Featured Κατάργηση του πολυπριζου και των συν αυτώ.



costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
52.783
Reaction score
130.007
Οκ, αναμένουμε με αγωνία (not) τις ακουστικές εντυπώσεις (ψευδαισθήσεις) σου από την δοκιμή πολυμπριζου (χαχαχαχαχαχαχαχαχα) στο χώρο σου.

Άντε, γράφε τώρα.
 

Μηνύματα
359
Reaction score
466
Οκ, αναμένουμε με αγωνία (not) τις ακουστικές εντυπώσεις (ψευδαισθήσεις) σου από την δοκιμή πολυμπριζου (χαχαχαχαχαχαχαχαχα) στο χώρο σου.

Άντε, γράφε τώρα.
Αρντητή. Μην του λες ετσι δεν θα μας πει
 


Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.703
Reaction score
20.446
Θα παει σε ενα ξένο χώρο με ξένα ηχεία και ηλεκτρονικά (η και οχι ξενα ηχεία, μπορεί να εχει τα ίδια το μαγαζί) για να αποφασισει την ηχητική ποιοτητα του πολυμπριζου, τι δεν καταλαβαίνεις;;
'γω δεν ακούω ούτε τη γυναίκαμ' που σκάει πίσω απ' τ' αυτίμ' και ψιθυρίζει ''σου 'ρχεται''
Τρώω τη φάπα και μετά απλώνω τα ρούχα.. :cry:
Γι΄αυτό είχα την απορία..
Ανπανακουσωπολυμπριζα θα γελάσει και το παρδαλό κατσίκι μ' αυτά που θα τους λέω.. :tongue:
 

Μηνύματα
309
Reaction score
322
Όχι ρε, δε μασάει από πλάκα αυτός, ωραίος είναι.

Μόνο από μουσική δε ξέρει.
(Ούτε από πολυμπριζα).
Αν είσαι πνεύμα αντιλογίας,η αμφισβήτηση ξεκινά από το πώς το ακούς και ύστερα πηγαίνει στο τι ακούς.
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
52.783
Reaction score
130.007
Ανπανακουσωπολυμπριζα θα γελάσει και το παρδαλό κατσίκι μ' αυτά που θα τους λέω.. :tongue:
Αυτό δεν αλλάζει, ασχέτως ποιος πα να ακούσει πολυμπριζα. Είναι η μόνη σταθερά στο σύμπαν.
 






wnet

Nearfieldένιος
Μηνύματα
4.527
Reaction score
15.482
Για ένα πολύπριζο με προστασίες που έχω εγώ (apc), βάλλομαι από τον @christos77 πως μου χαλάει τα δυναμικά... :p

Μας έχουν περικυκλώσει, μπλέξαμε!!!

Θέλει να μου δώσει ένα ...ξύλινο με πριζες χαιεντάδικες αλλά είναι γκουμούτσα :p
 


costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
52.783
Reaction score
130.007
Ξύλινο με σκάγια. Να το πάρεις.

Ότι πρέπει για βραχυκύκλωμα και γενικό παρανάλωμα ολόβε. 🔥
 

wnet

Nearfieldένιος
Μηνύματα
4.527
Reaction score
15.482
όχι σκάγια δεν έχει, μην τον κατηγορούμε άδικα... αλλά φτιαγμένο με κόντρα πλακέ θαλάσσης >2cm... ούτε sub να ήταν!!!
 


Μηνύματα
7.365
Reaction score
11.976
όχι σκάγια δεν έχει, μην τον κατηγορούμε άδικα... αλλά φτιαγμένο με κόντρα πλακέ θαλάσσης >2cm... ούτε sub να ήταν!!!
Πάει και αρκετός καιρός, αλλά νομίζω ότι αυτό που είχα δοκιμάσει απο τον κο Χρήστο, είχε σκάγια μέσα. Ας με διορθώσει αν κάνω λάθος, γερνάω κιόλα!! Πάντως, φτιάχνει γκουμούτσες, όντως!!
 

Μηνύματα
4.186
Reaction score
3.884
Βεβαίως ισιώνουν. Και το στραβό μπάσο ισιώνει.
Αρκεί να ξέρεις, αλλιώς τα στραβώνεις περισσότερο.
Είμαι σίγουρος ότι αυτή η άρνηση προέρχεται από το ότι δεν έχες καθαρίσει ποτέ τις επαφές των πολύμπριζων σου.
Κακομοίρη τι χάνεις.....
Για τον @costas EAR δεν το συζητω το μισό μπάσσο πάει στράφι. Από τα 10kw ίσα με 5-6 ακούει.
 


Τελευταια Μηνυματα

Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.489
Μηνύματα
2.906.164
Members
38.052
Νεότερο μέλος
s tv
Top