Featured Λόγοι να μη χρειαζόμασταν sub και κατά πόσον θα ίσχυαν...

Μηνύματα
4.740
Reaction score
8.263
Εσυ send me location. ¨Ερχομαι Γερμανία τον άλλο μήνα . Να βρεθούμε να πάμε σε κανένα immersive όργιο. :D
Αφού δεν πίνεις μπύρα, Γερμανία θέλεις να έρθεις? :biggrin:
Έλα είσαι και σινεφίλ θα σε βάλω dunkirk να δεις :p
 


Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
17.115
Reaction score
55.843
Τεχνοκράτη αμετανόητε. :D

Με εγκεφαλογράφημα δεν μαθαίνεις τίποτε. Μόνο με Αποκάλυψη και μόνο απο το εάν θέλει ο άλλος. Απο όλα τα άλλα (ακόμη και βασανισμό - μαρτύρια) το μόνο που μαθαίνεις απο την ζωή είναι information. Και συνήθως μόνο το information που θέλεις να ακούσεις και έχεις epxectation (περιμένεις) να ακούσεις. Είναι δηλαδή για αυτούς που ψάχνουν αυτοεπιβεβαίωση και όπως καταλάβαινεις τέτοια θα σου δώσει ο άλλος .... δεν είναι χαζός. Έτσιι χειρίζονται και χειραγούγωνται οι άνθρωποι και τους νομίζουν για καλούς κιόλας και ετσι μένεις και χωρίς εξέλιξη. Τι νόμιζες παλληκάρι ; χα χα(20 ματάκια που λείπουν απο την βιβλιοθήκη μου).

Don't analyse, don't analyse
Don't go that way, don't live that way
That would paralyse your evolution
Ως πρακτικός χαρακτήρας γυρεύω ό,τι θα θεωρούσα πιθανότερο να έπαιρνα αφού ψυχογράφημα δικό σου δεν θα περίμενα ούτε... στον ύπνο μου. Αλλά και να το λάμβανα θα ήταν αμφίβολη η προτεραιότητα που αυτό θα είχε ως βάση δεδομένων.

Όλη αυτή η φιλολογία με την προσωπική εξέλιξη μου θυμίζει την περίπτωση κάποιου που ζητά επειγόντως χρήματα για να εξοφλήσει λογαριασμούς και όταν ο άλλος του λέει ότι δεν του περισσεύουν με όσες οικονομικές υποχρεώσεις έχει ο ίδιος, ο πρώτος αποκρίνεται ότι σημασία έχει η υγεία αντί των χρημάτων. Ο δεύτερος λοιπόν του αντιγυρίζει ότι εφόσον ισχύει αυτό αδίκως ο πρώτος θα ζητούσε επειγόντως χρήματα αφού δεν είναι το παν σε αυτήν τη ζωή και θα έπρεπε να στέκεται στην καλή του υγεία.
Σε immersive όργιο με Γερμανίδες .... πίνω. :D
Αρκεί να μην... καταπίνεις. :lolsign:
 

Μηνύματα
15.249
Reaction score
17.305
Όλη αυτή η φιλολογία με την προσωπική εξέλιξη μου θυμίζει την περίπτωση κάποιου που ζητά επειγόντως χρήματα για να εξοφλήσει λογαριασμούς και όταν ο άλλος του λέει ότι δεν του περισσεύουν με όσες οικονομικές υποχρεώσεις έχει ο ίδιος, ο πρώτος αποκρίνεται ότι σημασία έχει η υγεία αντί των χρημάτων. Ο δεύτερος λοιπόν του αντιγυρίζει ότι εφόσον ισχύει αυτό αδίκως ο πρώτος θα ζητούσε επειγόντως χρήματα αφού δεν είναι το παν σε αυτήν τη ζωή και θα έπρεπε να στέκεται στην καλή του υγεία.
Κακώς σου το θυμίζει. Μάλιστα ακριβώς τέτοιοι άνθρωποι είναι που δεν θα σου ζητούσαν ποτέ και τίποτε εάν δεν το έδινες εσύ απο μόνος σου. Ιδίως χρήματα που είσαι και πρακτικός που λές. Σίγουρα πάντως η Dolores δεν το έχει κάνει (και ούτε και εγώ). Και όταν κάνει την χαζή η Dolores που λές και ζητάει δεν είναι γιατί χρειάζεται αυτή αλλά γιατί χρειάζεται ο άλλος να μάθει κάτι.

