Featured Περί μεγέθους γουφερ ο λόγος….

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.428
Reaction score
13.544
Θαναρθω ρει θαναρθω γιατι θελω να ακουσω την 9η με ολα τα κοαλα ;)
Και οπως λεει και ο κ. DIMIS εκει ξεβρακωνονται ΟΛΑ Χαμηλα Μεσαια Υψηλα;)
 



Μηνύματα
14.930
Reaction score
16.782
Αμα ακούσεις Madonna από CORAL θα πάθεις τέτοια ψύχωση που θα θέλεις δρομοκαίτιο .
Η Μαντόνα έχει καλές εγγραφές. Και ο Μάικλ Τζάκσον και ο Πρίνς. (απο ότι θυμάμαι).
 

JOHN MARKOU

Münchhausen
Μηνύματα
28.389
Reaction score
27.040
Κοντά είσαι νομίζω δεν πετάγεσαι μιά βόλτα , για δωρεάν τζούρα ? μαζί με τον ΠΑΗ που είναι δίπλα.
 





bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
15.094
Reaction score
46.640
Εγω έχω ρεπό αύριο, στο Μάρκου όμως δεν πάω να ακούσω τα κοράλια, έχω βάλει μουσική στο στρίμερ παρέα με μπιρίτσα και ακούω ήχο από κάτι παλιόb&w :biggrin:
 




Μηνύματα
14.930
Reaction score
16.782
Ακαδημαικά εάν μιλάμε, ούτε την ιστορία μας δεν καταγράφαμε παλιά, έπρεπε να έρχονται οι ξένοι να το κάνουν.
 


Μηνύματα
4.673
Reaction score
8.141
Βάλε κανένα ωραίο Ηπειρώτικο μοιρολόι Κε Χρήστο για να μην βαζω εγώ.
Θα του κάνω λίστα του Μανεστρο όταν είναι να πάει, θα τα ψάχνει τα κοραλ στον λάχανο κήπο της γειτόνισσας 😁
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
15.094
Reaction score
46.640
Εσύ να πας με σεκιούριτυ. :D
Δεν τον φοβάμαι αρέ, έχω άλλωστε 130 ατίθασα άλογα στο καρπόμ, και εκεί τον κερδάω, άσε που είμαι σίγουρος ότι τα θκάμ τα ηχεία παίζουν καλύτερα από τα θκάτ τα κοράλια.
Το σταματώ όμως εδώ γιατί όποτε μπήκαμε στη διαδικασία της σύγκρισης δεν μας βγαίνει σε καλό, μέχρι δικό μας νήμα μας άνοιξαν... Δεν πήγε και πολύ καλά αυτό :lolsign:
 



bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
15.094
Reaction score
46.640
... αναμετρηθείτε σαν αντρες βρε με πετρα μολυβι ψαλίδι χαρτί :boast:
Μη με ανακατεύεις με αυτά, δεν έχω ιδέα τι είναι, άμα θέλει να αναμετρηθούμε στη άσφαλτο και να μιλήσουν οι κόφτες, πολύ ευχαρίστως :biggrin:
 


Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.790
Μηνύματα
2.917.635
Members
38.097
Νεότερο μέλος
George Balsamas
Top