Να παρουσιάσω και γω ρε παιδιά τον χώρο μου και τα μηχανήματά μου


Μηνύματα
989
Reaction score
1.092
Θα με πει και ο Αρχιτρανσμεταλοφρικουλας;) τι ειναι Γκαραζοπανκιο;) Αλλα εγω θελω να με πεις εσυ να βαλεις και ηχορυπανση:gamer: για να καταλαβω:cautious: οχι μεγαλο τεμαχιον 1 εως 2 λεπτα:gamer:
Και μια ερωτηξη με την ηχορυπανση κρινεις τα σεταπια;;;;;; να βαλω και τα καλωδια μεσα:gamer:;;;;;;;
Αν και με βρίζεις, ΣΛΟΠ(Σε Λίγο Όχι Πρόεδρος)διότι εγώ δεν είμαι τίποτα από τα τρια που μου προσαπτεις και θέλοντας να τιμήσω τους επόμενους συνΠροεδρους της Επερεσιας, thva που θέλει σύντομα τραγούδια και N.K. που θέλει πανκ,ορίστε!
Γκαραζοπανκ αργότερα με όλα τα καλωδια και τα πολυπριζα μέσα!
 



Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
17.759
Reaction score
41.151
Αυτός κοιμάται τώρα, θα ακούει τίποτα υπνοπανκιές.

Άμα ξυπνήσει, θα βάλει μια καφεδοπανκιά να ανοίξει το ματάκι του.

Και για μεσημέρι, μπαμιοπανκιά έχει το μενού.

Βρωμοπάνκηδες ρε, όλοι σαπούνι θέλουν και καλό πλύσιμο.

Γι'αυτό τα κυνηγάει τα βρωμοπανκιά με το κλαρίνο ο μαέστρος, όπως κυνηγάς τα πρόβατα με τη γκλίτσα.

Τώρα που είπα γκλίτσα, θυμήθηκα το πάουερ μπάι. Για τα γεροντοπανκιά μας, τα παλικάρια μας τα οντιοφιλοπανκιά.

Η πανκιοαφρόκρεμα του φόρουμ. 5ης ηλικίας και βάλε, αλλά με μνυαλό πανκιοξύραφο, μπαινάκης βγαινάκης, μηδέν εις το πηλίκο. Τζάμπα πανκιομάγκες, που τζάμπα καίν τις πανκιολάμπες.
αγιο ειχα και δε μεγαλωσα..
1728656332781.png
 




Μηνύματα
989
Reaction score
1.092
Δεν παίρνω το καλώδιο με βύσμα διχως ροδιο.Που πας βρε Καραχρηστο χωρίς πολεμοφοδιο; Mogami στα σκουπίδια,καλό τους κατευόδιο.
 
Last edited:

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.509
Reaction score
13.774
Α εγω κ. ΠΑΗ εχω ΔΕΗ καλωδια ρευματος :rofl: απ την κολονα μεχρι το σεταπιον;)
Ενδοσυνδεσης - ιντερκονεκτ στα ελληνικα -:rofl: εκανα Ατασθαλιες τα λαθη πλερωνονται:gamer:
Αλλα εχω σουπερ ντουπερ και ουαου πολυπριζα και τα που ε ;) :p πεζνε σαν γουεστλεικ;) που αρεσουν στον Χερ Ντοκτορ:drinks:
 
Last edited:

Μηνύματα
989
Reaction score
1.092
Α εγω κ. ΠΑΗ εχω ΔΕΗ καλωδια ρευματος :rofl: απ την κολονα μεχρι το σεταπιον;)
Ενδοσυνδεσης - ιντερκονεκτ στα ελληνικα -:rofl: εκανα Ατασθαλιες τα λαθη πλερωνονται:gamer:
Αλλα εχω σουπερ ντουπερ και ουαου πολυπριζα και τα που ε ;) :p πεζνε σαν γουεστλεικ;) που αρεσουν στον Χερ Ντοκτορ:drinks:
Αν δεν έχουν ασημένια καλωδίωση 7Ν όπως αυτό του διαδόχου σου thva,δεν παίζουν.Λυπαμαι.
 