Όργιο μόνο με γυναίκες εννοείται. Αντρες ούτε στην παραλία δεν θέλω να δώ με μαγιό. :D
 


Μηνύματα
13.249
Reaction score
10.565
Είμαι άκομψος με τους άκομψους και κομψός και πολύ καλός με τους κομψούς και καλούς.
Εσύ το προκαλέις, εγώ απλά αντιδρώ.

Βρε, μπας κι έχεις B&W και δε μας το λες μη σε κράξει ο EAR; :roflmao:


Εγώ σε όλους καλά λέω ότι είναι, είτε ακριβά είτε φθηνά. Whαt that makes me ?
Ή Ψεύτη ή άσχετο.
 

Μηνύματα
15.249
Reaction score
17.305
Εσύ το προκαλέις, εγώ απλά αντιδρώ.

Βρε, μπας κι έχεις B&W και δε μας το λες μη σε κράξει ο EAR; :roflmao:




Ή Ψεύτη ή άσχετο.
Έχει καταντήσει βαρετό. Μίλα μόνος σου.

Και βγάζε συμπεράσματα ορθά για άλλους που λες ότι δεν το κάνεις κιόλας.
 

Μηνύματα
13.249
Reaction score
10.565
Εσύ ρώτησες. Γιατί ρώτησες αν δεν ήθελες απάντηση;
Νόμιζα είναι κάποιο είδος τεστ. Περιμένω τη σωστή απάντηση.
 

Μηνύματα
15.249
Reaction score
17.305
Εσύ ρώτησες. Γιατί ρώτησες αν δεν ήθελες απάντηση;
Δεν έχω πρόβλημα με αυτό. Σωστό. Για τα άλλα που είπες ήταν η απάντηση.

Για αυτό που λές μάλιστα σου έγραψα κιόλας βγάζε ότι συμπεράσματα θες μόνος σου. Εσένα δεν έχω σκοπό να σε βαθμολογήσω.
 


Μηνύματα
13.249
Reaction score
10.565
Μα γίνεται να λείπει η ρυθμική βάση της μουσικής; Κάποιοι νομίζουν ότι το μπάσο είναι τα 80 Hz που βαράει κάποιο κομμάτι και δίνει το ρυθμό. Υπάρχουν πολλές φορές παράλληλα συχνότητες στα 40 ή και λιγότερα Hz που είναι γραμμένες. Δε θα τις ακούσεις αυτές; Μάλιστα, σε κάποια κομμάτια ηλεκτρονικής μουσικής Παίζει κανονική μελωδία σε συχνότητες κάτω των 50 Hz.
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
53.799
Reaction score
133.285
Βρε, μπας κι έχεις B&W και δε μας το λες μη σε κράξει ο EAR; :roflmao:
Ε όχι και χρεπομπιεντάμπλεγιου, δε μπορώ να το πιστέψω. Αλλά τι α κάεις; Ε; τι;

Άλλωστε τόσα καλά παιδιά έχουν κίτρινους κώνους, τι πειράζει ένα ακόμα;

Πάντως μπιεντάμπλεγιου με τριοδη σετ λάμπα χωρίς φιντμπακ, πρέπει να είναι δράμα κανονική όχι σαν αυτή δίπλα στην Καβάλα.
Κοραλ. Αυτή είναι η μόνη λύση.
Με κεφαλαία φυσικά.
 

Μηνύματα
15.249
Reaction score
17.305
Ε όχι και χρεπομπιεντάμπλεγιου, δε μπορώ να το πιστέψω. Αλλά τι α κάεις; Ε; τι;

Άλλωστε τόσα καλά παιδιά έχουν κίτρινους κώνους, τι πειράζει ένα ακόμα;

Πάντως μπιεντάμπλεγιου με τριοδη σετ λάμπα χωρίς φιντμπακ, πρέπει να είναι δράμα κανονική όχι σαν αυτή δίπλα στην Καβάλα.
Κοραλ. Αυτή είναι η μόνη λύση.
Με κεφαλαία φυσικά.
Νιούμαν έχω. :D Τα 834455183 XWSTXS - A. :D
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
53.799
Reaction score
133.285
Για να βάλετε στη γλώσσα σας τα Νιούμαν κύριε, πρέπει πρώτα να πλύνετε με σαπούνι το στόμα σας, δε συμφέρουν, ενεργά γαρ, πχιά τριοδος λυχνία..

