Ιστορίες hi end για γέλια και για κλάματα

Σταύρος Λαγκαδιανός

Το αγοράκι με τα σπίρτα
Μηνύματα
8.749
Reaction score
29.226
Μπορεί να μην είναι στα ποσοστά της κάθε μιας απο μόνη της. Μπορεί να είναι στην σχέση των ποσοστών μεταξύ των (k1, k2, k3 κ.ο.κ) και πως σβήνουν στον χρόνο. Μπορεί να φταίει και το entagleement του spin των ηλεκτρονίων και να έχουν μνήμη που λέει και ο Σταύρος. :D
Δεν το λέω εγώ. Κείνος ο κατασκευαστής το ισχυρίζεται.
 


Μηνύματα
936
Reaction score
1.006
γκουγκλαρα high end audio tik tok
μου εβγαλε ενα αποτελεσμα, και βεβαια πηγα κατευθειαν στα σχολια :

View attachment 344939
Τώρα,πόσοι απ' αυτούς που σχολίασαν δε μένουν στο δρόμο η ασχολούνται σοβαρά ώστε να γνωρίζουν κάτι παραπάνω από το κινητό και τα Bose,ερευνάται...
Κοινώς,δείξε μου τον σχολιαστή σου να σου πω ποιος είσαι.
 


Μηνύματα
519
Reaction score
694
Τώρα,πόσοι απ' αυτούς που σχολίασαν δε μένουν στο δρόμο η ασχολούνται σοβαρά ώστε να γνωρίζουν κάτι παραπάνω από το κινητό και τα Bose,ερευνάται...
Κοινώς,δείξε μου τον σχολιαστή σου να σου πω ποιος είσαι.
Αυτο είναι, αλλιώς όποιος ασχολειτε ξέρει πως δεν δουλέυει έτσι.
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
17.717
Reaction score
40.991
..... ηταν ενα συστημα στην εκθεση μοναχους-μοναχους που σου ξεφυγε, και οχι μονο σου ξεφυγε, σου ξεφυγε και η γειτωνισσα-γειτωνισσα.🐒
-εσυ δεν εισουν που πηγες? γιατι η μνημη μου δεν με απαταει τοσο, αν και δεν ειμαι ελεφαντας - μη κοιτας που εχω μεγαλα'φτχια-
 
Last edited:

Μηνύματα
936
Reaction score
1.006
..... ηταν ενα συστημα στην εκθεση μοναχους-μοναχους που σου ξεφυγε, και οχι μονο σου ξεφυγε, σου ξεφυγε και η γειτωνισσα-γειτωνισσα.🐒
-εσυ δεν εισουν που πηγες? γιατι η μνημη μου δεν με απαταει τοσο, αν και δεν ειμαι ελεφαντας - μη κοιτας που εχω μεγαλα'φτχια-
Έχω γράψει ότι έχω πολλά χρόνια να πάω σε Έκθεση.Περιμενω να πας πρώτος εσύ και όταν δεχθούν να σου παίξουν Duruti Column,ειδοποίησε με για να εμφανιστω και να μου παίξουν Byrds.
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
17.717
Reaction score
40.991
... στον MakiGer αναφερομουν... τελευταια φορα που πηγα να μπω σε εκθεση με πεταξε εξω ενας mod του σαιτ με τη προφαση οτι δεν επιτρεπονται ζωα.. 🐒 (μεταξυ μας προστατευσε και εμενα, γιατι θα με κυνηγουσε ολη η εκθεση, δε θα με επιανε -γιατι οπως και να το κανουμε καμμια χοντραδα θα τη πεταγα...δε θα κρατιομουν .. ενδεικτικα θα ελεγα "αυτη ειναι η Κραλ? α καλα την λενε ξυνη στο σαιτ!" - για συσκευες θα ελεγα τα χειροτερα... )
...βεβαια διαθετω ενα αρκουντως χαλια συστημα στο σαλονι μου, οπου και δε χρειαζεται να παω σε εκθεση για να ακουσω..
 


Μηνύματα
936
Reaction score
1.006
Που να τρέχεις στις εκθέσεις, άσε που βάζουν σαμπ και στα θηρία τους, κάτσε σπιτ καλύτερα.
Μόνο που τα ηχεια-θηρια όλο και κάποιος θα βρεθεί να τ' αγοράσει ενώ τα σαμπς θα μείνουν στο ράφι αγκαλιά με τις γεροντοκόρες.Και πως να μη συμβεί αυτό όταν κυκλοφορούν κάτι προβοκατορικα βίντεος(ζητώ τη βοήθεια του κοινού για το αντίστοιχο που παρουσιάστηκε στο avsite εντός του τελευταίου τριμήνου)που δείχνουν ηχεία να παίζουν πολύ καλύτερα χωρίς τα σαμπς απ' ο,τι μ' αυτά! Ωιμε!Στέρεψαν οι πηγές...λάθος,οι ρυθμιστές τους ήθελα να πω!
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
173.008
Μηνύματα
2.925.330
Members
38.119
Νεότερο μέλος
MakChem
Top