Ο θάνατος του δικάναλου σετάπ, και γιατί

Μηνύματα
2.055
Reaction score
3.097
nima ε? μου θύμισες έναν παλιό ψυχάκια 🤡 με 500 λογαριασμούς και 499 ΒΑΝ
παρίστανε μια τον ένα....μια τον άλλο....έγραφε ψέματα για δήθεν συστήματα δικά του ή ανύπαρκτων φίλων του....
αλλά πάντα καρφωνόταν από μόνος του όταν του ζητούσες να ανεβάσει φωτό :roflmao:

είχε ψυχασθένεια κυνηγημένου...νομιζε ότι όλα καταγράφονται και τον παρακολουθούν... :laugh:
τι να κάνει άραγε....? ας ελπίσουμε να το ξεπέρασε....
Κακές παρέες ..
 

Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.999
Reaction score
21.282
Μήπως θα θέλατε ή μπορούσατε να γράψετε τον προλογικό σημείωμα στο βιβλίο μου για τους audio people ; :D :D

Θα ηταν μεγάλη τιμή για εμένα και είστε απο το σχόλιο σας καθαρά κατάλληλο άτομο. 😍
No..
Έχω πονοκέφαλο διαρκείας.. :laugh:
 













Μηνύματα
1.243
Reaction score
1.404
@thva,ευτυχώς που έβαλες τον σύνδεσμο ωστε τουλαχιστον να δουν μερικοί με τι θα γελάσουν.Ουτε να τις ακουμπήσουν,πόσο μάλλον να τις αγοράσουν!
 


Μηνύματα
15.590
Reaction score
17.998
Εξαρτάται από το τι θελεις.Οι Townsend θα σου μαλακώσουν τον ήχο.Οι Symposium είναι ουδέτερες.
Όντως τον "μαλακώνουν" for better or worst ... for either wrong or right. .... Που το ξέρεις ; Εάν και εάν στο αναλύσω νομίζω ότι είναι για "καλό", ανάλογα βέβαια.
 

Μηνύματα
361
Reaction score
237
Μου αρεσει που το θεμα ειναι οι κρεμαστρες και οχι αν αυτος ειναι ο τυπικος οικιακος χωρος.
Σε studio χωραει οτι θες .
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
38.971
Reaction score
79.544
@thva,ευτυχώς που έβαλες τον σύνδεσμο ωστε τουλαχιστον να δουν μερικοί με τι θα γελάσουν.Ουτε να τις ακουμπήσουν,πόσο μάλλον να τις αγοράσουν!
τιμούλα? :biggrin:
 

Μηνύματα
15.590
Reaction score
17.998
Εσυ όμως όλο στα ακριβά πηγαίνεις.Ακριβο πολυπριζο,ακριβά ηχεία,ακριβός SE(σιγά μην ξεπεφτες σε Κινέζικο).Μόνο Symposium Acoustics να πάρεις!Εκ της διαχειρίσεως και εξ εμού του ιδίου.
Ακριβά ... αλλά παίζουν σαν πολύ ακριβότερα και καλύτερα. Δεν έχει "όρια" αυτό και η εφαρμογή της λογικής είναι η ίδια και για τα φθηνά και για τα άκριβα. :(:D
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
173.202
Μηνύματα
2.932.803
Members
38.155
Νεότερο μέλος
PiterPan
Top