Featured Να επιλέξω την xlr σύνδεση;

Μηνύματα
401
Reaction score
390
Βάλε the Damned να δεις τι ψάρια πιάνει το πολυμπριζο.😂
Πόσες πριζες έχει? Βάλε και την τηλεόραση στην πρίζα να φτιάξει η εικόνα 😛


Τι δεν σ άρεσε? Η εγγραφή ή η σύνθεση? 😁
Απ την στιγμή που ακούς Βασιλάκη, όχι Καρά τον άλλον τον κνιτη, κακώς μπήκες στον κόπο να τα ακούσεις. Δεν είναι για σένα 🙂


Όχι, δεν τους ξέρω.
Και Μομπυ που ακούει,ακούει τον νούμερο 2.Ο πανκονουμερο 1 δεν έχει καλή εγγραφή. Επειδή έχω δοκιμάσει καλώδιο ρεύματος και πολυπριζο,η διαφορά είναι μεγάλη στον ήχο.
Εννοειται ότι κάνω δοκιμές μόνο με μουσική που μ' αρεσει.Ενας από τους δίσκους που χρησιμοποιώ ως αναφορά είναι το Early recordings των Opal.
@Π.Α.Η. Τι το θέλεις το αλουμίνιο αεροπορικού τύπου ?
Μια χλάπα είναι .
Σχετικά με τι;
 

Μηνύματα
14.379
Reaction score
16.212
@Π.Α.Η. Τι το θέλεις το αλουμίνιο αεροπορικού τύπου ?
Μια χλάπα είναι .
Δεν ήξερα καν ότι έχει τέτοιο πράγμα όταν το αγόρασα. Ήθελα απλώς ενα πραγματικά σταρ με ίδιες ακριβώς αποστάσεις και με καλούς μονοκλωνους αγωγούς. Ότι προτείνει δηλαδή τώρα η Επερεσία και ο Κος Χρήστος @christos77 😍

Αλλά και το ποδήλατο του Μπρέτσου έχει τέτοιο αλουμίνιο. :D

Μαζί συνδυαζόμενος ο λόγος του Κου Χρήστου και του Μπρέτσου ... είναι Ευαγγέλιο. 😍
 


Μηνύματα
14.379
Reaction score
16.212
Δεν πιστεύω να εννοείς τον Αττίκ του 1950 και να περιπαιζειςτον Ν.Κ.;
Αυτόν εννοώ φυσικά, γιατί υπάρχει και άλλος ; αυτά είναι κοντά σε εμάς και μάλιστα με τρομερούς στίχους - ποίηση που μας εκφράζουν. Δεν είχαμε Θάτσερ εμείς. Είχαμε όμως Βασιλιά και Βενιζέλο και μάλιστα στις αρχές του αιώνα και τον είχαν σπάσει κιόλας τον άνθρωπο στο ξύλο για τα τραγούδια του κάτι βαλτοί σμηνίτες. Πιο πάνκ απο αυτό , υπάρχει ; :D Δεν έλεγε για παραστάσεις και που την ξέραμε την τζάζ στο χωριό μας ; :D Πιο πρίν απο το 50 είναι, το 30.
 
Last edited:

Μηνύματα
401
Reaction score
390
Αυτόν εννοώ φυσικά, γιατί υπάρχει και άλλος ;
Ωχ! Μην τον ακούσει μόνο γιατί αυτός ήταν πανκ 25 χρόνια πριν τους Ramones.Η μεγαλύτερη τους επιρροη.
Υ.Γ. Καλου- κακού εξαφανίσου για λίγο καιρό...
 

Μηνύματα
14.379
Reaction score
16.212
Ωχ! Μην τον ακούσει μόνο γιατί αυτός ήταν πανκ 25 χρόνια πριν τους Ramones.Η μεγαλύτερη τους επιρροη.
Υ.Γ. Καλου- κακού εξαφανίσου για λίγο καιρό...
Τι μόνο θα εξαφανιστώ ; Και όνομα θα αλλάξω απο thva.
 

Μηνύματα
401
Reaction score
390
Εσύ που φαίνεται να τα έχεις ψάξει κάπως, εγώ έχω αυτό που αναφέρεται σε αυτό το άρθρο. Diamond power strip το λέει. Είναι καλό ή τουλάχιστον έχει τα "φόντα" να είναι πιθανόν -δυνητικά καλό ;

Τελικά είσαι μέγας χαιεντας! Αυτό να το βλέπουν όσοι τα βάζουν μαζί μου και να στραφούν εναντίον σου.Εγω ούτε το κάτω όριο του χαι-εντ(πεντοχιλιαρο ανά συσκευή)δεν έχω πιασει!
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • Zizik
    Safety Last * tl;dr *
  • rose.athens
    Not in the mood Mod

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.512
Μηνύματα
2.907.738
Members
38.057
Νεότερο μέλος
dimitrist900
Top