Ο θάνατος του δικάναλου σετάπ, και γιατί

Μηνύματα
15.249
Reaction score
17.305
Μπα θα είναι αυτοί που έχουν κατέβει στην σκηνή. Οι Hard core. :D

18.600 χωράει. 1.2 δις αρχικό υπολογιζόμενο κόσοτος, κατέληξε 2.3 δις. (όχι 2.6 δις που έγραψα).

 

Μηνύματα
4.740
Reaction score
8.262
Απ ότι άκουσα έχει γύρω στις 18000 θέσεις καθήμενων και 5000 στην αρένα κάτω.
Πάντως δεν είναι μόνον για μουσική, θα προβληθεί και ταινία του Aronofsky
Μια ιδέα
 

Μηνύματα
15.249
Reaction score
17.305
Μα αφού :

MSG Sphere Studios sought to collaborate with filmmakers and musicians to create some of the content for the Las Vegas sphere.[89] Ted King, who previously worked on Star Trek: The Experience, is among those who will create visual content for the Sphere in Las Vegas.[92]

και :


Δέστε τι μου πρότεινε ο αλγόριθμός με αυτά τα λίνκ που με βάζετε να ανοίγω. Εάν είναι δυνατόν. :D


U2, Depeche Mode, Αρονόφσκι και Λύντς στα μεγάλα σαλόνια. :D Τζάμπα τους έφτιαξε ανθρώπους η γενιά μου. :D
 
Last edited:


wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
14.480
Reaction score
21.247

Μηνύματα
4.740
Reaction score
8.262
Στο λαιβ παρευρέθηκε και ο Tom Ammermann γνωστός στο χώρο του ιμερσιβ. Χρησιμοποιούν προτσεσορες της εταιρίας του. Απ οτι λέει στο λαιβ ο ήχος ήταν εστιασμενος μπροστά αλλά υπήρχαν και κάποια εφέ περισσότερο στατικά. Αυτό έχει να κάνει με το γεγονός ενδεχομενως ότι στην κονσόλα κάθονται άτομα που προέρχονται από τον χώρο του στέρεο και επίσης το κοινό δεν είναι ακόμη μαθημενο στον νέο ηχο κατά την άποψή του, επομένως ο ήχος ήταν μαζεμένος, όχι κάτι απαραίτητα αρνητικό για αυτό το είδος λαιβ. Επίσης μπορεί τα ηχεία να έχουν δυνατότητες κατεύθυνσης του ήχου αλλά την φυσική δεν μπορείς να την βγάλεις από την εξίσωση, θέλει προσοχή κατά την μετικηνηση των objects διότι έχεις να κάνεις και με delays αναλόγως την θέση που βρίσκεσαι.Παντως τα ηχεία με την αρχιτεκτονική τους και την διασπορά τους βοηθούν πολύ στον περιορισμό των ανακλασεων.
 






Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
17.115
Reaction score
55.843
Μα αφού :

MSG Sphere Studios sought to collaborate with filmmakers and musicians to create some of the content for the Las Vegas sphere.[89] Ted King, who previously worked on Star Trek: The Experience, is among those who will create visual content for the Sphere in Las Vegas.[92]

και :


Δέστε τι μου πρότεινε ο αλγόριθμός με αυτά τα λίνκ που με βάζετε να ανοίγω. Εάν είναι δυνατόν. :D


U2, Depeche Mode, Αρονόφσκι και Λύντς στα μεγάλα σαλόνια. :D Τζάμπα τους έφτιαξε ανθρώπους η γενιά μου. :D
Μιλάμε ο τύπος με το setup του δεν παίζονται... Το δεξί κανάλι κοντά στον τοίχο και το αριστερό στο πουθενά... Κερασάκι το σουρεαλιστικό στιγμιότυπο...
supernatural.png
 

Μηνύματα
15.249
Reaction score
17.305
Μιλάμε ο τύπος με το setup του δεν παίζονται... Το δεξί κανάλι κοντά στον τοίχο και το αριστερό στο πουθενά... Κερασάκι το σουρεαλιστικό στιγμιότυπο...
View attachment 307378
Το επόμενο δες που έβαλα. Εκεί να δείς. :D

Παθητική φροντίδα για να λέμε ότι έχουμε βάλει κάτι τι σου λέει ; χα χα

Ναι το είδα, το είδα το παπούτσι, δεν μου ξεφεύγουν αυτά χα χα ούτε με σφαίρες.

