Κατάργηση του πολυπριζου και των συν αυτώ.


Μηνύματα
3.740
Reaction score
5.701
Αν θες να χαλάσεις λεφτά για ρεύμα, που δεν μπορώ να βρω κάποιο λόγο τουλάχιστον πάρε ένα power conditioner να έχει νόημα.
 

Μηνύματα
136
Reaction score
127
... Σκεφτηκα κ γω να τρεξω καλώδιο απο τη κουζινα... Μετα πείνασα, εφτιαξα μακαρονια κ μου πέρασε.🙉🙊🙈
Κι εγώ σκέφθηκα να φάω από τα ίδια μακαρόνια αλλά είπα μέσα μου ότι είναι πιο σωστο να τα φάει αυτός που τα εκτιμά παρά εγώ που τα έχω σιχαθει.
Εγώ θα πρότεινα να τα φας σε δίσκους αλλά περί ορέξεως.... ότι δίνει χαρά στον καθένα...
Εννοείται ότι τα τρώω και σε δίσκους όμως δεν είναι αυτό το θέμα μας.
Αν θες να χαλάσεις λεφτά για ρεύμα, που δεν μπορώ να βρω κάποιο λόγο τουλάχιστον πάρε ένα power conditioner να έχει νόημα.
Αμφιλεγόμενα.
Εγώ το χώρεσα σε ένα γραφειάκι 2χ4. Σίγουρα θα μπορούσες ΑΝ ήθελες.
ΔΕΝ μπορώ."Σφραγιζεται" η μπαλκονόπορτα και μένω όμηρος στο σαλονι! Άσε που ως νοικοκύρης πρέπει να βρω κι άλλο τρόπο ν' απλώνω τα ρούχα!
 
Last edited:

Μηνύματα
91
Reaction score
70
Για την μπριζα δε μπορω να δω το οφελος αν δεν ερχεται ειδικη γραμμη μεσοβαρο καλωδιο απο τον πινακα. Το απο εκει και περα ειναι ποιο ευκολο και αποτελεσματικο . Καλα καλωδια ρευματος και το καλυτερο φιλτρο-κονδισιονερ κλπ σηκωνει η τσεπη σου. Αυτο θα αναβαθμισει ολες τις συσκευες σου .
 

Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.913
Reaction score
81.762
Βάλε ένα πρόχειρο σχεδιάγραμμα του χώρου σου και θα σου βρω θέσεις για τα σαμπς.
 


Staff online

  • spylab
    Shalom
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • xfader
    Segregation supporter

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.421
Μηνύματα
2.902.824
Members
38.043
Νεότερο μέλος
ADRONIS
Top