Featured Κατάργηση του πολυπριζου και των συν αυτώ.





Μηνύματα
416
Reaction score
412
Μα καλά εσύ δεν το πουλάς αυτό λογο αναβάθμισης;
Όχι.Αυτο που πωλείται είναι το ίδιο μοντέλο χωρίς ncf και με μερικές άλλες διαφορές.Η διαφορά στην τιμή ως καινουρια είναι περίπου διπλάσια στο ncf.Αν έχεις ορεξη,μπορώ να περιγράψω και τις υπόλοιπες διαφορες.
 
Last edited:

Μηνύματα
14.396
Reaction score
16.222
Αν έχεις ορεξη,μπορώ να περιγράψω και τις υπόλοιπες διαφορες.
Όχι, όχι θα σε κάψουν σαν τις μάγισσες. :D :D

Εδώ που τα λέμε δεν λειτουργεί ακριβώς έτσι το πιεζοηλεκτρικό φαινόμενα για μετατροπή σε θερμότητα στην πράξη παρά μόνο σαν θεωρία. Δεν λέει και τι είναι αυτό το "υλικό" ; Τουρμαλίνης, χαλαζίας ;
 

Μηνύματα
387
Reaction score
496
Αυτό είναι 10 Α , έπρεπε να πάρεις ένα 16 Α. Δεν είχε επιλογή (δύο επιλογές 10 και 16) ;
Πες τα του! Περιορίζει το μπάσο τζάμπα.. Εκει να δείς μπάσο με το 16Α...
Πες
Όχι.Αυτο που πωλείται είναι το ίδιο μοντέλο χωρίς ncf και με μερικές άλλες διαφορές.Η διαφορά στην τιμή ως καινουρια είναι περίπου διπλάσια στο ncf.Αν έχεις ορεξη,μπορώ να περιγράψω και τις υπόλοιπες διαφορες.
Πες μου, αλήθεια θελω να μάθω δεν θα σε κοροιδέψω
 

Μηνύματα
14.396
Reaction score
16.222
Πες τα του! Περιορίζει το μπάσο τζάμπα.. Εκει να δείς μπάσο με το 16Α...
Πες
Πες μου, αλήθεια θελω να μάθω δεν θα σε κοροιδέψω
Όχι τίποτε άλλο , τζάμπα τα καλώδια μεγαλύτερης διατομής. :) Θα τα βάλει και όλα εκεί πάνω τα μηχανήματα ....
 
Last edited:


Μηνύματα
14.396
Reaction score
16.222
Ίσως 😁👉👈

ΣΙΓΑ ΜΗ ΣΟΥ ΑΠΟΚΑΗΨΕΙ ΤΗ ΣΥΝΤΑΓΗ ΤΗΣ ΚΑΒΟΥΡΟΠΑΤΗΣ
Πολλές φορές (τις πιο πολλές) οι εταιρίες (όλες όχι μόνο καλώδια , τα πάντα) κάνουν κάποια βελτίωση στον ήχο αλλά οφείλεται αλλού απο εκεί που λένε. Είναι το μάνατζμεντ που τους λέει ... μην πούμε αυτό είναι μπανάλ, να πούμε αυτό.
 




Μηνύματα
416
Reaction score
412
Πολλές φορές (τις πιο πολλές) οι εταιρίες (όλες όχι μόνο καλώδια , τα πάντα) κάνουν κάποια βελτίωση στον ήχο αλλά οφείλεται αλλού απο εκεί που λένε. Είναι το μάνατζμεντ που τους λέει ... μην πούμε αυτό είναι μπανάλ, να πούμε αυτό.
Όχι στο συγκεκριμένο.Η διαφορά οφείλεται στο ncf το οποίο χρησιμοποιώ ήδη σε άλλα τρία προϊόντα της εταιρίας.Επισης στο διαφορετικό βασικό μέταλλο των πριζων και του inlet όπως επίσης και στη διαφορετική επικάλυψη τους.
Αμα ειναι να παρεις σαμπ ετσι κι αλλιως γιατι να παρεις πολυμπριζο
Γιατί το sub είναι πολλαπλός μπελάς.Μπελας στο χώρο μου,μπελάς στη ρύθμιση,μπελάς στο interconnect,μπελάς στο καλώδιο ρεύματος και τέλος μπελάς στη συνολική τιμή.
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
52.887
Reaction score
130.379
Όπως επίσης και στο ζώδιο του Κινέζου που έκανε τη συναρμολόγηση.
 


Μηνύματα
14.396
Reaction score
16.222
Εγώ είμαι Καρκίνος. Τι ζώδιο είναι αυτό στο Κινέζικο ;
 




Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.518
Μηνύματα
2.907.875
Members
38.057
Νεότερο μέλος
dimitrist900
Top