Περι Συλλογών....HD

Μηνύματα
3.730
Reaction score
89
Re: Απάντηση: Περι συλλογών.... HD

Τα kill bill δεν πιστευω να εχουν ελληνικους υποτιτλους;
ελληνικα??? τι ειναι αυτα γλωσσα??? δε ξερω γω απο δαυτα χαχχαχααααα

οχι οχι δεν εχουν....

οπως τα λεει ο gas ειναι το 1/3 απο γερμανια το αλλο απο γαλλια κ το παραλλο απο καναδα!! τα ποιο γρηγορα ηταν τα καναδεζικα χωρις πλακα!!!! :111::111::111:
 

Μηνύματα
3.730
Reaction score
89
Με γειες με γειες! Από που; Από amazon.ca; Μια φορά έχω δοκιμάσει το .ca και μου έστειλε με courier, και έτσι έπρεπε να πληρώσω τελωνείο και το έστειλα πίσω...

Τα τελευταία δικά μου:

δε μπορεις να πεις η εκδοση του robin hood ειναι θεικη!!!!

ααα δε σας ειπα ελαβα ενα dhl χθες απο γερμανια σε κιτρινο φακελο απο αυτους με τις φουσκαλες μεσα κ ειχε το robin hood σε steelbook αλλα DVD!!!! :131::131::131:

γ@μω τη λερα που το εστειλε κ δε ξερω τωρα τι ειναι κ απο που..... αντε να δω τωρα αν το χουν χρεωσει κ πανω απ ολα απο που ηρθε αφου μονο ενα ονομα εχει απεξω χιχιχιχιιιι...... :139::139::139:
 



Μηνύματα
3.730
Reaction score
89
ζιζικακη βλεπω 10 10 τα περνεις τα μπλου εεε??? να σε πω στα ποσα εχει φτασει ο συνολικος αριθμος???? :131::131::131:
 



Μηνύματα
3.730
Reaction score
89
δε μπορεις να πεις η εκδοση του robin hood ειναι θεικη!!!!

ααα δε σας ειπα ελαβα ενα dhl χθες απο γερμανια σε κιτρινο φακελο απο αυτους με τις φουσκαλες μεσα κ ειχε το robin hood σε steelbook αλλα DVD!!!! :131::131::131:

γ@μω τη λερα που το εστειλε κ δε ξερω τωρα τι ειναι κ απο που..... αντε να δω τωρα αν το χουν χρεωσει κ πανω απ ολα απο που ηρθε αφου μονο ενα ονομα εχει απεξω χιχιχιχιιιι...... :139::139::139:
ρε παιδια εχετε επιστρεψει ποτε λαθος παραγγελια στο αμαζον??? τα εξοδα επιστροφης δε τα χρεωνεται το αμαζον ή πρεπει να τα πληρωσουμε εμεις τα κερατιατικα?
 

Μηνύματα
71
Reaction score
4
Απάντηση: Περι συλλογών.... HD

στο play πάντως έβαλα μέσα στην συσκευασία την απόδειξη από τα ΕΛΤΑ και μου πίστωσαν τα τρία από τα τέσσερα ευρώ που πλήσωσα
 

Μηνύματα
197
Reaction score
14
Απάντηση: Re: Περι συλλογών.... HD

ρε παιδια εχετε επιστρεψει ποτε λαθος παραγγελια στο αμαζον??? τα εξοδα επιστροφης δε τα χρεωνεται το αμαζον ή πρεπει να τα πληρωσουμε εμεις τα κερατιατικα?
τα πληρωνουν αυτοι απο αμαζον
 

Μηνύματα
3.730
Reaction score
89
δε βλεπω κινηση δε βλεπω....... :136:

καλα ο jdακης εχει δικαιολογια το πλασμα του οι υπολοιποι τι εγινε τσακωθηκατε με τα ελτα ωρεεε???? :143::143::143:
 





Zizik

Safety Last * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.662
Reaction score
75.795
Despicable και Beauty σε steelbook? WANT! :404:



Αν και τα έχω...
 

Μηνύματα
229
Reaction score
0
Απάντηση: Περι συλλογών.... HD

90 ευροπουλα κλειστα/καινουργια με μεταφορικα παραδοτεα zizik home!!! :)
 


Μηνύματα
229
Reaction score
0
Απάντηση: Re: Περι συλλογών.... HD

γεια σουυυυυ Μακη!! ολα steelbooks τις εχω κοψει τις μπλε πλαστικουρες εδω και καιρο :)
εκτος και αν βρω κανα καλο!!!
 

Μηνύματα
3.730
Reaction score
89
Re: Απάντηση: Re: Περι συλλογών.... HD

ετσι ετσι εφυγα για παραγγελια!! αν κ το χω το ρημαδι παει για παραγγελια!! ποσες μερες εκαναν να σου ρθουν???
 


Staff online

  • xfader
    Segregation supporter
  • Zizik
    Safety Last * tl;dr *
  • loggeo
    Projectors
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.607
Μηνύματα
2.911.012
Members
38.075
Νεότερο μέλος
demetris.loucaides@euthor
Top