Νκορίασις......πως λέμε ψωρίασις.

Μηνύματα
2.412
Reaction score
2.566
Re: Απάντηση: Νκορίασις......πως λέμε ψωρίασις.

Άν κάποιος έχει καλή πηγή, ενισχυτή, ηχεία και χώρο, έχει καλό ήχο τελικά?
Αν οι λιπίνσκυ έχουν μέσα νκορ, που πιστεύω πως έχουν....τότε με τα λιπίνσκυ ηχεία, την μετρικ και σε σούπερ χώρο (της αθενς μαστερ) εγώ προσωπικά έχω ακούσει τον καλύτερο ήχο εβερ... Οπότε, η απάντηση είναι μάλλον ναι... Σε κοινά σπίτια όμως, σίγουρα δεν μπορεί να αρέσει σε όλους και πιθανά να προτιμούν άλλους...και καλά κάνουν λέω εγώ...εκτός αν είναι διαθετειμένοι για να μπουν στα πολύ βαθιά...
 

Μηνύματα
4.041
Reaction score
1.720
Απάντηση: Νκορίασις......πως λέμε ψωρίασις.

Του Κωσταυτιά .
Περίμενα να ακούσω τρομερά πράγματα και τελικά δεν με φόβισαν καθόλου.
Μου ήταν παντελώς αδιάφορο
Με απογοήτεψε .
Άψυχο, άσωμο, φλαταδούρα τελείως .

Και τώρα επιτρέψτε μου να πάω να του σκουπίσω τα δάκρυα .
Σαν καλό τσιράκι που είμαι πρέπει να περιποιηθώ τον αφέντη μου όπως κάποιοι ευφυώς υπονόησαν.[/QUOTE

Δεν παυει ομως να ειναι η αποψη του κατοχου και οφειλουμε να την σεβαστουμε!!

Βλεπεις οτι για μενα παντα , και πανω απ ολα , το θεμα ειναι καθαρα υποκειμενικο!
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
78.446
Reaction score
96.812
Απάντηση: Νκορίασις......πως λέμε ψωρίασις.

Έχουμε συμφωνήσει να μην διορθώνουμε ορθογραφικά λάθη .
Κάποιοι το ξεχνούν .
Βρε Μάρκου, έλεος!

Το έκανες και χθες το βράδυ, αλλά εγώ το γύρισα στη πλάκα...

Και το γαμώτο είναι ότι εσύ ίσως κάνεις περισσότερα λάθη απ' τον Τάκη!

Δεν έχω διορθώσει ποτέ λάθη, τουλάχιστον δημόσια.

Σου χρωστάω 2 διορθώσεις δημόσια.
 



Μηνύματα
2.612
Reaction score
1.685
Απάντηση: Νκορίασις......πως λέμε ψωρίασις.

Εγω νομιζω οτι αυτος ο "ασχετος" κυριουλης φταιει για ολα...:whistling:

 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.981
Reaction score
55.237
Απάντηση: Νκορίασις......πως λέμε ψωρίασις.

Τελικά ρε παίδες ποιός θα μας πει τι ορίζεται ως "σωστό" για ένα μέσο χομπίστα?
το συμπερασμα που πρεπει να εχει βγαλει μεχρι τωρα ενας κοινος θνητος που παει να αγορασει ενα συστημα ειναι το εξης¨..
1] πρεπει οποσδηποτε να εχει γραφτει στο av site!! μονο εδω υπαρχη η γνωση!! πουθενα αλλου!!
2] να αγορασει εναν παλμογραφο τουλαχιston 25 mhz
3] μια γεννητρια
4] μια lcr γεφυρα
5] να εχει τουλαχιστον πανεπιστημιακη μορφωση
μονο τοτε μπορει να να κανει την οποια αγορα!!!!!!
αα!!!!!! μην ξεχασω!!! να μπορει να ξεχωρισει εναν fender απο εναν orange!!!!
Να γνωρίζει από πριν γιατί ακροάται μουσική κι επιπλέον τί ανταλλάγματα προσδοκεί από τη συστηματική ενασχόληση με την αναπαραγωγή αυτής.

Καμία μουσική ενασχόληση δεν γίνεται αποκλειστικά γιά το μεγαλείο που κρύβει η ίδια η Μουσική,ή γιά να γίνει τάχαμου ο κόσμος καλύτερος.

