Κατάργηση του πολυπριζου και των συν αυτώ.




Μηνύματα
257
Reaction score
268
Τελικά το εγχείρημα είναι εφικτο να πραγματοποιηθεί όμως στην περίπτωση αυτή πρέπει να γίνω άλτης του ύψους στα γεράματα! Το πολυπριζο θα διατηρηθεί όμως θ' αγοράσω καλύτερο.
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
52.731
Reaction score
129.855
όμως θ' αγοράσω καλύτερο.
Έτσι μπράβο, να κινείται το χρήμα, άλλωστε εχθρός του καλού είναι το καλύτερο.

Να θυμάσαι βέβαια ένα παλιό γνωμικό, που λέει ότι με όση ζάχαρη κι αν πασπαλίσεις τα σκατά, λουκουμάδες δε γίνονται.

Ξέρεις, αυτούς που ακούς στην παραλία να λένε "λουκουμάδες ζεστοίιιιιι"..
 

Μηνύματα
257
Reaction score
268
Έτσι μπράβο, να κινείται το χρήμα, άλλωστε εχθρός του καλού είναι το καλύτερο.

Να θυμάσαι βέβαια ένα παλιό γνωμικό, που λέει ότι με όση ζάχαρη κι αν πασπαλίσεις τα σκατά, λουκουμάδες δε γίνονται.

Ξέρεις, αυτούς που ακούς στην παραλία να λένε "λουκουμάδες ζεστοίιιιιι"..
Δεν πιστεύω όμως ότι αγοράζεις λουκουμάδες από την παραλία διότι απλούστατα δεν τρώγονται.Αν στα σκατά(μαύρα καλώδια)βάλεις ακριβά βύσματα θα παραμείνουν σκατά όμως τουλάχιστον δε θα μυρίζουν πια.Το μη χείρον βέλτιστον.Καταλαβαινεις τι εννοώ.Στην περίπτωση μου τα σκατά(πολυπριζο)ήδη δε μυρίζουν από τότε που πέταξα το κοινό που είχα κι έβαλα αυτό.Αυτο που θέλω να πετύχω τώρα(καλύτερο πολυπριζο)είναι να μπορέσω να τα πιάσω κιόλας.
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
52.731
Reaction score
129.855
Δεν πιστεύω όμως ότι αγοράζεις λουκουμάδες από την παραλία διότι απλούστατα δεν τρώγονται.Αν στα σκατά(μαύρα καλώδια)βάλεις ακριβά βύσματα θα παραμείνουν σκατά όμως τουλάχιστον δε θα μυρίζουν πια.Το μη χείρον βέλτιστον.Καταλαβαινεις τι εννοώ.Στην περίπτωση μου τα σκατά(πολυπριζο)ήδη δε μυρίζουν από τότε που πέταξα το κοινό που είχα κι έβαλα αυτό.Αυτο που θέλω να πετύχω τώρα(καλύτερο πολυπριζο)είναι να μπορέσω να τα πιάσω κιόλας.
Βλέπεις το δέντρο, και χάνεις το δάσος.

Η βάση του "λουκουμά" είναι τα ηχεία, αυτά ακούς, τις πηγές ήχου, πάντα σε σχέση με το χώρο. Είναι μια πολύ σφιχτή σχέση, αυτά τα δύο (πηγές ήχου και χώρος) θα πρέπει να θεωρούνται ένα και το αυτό.

Τα υπόλοιπα, είναι ζάχαρη άχνη.
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.479
Μηνύματα
2.905.669
Members
38.051
Νεότερο μέλος
tomdalani
Top