Ενώ κοραλ, νό προμπλεμ, τα πιάνεις στο στόμα και με πατάτες τηγανητές μαζί με τζατζίκι, κι άμα έχει και έξτρα σκόρδο, ακόμα καλύτερα, ευαίσθητα λέμε, και με τρίοδο παίζουν, τι να το κάνεις το φιντμπακ.

Με φτερούγες κοτόπουλου από κινέζικο, πάει πακέτο μπιεντάμπλεγιου. Λίγδα κοτοπουλίσχια με ρώσικη σαλάτα και άσε τη λάμπα να καίει τζάμπα.

Μα ποίηση γράφω λέμε..
 



Μηνύματα
15.249
Reaction score
17.305
Βρήκα εξαιρετικό ημερολόγιο για ρομαντικούς (ενεργούς ή μη.. 8-))


2024 edition.. :rolleyes:
Υπάρχει κάτι και για κυνικούς ; :D
Για να βάλετε στη γλώσσα σας τα Νιούμαν κύριε, πρέπει πρώτα να πλύνετε με σαπούνι το στόμα σας, δε συμφέρουν, ενεργά γαρ, πχιά τριοδος λυχνία..

Ενώ κοραλ, νό προμπλεμ, τα πιάνεις στο στόμα και με πατάτες τηγανητές μαζί με τζατζίκι, κι άμα έχει και έξτρα σκόρδο, ακόμα καλύτερα, ευαίσθητα λέμε, και με τρίοδο παίζουν, τι να το κάνεις το φιντμπακ.

Με φτερούγες κοτόπουλου από κινέζικο, πάει πακέτο μπιεντάμπλεγιου. Λίγδα κοτοπουλίσχια με ρώσικη σαλάτα και άσε τη λάμπα να καίει τζάμπα.

Μα ποίηση γράφω λέμε..
Να αυτά λες και ο κόσμος τρομάζει, σε φοβάται και δεν λέει τα συστήματα του. Audiophile Slayer και θρησκεία έχεις καταντήσει. :D
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
53.799
Reaction score
133.285

JOHN MARKOU

Münchhausen
Μηνύματα
28.491
Reaction score
27.226
Για να βάλετε στη γλώσσα σας τα Νιούμαν κύριε, πρέπει πρώτα να πλύνετε με σαπούνι το στόμα σας, δε συμφέρουν, ενεργά γαρ, πχιά τριοδος λυχνία..

Ενώ κοραλ, νό προμπλεμ, τα πιάνεις στο στόμα και με πατάτες τηγανητές μαζί με τζατζίκι, κι άμα έχει και έξτρα σκόρδο, ακόμα καλύτερα, ευαίσθητα λέμε, και με τρίοδο παίζουν, τι να το κάνεις το φιντμπακ.

Με φτερούγες κοτόπουλου από κινέζικο, πάει πακέτο μπιεντάμπλεγιου. Λίγδα κοτοπουλίσχια με ρώσικη σαλάτα και άσε τη λάμπα να καίει τζάμπα.

Μα ποίηση γράφω λέμε..
Σερβιτόροος ! Πιάσε μία τζατζίκι , και μία πατάτες τηγανητές στο τραπέζι με τα Νιούμαν.
Μετά δώσ τους και λίγη λίγδα κοτοπουλίσια να στρώσουν .
Είναι στεγνά τα νιούμαν και θέλουν λίγη λίγδα.
 

Μηνύματα
15.249
Reaction score
17.305
Σερβιτόροος ! Πιάσε μία τζατζίκι , και μία πατάτες τηγανητές στο τραπέζι με τα Νιούμαν.
Μετά δώσ τους και λίγη λίγδα κοτοπουλίσια να στρώσουν .
Είναι στεγνά τα νιούμαν και θέλουν λίγη λίγδα.
Aνακοίνωση απο την New Man Religion :

Παρακαλώ μην ειρωνεύεστε.

Τα ιδεώδη και τα πιστεύω ενός βαθιά θρησκευόμενου ανθρώπου είναι ιερά.

¨Αστον και έχει ηρεμήσει στην μετά-Tesla εποχή που διανύει. Κεράκι πρέπει να ανάβουμε στον ϊλον.

:D :D
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.993
Μηνύματα
2.924.850
Members
38.118
Νεότερο μέλος
DP6
Top