και ευχαριστώ τα μάλα τον @kosmous για την καλή του κίνηση .
 




Μηνύματα
525
Reaction score
1.167
ανοιξε τα παράθυρα, βάλε 115db σε όλα τα ηχεία και σαμπ εκει μέσα...θα τα πετάξει όλα έξω μόνο του....
Σκουπάκια και μαλακίες.
 

Μηνύματα
27.820
Reaction score
26.149
1706626728110.png
1706626775461.png

Αρκετά μικρή η πολύ δυνατή μπαταρία των 10volts .
ανοιξε τα παράθυρα, βάλε 115db σε όλα τα ηχεία και σαμπ εκει μέσα...θα τα πετάξει όλα έξω μόνο του....
Σκουπάκια και μαλακίες.
Κάποιος μου φαίνεται παύλωσε. Πολλές παύλες βλέπω. Δανεικό από τον Δημητρό τον 777. :rofl:
 


Τελευταια Μηνυματα

Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.149
Μηνύματα
2.890.515
Members
37.994
Νεότερο μέλος
JimmyVas1978
Top