Ιστορίες hi end για γέλια και για κλάματα



costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
52.670
Reaction score
129.635
Σοβαρά; αυτό είναι επείγον περιστατικό.
Έχω στο ψυγείο. Έλα.

(Σπανίως δεν έχω μια wagyu στο ψυγείο, τώρα σε wagyu έχω μια μπριζολαρα ριμπ αϊ Αυστραλίας, κι εννοείται έχω κι άλλα κρέατα να περιμένουν τη σειρά τους)
 



Σταύρος Λαγκαδιανός

Το αγοράκι με τα σπίρτα
Μηνύματα
8.524
Reaction score
28.319
Εδώ είμαστε!
Τρέμε Τρίνοφ, τρέμε Ντιράκ, τρέμετε όλοι σας :king: :party::roflmao:

 


Σταύρος Λαγκαδιανός

Το αγοράκι με τα σπίρτα
Μηνύματα
8.524
Reaction score
28.319
Πάμε άλλη μία :lolsign:

 


TGD

Μηνύματα
7.990
Reaction score
7.959
Κάποια φυσική υπάρχει από πίσω. Είναι γνωστή από την αρχαιότητα η χρήση εντοιχισμενων πιθαριων για τον έλεγχο της ακουστικής. Όμως το μέγεθος των "μπουκαλιών" δεν μου φαίνεται αρκετά μεγάλο για να κάνουν δουλειά με αυτό τον τρόπο. Και ο κριτικός εγραψε ότι στις περισσότερες θέσεις δεν δούλεψαν...
 

Μηνύματα
347
Reaction score
453

TGD

Μηνύματα
7.990
Reaction score
7.959
Έλα τώρα, είναι γνωστό από τα '70s ότι η αίσθηση της παραμόρφωσης εξαρτάται από την φύση της περισσότερο απ' ότι από την ποσότητα της. Η υψηλη δεύτερη αρμονική των λυχνιών είναι ευχάριστη και προκαλεί την αίσθηση ότι παίζει δυνατά σε χαμηλότερη ένταση.
 

Μηνύματα
347
Reaction score
453
Έλα τώρα, είναι γνωστό από τα '70s ότι η αίσθηση της παραμόρφωσης εξαρτάται από την φύση της περισσότερο απ' ότι από την ποσότητα της. Η υψηλη δεύτερη αρμονική των λυχνιών είναι ευχάριστη και προκαλεί την αίσθηση ότι παίζει δυνατά σε χαμηλότερη ένταση.
Δεν θα διαφωνησω αν ειναι καλητερη η χειρότερη, αλλα λέγοντας "οι τρανζιστοράτοι ειναι χειρότεροι επειδη εχουν παραμορφοση ενω οι λαμπατοι δεν εχουν, οποτε ειναι καλυτεροι" ειναι λιγο χαζο και λαθος
Αν δεν ειναι λαθος, που ειναι τα αποδεικτικά στοιχεια?
 


Staff online

  • Zizik
    Safety Last * tl;dr *
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • spylab
    Shalom

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.440
Μηνύματα
2.904.166
Members
38.044
Νεότερο μέλος
πλιακος Αργύρης
Top