Κλιματική αλλαγή

Costas Coyias

Ημίθεος
Administrator
Μηνύματα
25.324
Reaction score
21.329
Για να ξαναγυρισουμε στο θεμα μας. Αυτο το βιντεο το εχετε δει? Καπως διαφορετικα μας τα λεει σε σχεση με τον ρολο του διοξειδιου του ανθρακα. Και οχι απο τυχαιο ατομο........ Κι ενα ακομη βιντεο πολυ επισης σχετικο απο τον ιδιο. ....https://www.youtube.com/watch?v=j6JunbT8IR4 Εν ολιγοις λεει οτι ειναι ευτυχια να εχουμε διοξειδιο του ανθρακα. Επιστημονικαα τα τελευταια 50 χρονια το διοξειδιο του ανθρακα ανεβηκε στην ατμοσφαιρα κατα 0,005%, οποτε συμφωνα με τα λεγομενα του ειναι αστειο να λεμε οτι αυτο επηρεαζει την κλιματικη αλλαγη (την οποια ομως παραδεχεται οτι υπαρχει, αλλα οχι για τους λογους που μας λενε)
Πολύ καλά τα λέει ο μπαρμπα-Αντώνης, αλλά κάνει δύο πολύ σοβαρά λάθη:

1. Δεν κάνει πλύση εγκεφάλου στον κόσμο.
2. Δεν κάνει πλύση εγκεφάλου στον κόσμο.

Βασικά, όσον αφορά τα δύο 34άρια της κατανομής του ενηλίκου πληθυσμού που έχουν υποστεί πλύση εγκεφάλου, ο μόνος τρόπος να μάθουν, είναι η πλύση εγκεφάλου.
 

Abessalom

Βαρώνος
Μηνύματα
20.588
Reaction score
34.474
Και μένα η δικιά μου , εγώ το έχω στους 20 ή και minimum , κι αυτή αλλάζει τη δική της πλευρά στους 25 , ρε φίλε .
25 , στο αυτοκίνητο ! δεν παλεύεται λέμε .

Το νούμερο που έχει μάθει να εμπιστεύεται, η γυναίκα
 

Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.797
Reaction score
20.705
Πολύ καλά τα λέει ο μπαρμπα-Αντώνης, αλλά κάνει δύο πολύ σοβαρά λάθη:

1. Δεν κάνει πλύση εγκεφάλου στον κόσμο.
2. Δεν κάνει πλύση εγκεφάλου στον κόσμο.

Βασικά, όσον αφορά τα δύο 34άρια της κατανομής του ενηλίκου πληθυσμού που έχουν υποστεί πλύση εγκεφάλου, ο μόνος τρόπος να μάθουν, είναι η πλύση εγκεφάλου.

Αυτός είναι ερπετόμορφος ρέυ.. :lolsign:
Τα έχει κάμει πλακάκια μ' αυτούς
1725630698295.png
που είναι 'δω και κάμουν ήδη terraforming για να μας αποτελειώσουν.. :whistling:


Οέο μικρού μήκους ήταν τούτο.. 8-)
 

Μηνύματα
3.330
Reaction score
10.957
Ναι, γενικώς κρυώνουν οι γυναίκες, και παίζει μια γκρίνια για δήθεν πολύ κρύο.

Τι φάση; Άλλα ζώα..

Στο χομ σινεμα η γυναίκα μου και τώρα καλοκαίρι κατεβαίνει με κουβερτάκι. 🤣🤪🤭
Φέρε μόνιμα κουβέρτες για επιπλέον απορρόφηση σαν τον Γιαννννη :biggrin: :rolleyes: :roflmao:
Ημίθεε γίνεσαι κακούλης άμα θέλεις .
Ομως την ζέστη που έχω φάει εγώ στη ζωή μου στο πιλοτήριο , χωρίς APU και κατ επέκτασην χωρίς κλιματισμό , να σε βαράει ο ήλιος από το παράθυρο , και να πιάνει μέσα , 55 βαθμούς , έτσι και την φάς εσύ , και ο κάθε εσύ θα σας πάρουν τέσσερις από κεί μέσα.
Άνοιξε ένα παράθυρο και συ , να δροσιστείς :biggrin:
 


Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • Zizik
    Safety Last * tl;dr *
  • spylab
    Shalom
  • xfader
    Segregation supporter
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.663
Μηνύματα
2.913.301
Members
38.083
Νεότερο μέλος
astrogrk
Top