Featured Κατάργηση του πολυπριζου και των συν αυτώ.

vasilisnt

Golden Boy!
Μηνύματα
2.107
Reaction score
2.741
Προς στιγμήν σκέφθηκα να σου γνωρίσω τη γειτόνισσα.Ομως κούκλα αυτή,Γκρεμλιν εσύ,θα μου έκοβε την καλημέρα και θα έχανα και τη reviewer μου!
Βρε μπας και ξέρει τα γούστα σου και σε παίζει ; 😍😍
 




costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
52.902
Reaction score
130.480
Ρε 'σεις παίΖνε τέτοια βίντεα? :tongue:
Αυτά είναι.. με μοντάζ , συναίσθημα και κόλπα μόρτικα (έκλαψα λίγο στην αρχή που έδειχνε πρόσωπα σε έκσταση μέσ' απ' τις λάμπες :biggrin::tongue::cry:).
Αυτά είναι κλασσικά ρε, μα που ζεις.

Ούτε οι συσκευές μου ούτε τα καλώδια μου είναι χαι-εντ.
Εσένα γιατί σε μιλάμε δε ξέρω.
Κανονικά δε θα έπρεπε να σε μιλάμε.
 

Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.736
Reaction score
20.543
Αυτά είναι κλασσικά ρε, μα που ζεις.
Δηλ. όλοι έχετε γνώση ? :o
Καλά δεν θυμάσαι που έβαλε ο Ν.Κ. κάποτε έναν ξανθόψειρα γερμανό και κόντεψα να πάθω εγκεφαλικό που τον έβλεπα να κάμει head bob στο μισό βίντεο? (αυτός έτρεμε απ' την ηδονή κι εγώ απ' τα γέλια.. :tongue:)
Που να΄ξερα ο έρμος πως έχουμε κι Ελληνικά?
Και μάλιστα σινεφίλ.. ? :biggrin:
 


Μηνύματα
14.418
Reaction score
16.252
Δηλ. όλοι έχετε γνώση ? :o
Καλά δεν θυμάσαι που έβαλε ο Ν.Κ. κάποτε έναν ξανθόψειρα γερμανό και κόντεψα να πάθω εγκεφαλικό που τον έβλεπα να κάμει head bob στο μισό βίντεο? (αυτός έτρεμε απ' την ηδονή κι εγώ απ' τα γέλια.. :tongue:)
Που να΄ξερα ο έρμος πως έχουμε κι Ελληνικά?
Και μάλιστα σινεφίλ.. ? :biggrin:
Εγώ ... πάλι δεν ξέρω κανέναν. :D

Τι θα γίνει με αυτή την δουλειά ; :D

Τον Αμίρ ξέρω μόνο γιατί με έχετε ζαλίσει εδω μέσα. :D Αμίρ , Αμίρ και Τρισαμίρ. :D

 
Last edited:



Μηνύματα
469
Reaction score
476
Πολλές φορες αναρρωτιέμαι τι κάνουν αυτοί οι ανθρωποι σήμερα, απο ότι μου λεει ενας φίλος ολοι ειναι ακόμα εν ζωή μετα κοντά 20 χρόνια!
Ίσως να μην είναι ο ένας όμως έχω την αμφιβολία μου.Αναφερομαι σε συνάδελφο μέλους.Μη αρχίσετε τις ερωτήσεις γιατί θέλω να κοιμηθώ .
Πες μου οτι λες τον κυριο που ελεγε τα ποσοστά στο βιντεακι του ACA ? Αυτον με τα σεισμογενή ρακ;

Ναι ναι αμα εχεις κατω απο 230 εχεις κακο ηχο.
🤣
@Π.Α.Η. Οταν τον ρώτησε όμως τι καλώδιο ειχε θυμάμαι απαντησε "Τσιπ! Τσιπ Κέιμπολ!" δεν ειχε furutech. Κριμαααα

Πες μου οτι είσουν και εσυ αναμεσα σε αυτους; Ρισπεκτ ρε φιλε
Σεβασμός και για το σεισμογενες ρακ γιατί έχει Symposium Ultra πάνω του.
 



Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.736
Reaction score
20.543
Αυτά είναι κλασσικά ρε, μα που ζεις.
Δεν ξέρω παιδγιά ίσως είμαι προβληματικός..
Όποτε έχω πετύχει τέτοια (κάτι ξένους είχα δει παλιά) με πιάνει ένας κόμπος στο στομάχι, μια τάση.. :biggrin:
Συνήθως τα κλείνω και πάω παρακάτ'
Δεν ξέρω πως θα ένιωθα σε live κατάσταση (αλλά αποφεύγω έτσι κι αλλιώς τέτοια κοινωνικά - εκθέσεις κλπ, γιατί δεν μου έχω εμπιστοσύνη.. :tongue:) αλλά ασχέτως αν το νιώθουν πραγματικά οι άνθρωποι εμένα μου φαίνεται στα βίντεο fake και λίγο εκτός (εξωγήινο βρε παιδίμ' δεν ξέρω).
Δηλ. δεν θα έπρεπε να υπάρχει εικόνα ντιπ..
Σαν να βλέπω Αννίτα Πάνια ένα πράγμα.. :o
Μάλλον είμαι υπερβολικός, αλλά αυτό μου συμβαίνει.. :idk:
 

Μηνύματα
411
Reaction score
530
Ίσως να μην είναι ο ένας όμως έχω την αμφιβολία μου.Αναφερομαι σε συνάδελφο μέλους.Μη αρχίσετε τις ερωτήσεις γιατί θέλω να κοιμηθώ .

Σεβασμός και για το σεισμογενες ρακ γιατί έχει Symposium Ultra πάνω του.
τι
 


christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.376
Reaction score
13.388
Πήρες φόρα.Η διαφορά έγκειται στη φωνή του παρουσιαστή του δελτίου ειδήσεων.Αυτο το έχω διαπιστώσει και με καλώδιο ρεύματος των 60 ευρώ όταν η προηγούμενη είχε αποσπώμενο καλώδιο ρεύματος.Η τότε δοκιμή έγινε και παρουσία φίλων.
Για πες μου τώρα,αφού παραδέχθηκες ότι υπήρχαν διαφορές στα καλώδια όταν είχες ασχοληθεί με το απεχθές δικαναλο hi-end,υπήρχαν διαφορές και στα πολυπριζα;
Μεταξύ μας,τη διαφορά που πήρα από το πολυπριζο δεν την έχω πάρει ποτέ από κανένα καλώδιο.Θα σου σφίξει και το μπασσο στα σαμπς.Εδω κατάφερε να το σφίξει στο μιντ.
Π.Α.Η. ασ τον Χερ Ντοκτορ ειναι αντιριξιας :drinks: Αμα θες να σε στειλω ενα σουπερ πολυπριζο με καλωδια ΔΕΗ Οπως το θκομ εκει να ακουσεις Μπασσο Α εθνικη λεμε;)
 

Μηνύματα
469
Reaction score
476
Συνάδελφος μέλους που παρανομει,κατέχοντας Ιαπωνικά αρχαία του ενατου αιώνος π.Χ.Το Ιαπωνικό αρχαιολογικό μουσείο τα αναζητά για να τα τοποθετησει ξανά στην περίοπτη θέση από την οποία εκλάπησαν.
 


Μηνύματα
28.255
Reaction score
26.793
Π.Α.Η. ασ τον Χερ Ντοκτορ ειναι αντιριξιας :drinks: Αμα θες να σε στειλω ενα σουπερ πολυπριζο με καλωδια ΔΕΗ Οπως το θκομ εκει να ακουσεις Μπασσο Α εθνικη λεμε;)
Β εθνική Γ εθνική , τα θκας τα πολύπριζα είναι ΓΤΠΚ . :fuckyou:
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.525
Μηνύματα
2.908.372
Members
38.058
Νεότερο μέλος
ParisV
Top