Άπαντες οι εμπλεκόμενοι αποβλέπουν συνειδητά ή ασυνείδητα σε κάποια ικανοποίηση που να προκύπτει από αυτή,είτε σε υλικό,είτε ψυχολογικό,ηθικό,είτε σε γνωστικό τομέα-συχνά δε και σε συνδυασμούς αυτών.

(Fender vs Orange-εννοούνται ενισχυτές κιθάρας ή...πεντάλ συχνοτικών εφέ;)
 




Μηνύματα
1.221
Reaction score
1.750
Απάντηση: Νκορίασις......πως λέμε ψωρίασις.

Πολυ καλο για επιλογος Γιωργο!
Μακαρι να τελειωνε εδω, με την υπενθυμιση πως για οτι σχεδιο καταστρωνουμε, για οποιο δρομο διαλλεγουμε, η κατακτηση της κορυφης ειναι απλα και μονο του προσωπικου μας ορους! Αυτου που διαλλεξαμε να ανεβουμε. Το οποιο βεβαιως, ειναι εντελως διαφορετικο απο τα διπλανα βουνα που ανεβαινουν οι φιλοι μας! Με αυτη την παραδοχη οι ανοχες ολων μας διευρυνονται γιατι παντα θα φωτιζονται απο την κατανοηση και την αποδοχη μας για την διαφορετικοτητα του αλλου. Ειναι θλιβερο οταν μαθαινουμε πως το συστημα μας δεν εχει αποδοχη απο καποιον τριτο, αλλα That's Broadway! Θα πρεπει να το κανουμε γαργαρα. Οπως με τα αυτοκινητα, τα ρολογια μας, τον διακοσμο του σπιτιου μας, ακριβως με τον ιδιο τροπο ο καθενας μας θα πρεπει να διαλλεγει με το χερι στην καρδια. Δεν στοχευουμε σε κοινωνικη καταξιωση και αποδοχη αγοραζοντας, αλλα το κανουμε για να ζησουμε αρμονικοτερα με τον εαυτο μας. Ειναι μεγαλο λαθος να πιστεψουμε πως ο μικροκοσμος (που χτιζαμε τοσο επιμελως) (και μεσα στον οποιο ειμαστε Ο Βασιλιας!)... εχει καταρρευσει! Οχι ρε παιδια. Ειναι εντελως φασιστικο να επιβαλλουμε τα γουστα μας οπως και να μας επιβαλλουν τα δικα τους.
Τωρα βεβαια καποια πραγματα θελουν το χρονο τους για να μας αποκαλυφθουν και πιθανον τον πολλαπλασιο απο αυτον, για να τα ασπαστουμε. Ενταξει. Ολοι μια παρεα θα ειμαστε αρκει να αφησουμε χωρο στον καθενα απο εμας, να κατακτησει ΤΗ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΟΡΟΣΕΙΡΑ.
Α! και για οσους αναρωτιουνται για τον ατελειωτο χαβαλε.... Τουλαχιστον ας δεχτουν οτι ειμαστε απαλλαγμενοι απο κομπλεξ και μικροτητες γιατι η ελλειψη χιουμορ, δειχνει IQ σαρδελλας.
 




Μηνύματα
4.343
Reaction score
1.765
Απάντηση: Νκορίασις......πως λέμε ψωρίασις.

για καποιο λογο δε βλεπω τα μυνηματα ποια.το τελευταιο που βελπω ειναι το 1140.
 




vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.739
Reaction score
7.534
Απάντηση: Νκορίασις......πως λέμε ψωρίασις.

Ωραια....τωρα που τελειωσαμε να πω οτι οι παραγγελιες εχουν γινει......τα πρωτα βυσματα ηρθαν,οι μοντουλες θα ειναι εδω μεχρι την παρασκευη και τα καλωδια γυαλισμενα και φρεσκα σε κανα δυο μερες.......τα κουτια θα αργησουν λιγο αλλα αντεχω!!!!!!!!!!!

:geek::laugh:
 



Staff online

  • rose.athens
    Not in the mood Mod
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.132
Μηνύματα
2.889.757
Members
37.993
Νεότερο μέλος
thanosmule
Top