Featured Περί μεγέθους γουφερ ο λόγος….

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
53.410
Reaction score
132.133
Τους άκουγε και ο Costas Ear στα νιάτα του
Στα νιάτα μου άκουγα ντουράν ντουράν, Μάικλ Τζάκσον, τον άλλον τον Μάικλ τον Τζωρτζ των Γουάμ, Μαντόνα, και τέτχια σοφτ μέχρι άϊντε σιούξι Εντ δε μπάνσις και λίγο από εναλλασσόμενο/συνεχές, έως Μπομπ Μάρλεϊ τα αγαπησιάρικα.

Ο,τι έπαιζε η ντίσκο τελοσπαντων, γκόμενες κυνηγούσαμε τί α κάεις;

Στα κρυφά ολίγον από βιμ μερτενς.
 


Μηνύματα
14.930
Reaction score
16.782
Στα νιάτα μου άκουγα ντουράν ντουράν, Μάικλ Τζάκσον, τον άλλον τον Μάικλ τον Τζωρτζ των Γουάμ, Μαντόνα, και τέτχια σοφτ μέχρι άϊντε σιούξι Εντ δε μπάνσις και λίγο από εναλλασσόμενο/συνεχές, έως Μπομπ Μάρλεϊ τα αγαπησιάρικα.

Ο,τι έπαιζε η ντίσκο τελοσπαντων, γκόμενες κυνηγούσαμε τί α κάεις;

Στα κρυφά ολίγον από βιμ μερτενς.
Pet Shop Boys ; Όχι ; 😍
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
53.410
Reaction score
132.133
Pet Shop Boys ; Όχι ; 😍
Ναι ρε, εννοείται.
Και α-χα, τίνα τέρνερ, πολίς, τότο, Πρινς, όλα τα καλά.

Έκανα και τον DJ τρομάρα μου, κάτι φεγγάρια σε μπαράκια, 17-χρονος και 18-ρης. Χωρίς λεφτά, για τις γκόμενες, καταλαβαίνεις τώρα. 🤭

Εκείνη την εποχή, είχα ήδη φτιάξει ηχεία σε κάποια μπαράκια, κλπ, μέχρι καμπίνες Μάτριξ έκανα. Μπλάκ γουίντοου και τα συναφή. Στο λύκειο αυτά.
 
Last edited:

Μηνύματα
871
Reaction score
700
Μη μπερδεύεστε πάντως . Στις γειτόνισσες τις μη κουφές ( δηλαδή αυτές στο άνθος της ηλικίας τους) δείχνουμε το φίδι , (Δηλαδή το “power cable”) και πάντα λένε αχ τι χοντρό καλώδιο είναι αυτό καλε. Η φύση μας πήρε ίντσες από τον κώνο και μας τις έδωσε στο «καλώδιο ρεύματος»

 
Last edited:

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.428
Reaction score
13.544
😍 Είναι και άθεος , όλα τα κακά της μοίρας του έχει αυτό το παιδί. :D Πρώτα απο όλα δεν έχει καλό πολύπριζο
Αν δεν μπορεσω να παω Σαλονικα θα τον στειλω ενα Πολυμπριζο σουπερ σπεσιαλ και ουαου ;)
ΑΛΛΑ θα μου υποσχεθει οτι θα δημοσιευση ΡΙΒΓΙΟΥ:idk: Στο αβουσαιτ:gamer:
 


costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
53.410
Reaction score
132.133
Τώρα ποιοι παππούδες θυμούνται τα γουφερ τα Μπλάκ γουίντοου της πίβεϊ, δε ξέρω, αλλά τα 12-αρια και τα 18-άρια τα αγαπούσα από τότε.

Κρύβε χρόνια θα πει ο πιτερμένης άμα πάρει πρέφα.. 🤣🤪😁
 



Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.844
Reaction score
20.859
Στα νιάτα μου άκουγα ντουράν ντουράν, Μάικλ Τζάκσον, τον άλλον τον Μάικλ τον Τζωρτζ των Γουάμ, Μαντόνα, και τέτχια σοφτ μέχρι άϊντε σιούξι Εντ δε μπάνσις και λίγο από εναλλασσόμενο/συνεχές, έως Μπομπ Μάρλεϊ τα αγαπησιάρικα.

Ο,τι έπαιζε η ντίσκο τελοσπαντων, γκόμενες κυνηγούσαμε τί α κάεις;

Στα κρυφά ολίγον από βιμ μερτενς.
Α, μεγαλώνοντας ''αγρίεψες'' δηλαδής.. :tongue::cry: :lolsign:

Οι περισσότερο αυτής της σειράς περάσαμε κι απ' αυτά.. ;)
Κι ακόμα κάποια μπορώ και τ' ακούω.. 8-)
 


Μηνύματα
1.345
Reaction score
2.226
Μιάς και λέτε για μουσικές, θυμήθηκα την πρώτη φορά που πήγα με το πατέρα μου σε δισκάδικο.
Αυτός αγόρασε διάφορα cd συμπεριλαμβανομένου του soundtrack του batman και εγώ πήρα 2 κασέτες.
Η μία ήταν το poison του alice cooper και η άλλη ήταν μιά κασέτα που είχε το παρακάτω άσμα



Altec Lansing 510 ηχεία, Quad 606 τελικός, Quad 66 προενισχυτής, Quad CD player, Hitachi κασετόφωνο και μου φαίνεται JVC ραδιόφωνο.
 




Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
17.556
Reaction score
40.553
Η μαμά του πανκ. Χαμός στα μπαράκια.


Ε ρε χαμός θα γίνει και τώρα.
2007 (εχω και πιο κοντινες-μη παει ο νους σου στο...καλο... -αγκαλιες φιλια και τετχοια)
trivia question - τι κοινο, εχουν οι Siouxsie & the Banshees και οι Cramps ? 🐒
..... στο φαν κλαμπ (στο αμερική) ο αρχηγος ηταν ο Brian, (...) οταν μεγαλωσε λιγο τον πηραν οι Cramps οπου και βαφτιστηκε... Kid Congo powers.
 

Attachments

Last edited:



Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
17.556
Reaction score
40.553
Μιάς και λέτε για μουσικές, θυμήθηκα την πρώτη φορά που πήγα με το πατέρα μου σε δισκάδικο.
Αυτός αγόρασε διάφορα cd συμπεριλαμβανομένου του soundtrack του batman και εγώ πήρα 2 κασέτες.
Η μία ήταν το poison του alice cooper και η άλλη ήταν μιά κασέτα που είχε το παρακάτω άσμα



Altec Lansing 510 ηχεία, Quad 606 τελικός, Quad 66 προενισχυτής, Quad CD player, Hitachi κασετόφωνο και μου φαίνεται JVC ραδιόφωνο.
programming ειναι...σιγα μην ειχαμε τετοιους σεσιοναδες... :angel: :boast: 8-) 🐒
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.790
Μηνύματα
2.917.634
Members
38.097
Νεότερο μέλος
George Balsamas
Top