Περί μεγέθους γουφερ ο λόγος….

Μηνύματα
14.852
Reaction score
16.698
Ήταν ματσαρισμένα όμως καλά ; Γιατί τα καλά ματσαρισμένα τα βάζουν στην παραγωγή και στόκ κρατάνε αυτά που αποκλίνουν. Ιδίως εάν χρειαστείς αλλαγή μετά απο χρόνια που και τα καλά στοκαρισμένα θα έχουν φύγει όλα. :D :D

Φαί για σκέψη. :D
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
17.024
Reaction score
55.458
Ήταν ματσαρισμένα όμως καλά ; Γιατί τα καλά ματσαρισμένα τα βάζουν στην παραγωγή και στόκ κρατάνε αυτά που αποκλίνουν. Ιδίως εάν χρειαστείς αλλαγή μετά απο χρόνια που και τα καλά στοκαρισμένα θα έχουν φύγει όλα. :D :D

Φαί για σκέψη. :D
Με τέτοιο φαΐ κινδυνεύει η σκέψη να πάθει... τροφική δηλητηρίαση. :sneaky:
 

Μηνύματα
4.653
Reaction score
8.109
Να πετάξει και τα ακουστικά του. Και εάν έχει τέτοια καμπύλη όπως ξέρω της Χάρμαν για τα ακουστικά κιόλας που λές και δεν ακούει τσίριγμα τότε είναι που πρέπει να πάει σε ΩΡΛ. :D

Τι ; Geithain έχει ο Ν.Κ. ; Δεν ξέρω κάν τι έχει. :DΑλήθεια δεν ξέρω. Τον πειράζω συνέχεια είναι αναμεταξύ μας ενα πράγμα - έθιμο αυτό απο την αρχή. Ότι και να είχε , και ο Θεός να τα ειχε φτιάξει ... θα τον πείραζα. :D:D 😍
Proac έχω :lolsign:

Να στα δώσω να κάνεις πολυκαναλο και να πάω να πάρω geithain? :biggrin:
 

Μηνύματα
14.852
Reaction score
16.698
Με τέτοιο φαΐ κινδυνεύει η σκέψη να πάθει... τροφική δηλητηρίαση. :sneaky:
Γιατί το λές αυτό βρε Bhutia ; Εγώ χωρίς διάγραμμα για L και R δεν αγοράζω τίποτε. Ούτε την κεφαλή μου. Επειδή κάνω συνέχεια αστεία δεν είμαι σοβαρός άνθρωπος νομίζεις ; :D

Επειδή κούρασα όμως και με κούρασαν ας βάλω κανά καλό τραγούδι απο τους The Go Betweens γιατί ούτε αυτά ξέρετε ποιά είναι. :D Αυτό τσιρίζει κάργα. :D Παίξτε το αλλά με δική σας ευθύνη. :D

 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
53.346
Reaction score
131.880
Βρε μπας και σε τσιρίζει η γυναίκα σου;

Ξέρω γιατί τσιρίζει αυτή, δε τα θέλει άλλο τα Proac σου.

ΥΓ. Τι γελάς ρε; Τα βαρέθηκε η γυναίκα. Άϊντε χάριστα σε κανέναν (σιγά, τι λεφτά να πιάνουν τώρα, ηχεία 25-ετιας), και πάνε πάρε κάνα Dutch αφού σ'άρεσε, να σε ξυρίζει κόντρα (αφού σ'αρέσει και το κσύριζμα κι οι τσιρίδες και τα ουρλιαχτά).
 
Last edited:

Μηνύματα
4.653
Reaction score
8.109
Βρε μπας και σε τσιρίζει η γυναίκα σου;

Ξέρω γιατί τσιρίζει αυτή, δε τα θέλει άλλο τα Proac σου.
Γλύτωσε την γυναίκα να του τσιρίζει όλη την ώρα και πήγε και πήρε ηχεία που τσιριζουν.
Άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου :idk:
 





Μηνύματα
14.852
Reaction score
16.698
Τότε ο χώρος σου😀Κάτι τσιρίζει τέλος πάντων
Σκέψου να τσιρίζει η γυναίκα, να τσιριζουν κσι τα ηχεία. Ούτε στον χειρότερο εχθρό μου (εχω πολλούς :biggrin:) τέτοιο πράγμα :biggrin:
Πρέπει να είναι ο χώρος έχεις δίκιο. Τα Proac δεν τσιρίζουν το εδραιώσαμε αυτό. Η γυναίκα μου δεν τσιρίζει γιατί είναι ΛΟΑΤΚΙ και έχει ανδρική φωνή. Εγώ βέβαια είμαι straight, μην μπερδεύεσαι.

