Ο Κάδος Ανακύκλωσης είναι κατεστραμμένος

Μηνύματα
210
Reaction score
94
Καλησπέρα σας!

Ξαφνικά συνδέοντας έναν εξωτερικό δίσκο που χρησιμοποιώ πολύ καιρό με τον υπολογιστή μου, εμφανίστηκε το μήνυμα που επισυνάπτω σε φωτογραφία: "Ο Κάδος Ανακύκλωσης στο D:\είναι κατεστραμμένος. Θέλετε να αδειάσετε τον Κάδο Ανακύκλωσης σε αυτόν τον δίσκο;

Μήπως γνωρίζει κανείς τι συμβαίνει και τι πρέπει να κάνω;

Ευχαριστώ!
 

Attachments


Μηνύματα
1.758
Reaction score
818
Αν δωσεις ΝΑΙ μπορεί να στρώσει. Θα διαγράψει την ημιτελή data structure του special folder Κάδου Ανακλυκλωσης. Οι υπόλοιποι φάκελο λειτουργούν;
 


Costas Coyias

Ημίθεος
Administrator
Μηνύματα
25.209
Reaction score
20.903
Ξεζιπάροντας αυτό το αρχείο και τρέχοντας το αρχείο diskinfo64.exe , τί ραπορτάρει το τελευταίο στην οθόνη;
 

Μηνύματα
29.699
Reaction score
23.838
ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙΣ ΝΕΟ ΠΡΟΦΙΛ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΑΓΡΑΨΕΙΣ ΤΟ ΠΑΛΙΟ

ΜΑΖΙ ΜΕ ΑΡΧΕΙΑ ΚΑΙ ΚΩΔΙΚΟΥΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑΝΑΙ ΟΚ.
 

Μηνύματα
210
Reaction score
94
Ξεζιπάροντας αυτό το αρχείο και τρέχοντας το αρχείο diskinfo64.exe , τί ραπορτάρει το τελευταίο στην οθόνη;
Αν δωσεις ΝΑΙ μπορεί να στρώσει. Θα διαγράψει την ημιτελή data structure του special folder Κάδου Ανακλυκλωσης. Οι υπόλοιποι φάκελο λειτουργούν;
Καλησπέρα και ευχαριστώ! Πάτησα ναι, όμως δεν είχα αποτέλσμα. Επαναλαμβάνεται. Οι υπόλοιποι φάκελλοι λειτουργούν.
Μπορεί να βοηθήσει:

Ευχαριστώ πολύ! Δυστυχώς δεν βγάζω άκρη!
ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙΣ ΝΕΟ ΠΡΟΦΙΛ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΑΓΡΑΨΕΙΣ ΤΟ ΠΑΛΙΟ

ΜΑΖΙ ΜΕ ΑΡΧΕΙΑ ΚΑΙ ΚΩΔΙΚΟΥΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑΝΑΙ ΟΚ.
Ευχαριστώ! Δεν ξέρω να το κάνω αυτό.
 

Attachments



Costas Coyias

Ημίθεος
Administrator
Μηνύματα
25.209
Reaction score
20.903
Εντάξει φαίνεται ο δίσκος. Αδειάζοντας τον κάδο, προφανώς θα διορθωθεί το πρόβλημα.
 

Μηνύματα
1.952
Reaction score
395
δες για το δισκο τι λεει
 

Μηνύματα
210
Reaction score
94
δες για το δισκο τι λεει
Δεν δείχνει κάποιο πρόβλημα. Κι ο πληροφορικός στη δουλειά μου δεν βρήκε λύση ούτε άλλο πρόβλημα. Μου είπε μόνο ότι ενδέχεται να αρχίσει να φθείρεται σε κάποια σημεία ο δίσκος και δεν λειτουργεί σωστά. Η αλήθεια είναι ότι έχει ηλικία 11 ετών.
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.127
Μηνύματα
2.889.550
Members
37.993
Νεότερο μέλος
thanosmule
Top