Υ.Γ. Αληθεια , αυτά είναι REL που μου έλεγες σαν συστοιχία να πάρω ; :D και μου είχες βγάλει ένα κουστούμι καλό χα χα


Εδιτ : Όχι ΟΚ mbl είναι (γραφει) , τώρα το είδα.
 
Last edited:

Μηνύματα
4.740
Reaction score
8.262
Μιλάμε ο τύπος με το setup του δεν παίζονται... Το δεξί κανάλι κοντά στον τοίχο και το αριστερό στο πουθενά... Κερασάκι το σουρεαλιστικό στιγμιότυπο...
View attachment 307378
Τα χαλί πάντα απαραίτητο αξεσουάρ, τα έλυσαν όλα τα υπόλοιπα θεματα :lolsign:
 


Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.918
Reaction score
21.047
Τα χαλί πάντα απαραίτητο αξεσουάρ, τα έλυσαν όλα τα υπόλοιπα θεματα :lolsign:

Δεν θα βάλεις ένα χαλάκι για την άνεση δηλ. βρε παλιοχαρακτήρα ?
Και με την προσθήκη Νο 2 :party:

Το μιλφ ακόμη πιο απαραίτητο αξεσουάρ όμως
Δεν ασχολείσαι με άλλα προβλήματα..






Μόνο ίσως με το.. ''τι θα πιούμε..?'' :whistling:


.
 

Μηνύματα
15.249
Reaction score
17.305
Τα χαλί πάντα απαραίτητο αξεσουάρ, τα έλυσαν όλα τα υπόλοιπα θεματα :lolsign:
Εσυ μη μιλάς. ¨Εχεις δουλειά.¨Ενα τέτοιο πάρτυ ετοίμασε εκεί immersive (δε με νοιάζει ότι νάναι δικάναλο) με την Γερμανίδα που δεν κατάφερες. ¨Ερχομαι σου λέω τον άλλο μήνα. :D
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
17.115
Reaction score
55.843
Τα χαλί πάντα απαραίτητο αξεσουάρ, τα έλυσαν όλα τα υπόλοιπα θεματα :lolsign:
Το εξωφρενικό στην υπόθεση είναι ότι έχουμε να κάνουμε με ηχείο παντοκατευθυντικής ακτινοβολίας όπου η συμμετρία κατά την εγκατάσταση σε σχέση με τοιχωματικές επιφάνειες αποτελεί κανονικά προτεραιότητα για στοιχειώδη ποιότητα στην ακρόαση.
 

Μηνύματα
15.249
Reaction score
17.305
Το εξωφρενικό στην υπόθεση είναι ότι έχουμε να κάνουμε με ηχείο παντοκατευθυντικής ακτινοβολίας όπου η συμμετρία κατά την εγκατάσταση σε σχέση με τοιχωματικές επιφάνειες αποτελεί κανονικά προτεραιότητα για στοιχειώδη ποιότητα στην ακρόαση.
Υπερβολές. Η Γερμανίδα να είναι εκεί και ας κάνει ότι θέλει ο NK με το στήσιμο.

Να τέτοια λές, το παιδί σε έχει πρότυπο (αντί εμένα) ερχόταν η Γερμανίδα και τής έλεγε ποιός ξέρει τι και την τρόμαξε την κοπέλα.

Τέλος πάντων ότι έγινε έγινε. Σκ@τα τα έχετε κάνει. Θα τα διορθώσω εγώ τα πράγματα όταν πάω πάνω τον άλλο μήνα.

:D :D
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.992
Μηνύματα
2.924.839
Members
38.118
Νεότερο μέλος
DP6
Top