Να σου βάλω και κάτι punk (rock) να μάθεις να ακούς punk. :D Δεν ξέρω βέβαια εάν είναι μουσλίμι που λέει και ο @marlboro. Αλλά τα Casbah δικοί τους πύργοι φρούρια είναι εκεί.


 

Μηνύματα
112
Reaction score
51

Εάν το χαμηλό σου δεν είναι γεμάτο και δεν τσιρίζει λίγο στα ψηλά αυτό το άλμπουμ που έχει αυτό το τραγούδι, πέτα το σύστημα σου απο το παράθυρο. :D 😍
Τραγουδαρα.... πρώτη φορά το άκουσα σε κασέτα επιλογής new wave από rolling under αν θυμάμαι καλά. Όλο το άλμπουμ είναι φανταστικό
 



Μηνύματα
604
Reaction score
605
Τα συγκεκριμενα Proac τα είχα ακούσει στο σύστημα γνωστού Αθηναίου δισκοπωλη(δε γνωρίζω αν τα έχει ακόμα) με λάμπες μεγάλης ισχυος.
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
53.346
Reaction score
131.880
Τα συγκεκριμενα Proac τα είχα ακούσει στο σύστημα..
(δε γνωρίζω αν τα έχει ακόμα)
Του θήβα; (thva)

Ακόμα αυτά έχει.

με λάμπες μεγάλης ισχυος
Σιγά την ισχύ. 30 βατ όλα κι όλα, κι αυτά ψεύτικα.
Γέρασαν κι οι λάμπες.


ΥΓ. Παίξε και συ το αποπάνω των ζζ τοπ, να γίνουν τόπι τα ηχεία σου στο ξύλο, ασχέτως πολύμπριζου.


ΥΓ. 2. Πλάκα κάνω, είναι ωραίο κομμάτι. Βάλτο δυνατά όμως.
 

Μηνύματα
604
Reaction score
605
Του θήβα; (thva)

Ακόμα αυτά έχει.


Σιγά την ισχύ. 30 βατ όλα κι όλα, κι αυτά ψεύτικα.
Γέρασαν κι οι λάμπες.


ΥΓ. Παίξε και συ το αποπάνω των ζζ τοπ, να γίνουν τόπι τα ηχεία σου στο ξύλο, ασχέτως πολύμπριζου.


ΥΓ. 2. Πλάκα κάνω, είναι ωραίο κομμάτι. Βάλτο δυνατά όμως.
Του είχα πουλήσει ένα(τι άλλο;;))πολυπριζο μαζί με καλώδιο ρεύματος και επ' ευκαιρία άκουσα και τα Proac.Του έκανα παρατήρηση και για τις λάμπες.
Oσο για τους ZZ Top,έλα παππουλη μου...Τους άκουγα όταν ήμουν 12.Αργοτερα ανεκάλυψα τους προ-ΖΖ Τοp,τους Moving Sidewalks.Εκει ήταν το ζουμί!
 

Μηνύματα
28.364
Reaction score
26.963
Μην παίρνετε CORAL δεν φτάνουν για όλους.
Οσοι πήραμε πήραμε.
Οι υπόλοποι τα κουβαδάκια σας και σε άλλες παραλίες , παρκαλώ.
Επί τη ευκαιρία έχω ένα ζευγάρι προς πώληση , εντελώς φτηνά , μόνο 3000 e Οποιος θέλει το συζητάμε.
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.764
Μηνύματα
2.916.511
Members
38.094
Νεότερο μέλος
margarita82!
Top