Να επιλέξω την xlr σύνδεση;






Μηνύματα
14.198
Reaction score
16.038
Η διαίσθηση μου λέει ότι θα εκφραστεί θετικά.

Άφησε τα στο πάτωμα και άκουσε.Δωρεαν είναι.
Άστους να λένε Π.Α.Η. εγώ θα το δοκίμζα (τζάμπα είναι) αλλά το ένα περνάει κάτω απο ένα έπιπλο και δεν έχει αέρα καθόλου. Να σηκώσω το άλλο ; Θα παίξει διαφορετικά το ένα ηχείο απο το άλλο. Οπότε δεν μπορώ να σου πω εντυπώσεις. Αλλά ότι λέει ο Κος Χρήστος. 😍
 

Μηνύματα
28.167
Reaction score
26.614
Άστους να λένε Π.Α.Η. εγώ θα το δοκίμζα (τζάμπα είναι) αλλά το ένα περνάει κάτω απο ένα έπιπλο και δεν έχει αέρα καθόλου. Να σηκώσω το άλλο ; Θα παίξει διαφορετικά το ένα ηχείο απο το άλλο. Οπότε δεν μπορώ να σου πω εντυπώσεις. Αλλά ότι λέει ο Κος Χρήστος. 😍
Ρε ψωνάρα συμμαζέψου . :gotcha:
 


Μηνύματα
1.126
Reaction score
1.681
Δεν το πιστεύω τόσο πολύ που τα...χρησιμοποιώ! Όχι όμως σε καλώδια ηχείων.Επειδη είναι πολύ ακριβά αν διέθετα το ποσόν που ζητούν θα προτιμούσα να το διαθέσω σε καλώδια δίχως αυτά.
παρόμοια σκέφτομαι και εγώ,
επειδή είναι ακριβά τα καλώδια ηχείων και τα καλώδια interconnect και τα στηριχτήρια,
προτιμώ να τα δώσω σε ενεργά ηχεία :tongue:
 


Μηνύματα
170
Reaction score
177
παρόμοια σκέφτομαι και εγώ,
επειδή είναι ακριβά τα καλώδια ηχείων και τα καλώδια interconnect και τα στηριχτήρια,
προτιμώ να τα δώσω σε ενεργά ηχεία :tongue:
...τα οποία χρειάζονται ποιοτικά καλώδια ρεύματος και interconnect.Φαυλος κύκλος!
 

Μηνύματα
1.858
Reaction score
2.725
Όσον αφορά το πρώτο τμήμα,φταίω εγώ αν μετατραπω σε marlboro;
Έχουμε φροντίσει και να υποθέτετε και να μην επιβεβαιώνετε.Αλλος για τη βάρκα μας;
Δεν είσαι εις θέσιν να γίνεις marlboro :rolleyes:
 

Μηνύματα
1.858
Reaction score
2.725
Δεν σου λέω κάτι διαφορετικό απο αυτό που ισχύει. Και το καλύτερο ηχείο να έχεις, αν το έχεις σε γυμνό χώρο ( ονόματα δεν λέμε ) και χωρίς sub(s), μια τρύπα στο νερό κάνεις. Και αφού έχεις άκρες, βρες το καλύτερο ηχείο που μπορείς, βαλ'το στο χώρο σου και να έρθω να στο μετρήσω. Δεν θέλω κόμπλεξ όμως... Θα αποδεχτείς τα αποτελέσματα και θα δεχτείς προκαταβολικά ότι θα δημοσιευτούν στο forum. Βέβαια, γνωρίζεις πολύ καλά ότι οι μετρήσεις με μικρόφωνο δεν επιδέχονται..μασάζ και επιρροών κατά τη διάρκεια της ακρόασης - δοκιμής - μέτρησης ( όπως έγινε κατά τη δοκιμή που κάναμε ). Λοιπόν, περιμένω την απάντησή σου. Να έρθω μόλις τελειώσω με τις εργασίες στο σπίτι μου;

Ίσα με τέσσερις φροντίδες χώρου και έξι subs. Και απαραίτητη προϋπόθεση, να βγάλεις τον τρίνοβ. Χαλάει το σώμα.
1723546141660.png
 




wnet

Nearfieldένιος
Μηνύματα
4.505
Reaction score
15.408
Ο @marlboro έτσι για την ιστορία έχει βαλθεί να με κάνει ...χαιεντά (κι ας επιμένω εγώ πως με τα στουντιακά προϊόντα φτιάχνομαι!) !! αλλά δε μπορώ να κάνω πολλές αποκαλύψεις, δε γουστάρει πολύ δημοσιότητα χαχαχαχα :p
 


wnet

Nearfieldένιος
Μηνύματα
4.505
Reaction score
15.408
Πες του να γίνει αυτός στουντιάς.
Χαχαχααα?
Τώρα έρχομαι ! :fuckyou:
Αν και ενίοτε πηγαίνει και σε studios, πηγαίνει όταν "περιμένουν" κόσμο....
Αν πάει απροειδοποίητα, είναι επικίνδυνο... θα δει κανένα patchbay με καλώδια noname χύμα και θα νοιώσει δυσφορία, θα πρέπει να του κάνουν αέρα μετά και τέτοια...

1723549205808.jpeg
 

Μηνύματα
28.167
Reaction score
26.614
Ξέχασες την επινεφρίνη , και διάφορες άλλες ίνες .
Ντοπαμίνη , αδρεναλίνη και πάει λέγοντας.
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.435
Μηνύματα
2.903.693
Members
38.044
Νεότερο μέλος
πλιακος Αργύρης
Top