Σταύρος Λαγκαδιανός

Το αγοράκι με τα σπίρτα
Μηνύματα
8.769
Reaction score
29.296
Τι εννοεις για λιγο ακόμα; Δηλαδή ηταν οριστικό; Νομίζω ηταν μια στιγμή παραφροσύνης (😂)
Αν και με βρίζεις, ΣΛΟΠ(Σε Λίγο Όχι Πρόεδρος)διότι εγώ δεν είμαι τίποτα από τα τρια που μου προσαπτεις και θέλοντας να τιμήσω τους επόμενους συνΠροεδρους της Επερεσιας, thva που θέλει σύντομα τραγούδια και N.K. που θέλει πανκ,ορίστε!
Γκαραζοπανκ αργότερα με όλα τα καλωδια και τα πολυπριζα μέσα!
Το μπρόεδρο δεν τον αγγίζει κανείς, σύριζα το περάσατε δω πέρα?? Αν χρειαστεί θα επέμβω εγώ και δεν είμαι ψευτόμαγκας σαν τον κόπε πάστε. Το πολύ πολύ να φωνάξω και τον Μαρκήσιο. :lolsign:
 

Μηνύματα
989
Reaction score
1.092
Το μπρόεδρο δεν τον αγγίζει κανείς, σύριζα το περάσατε δω πέρα?? Αν χρειαστεί θα επέμβω εγώ και δεν είμαι ψευτόμαγκας σαν τον κόπε πάστε. Το πολύ πολύ να φωνάξω και τον Μαρκήσιο. :lolsign:
Ποιον Μαρκησιο;Τον Ντε Σαντ;Δεν είμεθα ανώμαλοι κύριε,κυρία η ο,τιδηποτε άλλο δηλώσετε!
Άντε,για να μη κόψω την επιχορήγηση στην ΜΚΟ και γίνει πολύτεκνη η ρεμπέτικη κομπανία των Σαγιοναραιων!
 

Μηνύματα
1.943
Reaction score
2.910
Α εγω κ. ΠΑΗ εχω ΔΕΗ καλωδια ρευματος :rofl: απ την κολονα μεχρι το σεταπιον;)
Ενδοσυνδεσης - ιντερκονεκτ στα ελληνικα -:rofl: εκανα Ατασθαλιες τα λαθη πλερωνονται:gamer:
Αλλα εχω σουπερ ντουπερ και ουαου πολυπριζα και τα που ε ;) :p πεζνε σαν γουεστλεικ;) που αρεσουν στον Χερ Ντοκτορ:drinks:
Τώρα φταίω εγώ να πω τι έχεις; :biggrin:
Παρακαλείται η μαϊμού να βάλει το σχετικό σκίτσο με το θάψιμο.
 

Μηνύματα
15.314
Reaction score
17.457
Αφήνω τα γκαραζο-γκαζο-πανκικα για τον @Π.Α.Η.
Εγώ θα σου βάλω λίγο Metal, που πρέπει να μελετήσεις προσεκτικά γιατί θα εξεταστείς και θα κρίνει την ψήφο μου!!!
(Μέχρι κλίμακες κ συγχορδίες θα σε ρωτήσω :p )

Αυτό είναι κλασική με αγριοφωνάρες. :D
Αν δεν έχουν ασημένια καλωδίωση 7Ν όπως αυτό του διαδόχου σου thva,δεν παίζουν.Λυπαμαι.
Τι έχει εμένα ; Ασημένια αλήθεια ; (δε θυμάμαι να σου πω την αλήθεια έχουν περάσει πολλά χρόνια, μάλλον, μπορεί).
Ποιον Μαρκησιο;Τον Ντε Σαντ;Δεν είμεθα ανώμαλοι κύριε,κυρία η ο,τιδηποτε άλλο δηλώσετε!
Άντε,για να μη κόψω την επιχορήγηση στην ΜΚΟ και γίνει πολύτεκνη η ρεμπέτικη κομπανία των Σαγιοναραιων!
Όταν λένε Μαρκήσιο αναφέρονται στον John Markou. Γιατί , μην με ρωτήσεις δεν ξέρω και εμένα ο Bhutia μου το είπε. (απο το Μάρκ ; )
 
Last edited:



christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.509
Reaction score
13.774
Ο Μαρκησιος μεγαλωσε στο φοντενεμπλο :p και εχει γαλλικους τροπους ηγουν ευγενεστατος κλπ κλπ κλπ:gamer:
Τα ρεμπετικα δεν ειναι για σενα δεν τα ξερς ειναι παλια ΕΛΛΗΝΙΚΑ τραγουδια
 


christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.509
Reaction score
13.774
Ποιον Μαρκησιο;Τον Ντε Σαντ;
Tι Ντε Σαντ μρε ΠΑΗ ;) εμεις εχουμε θκομας Μαρκησιο ειναι 8ης γενιας ο παλιος που ειναι προ προ προ παπους του που εγραψε την Φιλοσοφια του Μποντουαρ βιβλιο του κατηχητικου για τον θκομας Μαρκησιο:drinks:
1728670439558.png
 


Staff online

  • xfader
    Segregation supporter
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
173.063
Μηνύματα
2.926.870
Members
38.125
Νεότερο μέλος
YANNIS1960
Top